Peri Çağırmak İçin

ekcs

Banlı Kullanıcı
Bu büyüyü bir peri çağımak için kullanın

Gerekli Malzemeler
3 çiçek
2 yaprak
4 mum (doğayı simgeleyen 4 farklı renkte)
Kağıt
Kalem
Renkli kalemler
Tahtadan yapılma bir şey("something made of sticks" çeviriden emin değilim yazan kişinin ingilizcesi rezalet )
Düz zemin
Ağaç
Su

Mumlardan bir kare yapın, Kağıda bir peri çizin, renklendrin, isim verin, resmin etrafına çiçekler ve yapraklardan oluşan "hediye" nizi koyun, düz bir zemine yerleştirin ve resmin yanına su dökün. ayrıca bu alanın yakınında mutlaka bir ağaç olmalı.

3 kez tekrarlayın:

i call on the,the nature fairy
come to my sight
i wish i could see the now
so mote it be!

Arıyorum, doğa perisini
Bana görün
Şimdi görmek isterdim
Dilerim ki öyle olsun !

(Ingilizce Türkçe ye tam olarak çevrilmez genelde. Bu yüzden ingilizce metni kullanmanızı tavsiye ediyorum. Daha başarılı çeviri yapabilecek arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim )

Bazen işe yarar, bazen yaramayabilir.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++

Periler yaratmanızı sağlar, gün boyu sizinle oynarlar eğer yalnızsanız sizinle konuşurlar. if your lonely they will talk(periler hoşgörülüdür) İyi şanslar bu büyü her zaman işe yaradı bende.

Gerekli Malzemeler

x1 Yeşil Mum
x1 Ahşaptan yapılma bir hediye ÖRN: Ahşap bir sandalye
x1 Düz, sakin bir yüzey. (Ağacın kenarında olmalı)
x2 Herhangi bir ağaçtan yeşil yaprak, çalı ya da çiçek
%100 Konsantrasyon
%100 İnanç
Ve hayal gücü
1. Mumu yere koyun. Bunun gerçekten yapmak istediğiniz şey olduğuna konsantre olun(Perileri oluşturmanın). Şimdi mumu yakın.
2. "Hediye" nizin karşılıklı iki kenarına mumun karşısında olacak şekilde iki yaprak yerleştirin. Şimdi siz ve perilerin bir şeyler yaptığını hayal edin.
3. Ve tekrarlayın:

Fairies of all kind hear my call,
Nature fairies, house faries, Let me see you all
Fairies O fairies hear me now
Let me hear and see you and your sounds
So mote it be!

Her türün perileri çağrımı duyun
Doğa perileri, ev perileri, hepinizi görmeme izin verin
Periler O periler duyun beni şimdi
Sesinizi duymama sizi görmeme izin verin
Dilerim ki Öyle olsun !

(O gece konuşmalar duymalısınız bu yüzden odanızda çok ses olmasın duyduklarınız perilerin sesleri olacaktır. Onlarla arkadaş olun ve istediğinizi yapın, konuşun hatta oynayın iyi şanslar)

Alıntıdır.

-Sevgi ve Işıkla...

shadowmax

Banlı Kullanıcı
stick bildiğim kadarıyla sopa,kibrit çöpü gibi sopalara çubuklara deniyordu. güzel bir paylaşım olmuş denenmeli

Stark1776

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Biraz önce denedim arkadaşlar, mumlar etrafta rüzgar yokken hareket etti

candokia

Kayıtlı Üye
bence ritüel olmadanda çağırabiliriz bahçenize gül dikerseniz periler uğrayabilir :)

nilay

Kayıtlı Üye
peki mumlar ve yaptığımız resim ne kadar süre boyunca ağacın yanındaki düz zeminde kalmalı?

marrie

Kayıtlı Üye
Tehlikeli bir calışmamıdır? başımıza dert almayalım sonra :)

candokia

Kayıtlı Üye
Tehlikeli bir calışmamıdır? başımıza dert almayalım sonra :)
hiç bir şey kesin değil bence her şeyin bir tehlikesi vardır ama ortaçağda periler hilekar ve düzenbaz olarak tanınmıştır periler hakkında araştırma yapmanızı diliyorum

VirtiualHuman

Kayıtlı Üye
Davet ingilizce olmuş benim şahsi düşüncem bu sözlerin özel bir anlamı yok ve tamamen inanç ile çağırıyorsunuz periyi eğer ingilizce bilmiyorsanız kendi sözlerinizi üretin :) iyi forumlar

superfantasticngtve

Kayıtlı Üye
Diğer konularda da açıklanmıştı bu. Deneyimler paylaşılmaz kötü bir şekilde etki bırakabilir bu yüzden kendiniz denemelisiniz.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Bu uygulamayla ulvi,sufli hiçbirşey çağıramassın.Bir fayda da göremessiniz.Birilerinin uydurduğu bir yönteme benziyor.Aslında bu tür şeyler gerçek davetlerden daha tehlikelidir.Çünkü bu tür uygulamaların aslı olmadığı için ve yani bir insan varlık çağırmaya kalktığı zaman aynı fincan daveti gibi siz böyle bir niyete girdiğinizde siz zaten kapı açmış oluyorsunuz o zamanda kim denk gelirse o gelir ve sonuçları çok korkunç olur.Siz zaten onlara ilgi duyup çağırmak istediğinizde şeytanların biri orada hazır olur.Herşeyin bir yöntemi ve usulü vardır,Eğer ki daveti bir fayda için bir kazanç için yapmak isteniyorsa,ne yaptığınızı bilmeniz sizin yararınızadır.

superfantasticngtve

Kayıtlı Üye
Araştırdım fakat buradaki konularda bulamadım, çağırmak için bir yöntem var mıdır, nasıl bulabiliriz bilginiz var mı?

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Bana yıllar önce bir peri, sana altın para veririm benimle anlaş ve evlen demişti bende kabul etmemiştim.Hatta bir kadın hoca vardı,ve onun yanına gilip giden bir kadın vardı ve bu kadın bir varlıkla görüşüyordu.Kadın bana şu sözü söylemişti,aptallık yapma o periyle evlen bence hayatın kurtulur demişti.Bende neden hayatım kurtulsun ALLAH bana herşeyi vermiş çok şükür benim paramda var altınımda,ben kimseye muhtaç değilim demiştim.Şimdi iyiki o kadının dediğini yapmamışım diyorum.Benim yerimde cahil biri olsa yapardı.O zamann belki şu anki sağlığım olmazdı kötü hallere düşebilirdim ve ALLAH katında iyi durumda olamazdım diye düşünüyorum.

superfantasticngtve

Kayıtlı Üye
Doğru olanı yapmışsınız tabii, fakat iletişim amaçlı sadece çağırma yönteminin kötü bir sonuç çıkaracağını düşünmüyorum. Keza yazıldığı gibi konuşup arkadaşlık yapılabiliyorsa çok şeker bir şeyler gibi :Angel_anim: