Lütfen bana yardimci olun.......

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

antalya07

Kayıtlı Üye
Bu sitede yeni üyeyim, sizden yardım istiyorum lütfen,benimle kızımla uğraşan kötülük yapan birine ne okuyabilirim.ne yapabilrim.bu kişi hakkında suç duyurusunda bile bulundum.yapmış olduğu kötülükler ailemede zarar veriyor kızım mahvoldu arkadaş çevresi ve okul hayatı lütfen yardımcı olun...

MrsBloody

Kayıtlı Üye
Büyüyü pek tavsiye etmem çünkü ters teperse hem ailene hemde kendine zarar verebilirsin.

AJA

Elit Üye
Yeni üyeyseniz ilk önce forum kurallarına nasıl konu açacağınıza dikkat etmeilisiniz.

Polisten yardım aldıysanız bu çözüm yeterlidir.Büyü ile insanları uzaklaştırmak okunucak bir dua ile olmaz.

aşk1

Banlı Kullanıcı
Bu sitede yeni üyeyim, sizden yardım istiyorum lütfen,benimle kızımla uğraşan kötülük yapan birine ne okuyabilirim.ne yapabilrim.bu kişi hakkında suç duyurusunda bile bulundum.yapmış olduğu kötülükler ailemede zarar veriyor kızım mahvoldu arkadaş çevresi ve okul hayatı lütfen yardımcı olun...

herhalde kızınızı erkek arkadaşı rahatsızlık veriyor gibi geldi olay.
savcılığa suç duyurusunu vermiş iseniz şikayetinizi çekmeyin ve şunu unutmayın suçsuzken suçlu duruma düşebilirsiniz oyüzden şuan hiçbir şey yapmadan ki doğrusuda budur bekleyin kanıtlayacak şekilde bir zarar vermiş ya da vericekse emin olun sadece huzur bozmaktan 1 yıldan 3 yıla kadar hapis cezası alabilir.
buarada şikayeti verirken şahit bulursanız kendinize çok iyi olur. bırakın olay mahkemeye taşınsın.

antalya07

Kayıtlı Üye
Ben büyü yapma ve yaptırma olayına her zaman karşı olan biriyimdir. Niyetim'de büyü yaptırmak değildi zaten sade okuyabileceğim bir dua var ise yardımınızı istemiştim. Çaresiz bir anne olarak..

Teşekkür ederim.....

RoyalArch

Kayıtlı Üye
sabah uyanıldığı zaman 7 kez ayetel kürs-i duası o gün içerisinde bütün kaza,bela,hastalıklardan koruyor diye duydum. evvela siz elinizden geleni yapın,elleriniz yorulsun sonra Allah a ben elimden geleni yaptım gerisini sana havale ediyorum deyin.

antalya07

Kayıtlı Üye
geceleri gerekli olan okumalarımı yapıyorum zaten... Allah kimseyi çaresiz bırakmasın... ellerimin yorulup yorulmadığını ben ve Allah bilir... bilmediğim başka dualar var ise bilgi almak istemiştim. ama görüyorum ki yaklaşımlar önyargılı...

teşekkür ederim.

AJA

Elit Üye
Kimse ömyargılı değil.Siz yanlış yerde arıyorsunuz çareyi.Dua istiyorsanız diyanet işlerinin sitelerine bakınız yada Kuran'ı açın okuyun.. Sevgiler Allah yardımcınız olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...