UFO Temasları olanlar

rüyagezgini

Kayıtlı Üye
[video=youtube;SBr02OPMyuo]https://www.youtube.com/watch?v=SBr02OPMyuo[/video]

alıntı

gogolisk

Kayıtlı Üye
İş
Web Desing
Bu videoyu biliyorum. Çok ilginç..
Gerçekten var olduklarına kanıt işte. Bunlar 3 parmaklı sanırım, çok dikkat edilirse fark edilebilir ama orada ne işleri oldukları hakkında bilgisi olan var mı ? :)

Darkprincess

Kayıtlı Üye
Gerçekten var olduklarına kanıt işte. Bunlar 3 parmaklı sanırım, çok dikkat edilirse fark edilebilir ama orada ne işleri oldukları hakkında bilgisi olan var mı ? :)
Üzülerek söylüyorum ki bu video sahte :) Ama umudu kaybetmek yok gerçek olanları da vardır.

gogolisk

Kayıtlı Üye
İş
Web Desing
Olabilir zaten 1 kere izledim. Üzerinde pek durmadım! Ama gerçekten gerçek görüntülerde var.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Piknik yapmaya gelmişlerdir üç parmağıyla tuttuğu sepeti görebilirsin mangalı nereye yerleştirsek diye etrafa bakınıyor hatta yapmayın arkadaşlar o kadar zeki varlıklar gündüz vakti uzay aracını park etmiş sonra bir anda farkedip kaçıyor olacak iş mi :)

teknik67

Kayıtlı Üye
insanoğlunun bir milyar yıl sonraki teknolojik gelişiminin ne olacağını hayal etmeye çalışırsak ,görünmezlikten tutunda ,ışınlanmaya kadar her şey olabilir.çok kısa bir zamanda evrenin herhangi bir köşesine gidilebilir. o gezegene giden insanoğlu için o gezegendekiler de bize uzaylı diyeceklerdir.yani uzaylılar dediğimiz canlılar bizden milyarlarca yıl ileri teknolojiye sahip insanımsı canlılar olması ihtimali fazladır diye düşünüyorum. çünkü yüce ALLAH tüm canlıları en iyi ve en güzel şekilde yarattıysa uzaylılarıda bize benzer şekilde yaratması muhtemeldir.bunlar bir inançlı insanın mantık çıkarsamalarıdır.bazıları uzaylıları abuk sabuk her türlü şekilde hayal edebilir fakat bir yaratıcının varlığını hesaba kattığımızda , mutlaka en iyi ve en güzel şekilde yaratacağından kuşku yoktur,bu durumda uzaylıların insanoğluna benzemeside gayet doğaldır.

Makyavel

Kayıtlı Üye
Yaşadığım olaylar ile iglili konu açacağım, resim ve video olacak kısmetse.

Bir yerde okuduğum yazıya göre frekanslara girip sadece o kişiye görünebilir . Yani sen görürün arkadaşın göremez veya tam tersi , fakat ikinizde görmüşsünüz. Şu şekilde de olabilir sizlere görünmüştür gemilere görünmemiştir frekans meselesi yani.

Frekans bazlı fakat, onların isteği ile gerçekleşiyor aslında.
Örneğin ; İki kişi var ise bir kişi gözlem yapıyorsa, diğer kişi göremiyorsa. İzin vermedikleri için göremiyordur.
Onların izin verdikleri kadar görebilir, fotoğraf çekilebilir ya da video kaydı uygulanabilir.