UFO Temasları olanlar

Bozkurt61

Kayıtlı Üye
Ufo temaları olanlar deneyimlerini yazabilirmi? güzel sohbetler olması dileğiyle Saygılar... :)

AJA

Elit Üye
Ufo deneyimi olanlar vardır elbette fakat TIK nedir ? Başlıklarda biraz daha dikkatli olalım lütfen :)

Gaos

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba . Ben Kıbrıslıyım . Bundan 3 hafta- 1 ay kadar önce kıbrıstaydım . Yer : Kormacit (koruçam) burnu . Kuzey sahil şeridinin en batısındaki burun.
Tamamen medeniyetten uzak bir yer olduğu için gece gökyüzü müthiş görünüyor. x isimli arkadaşımla 2 gece , daha sonra y isimli arkadaşımla olmak üzere 3 gece üst üste bazı şeylere tanıklık ettim.

İlk gece,, Havada bir cisim. Çok fazla parlıyor . Rengi sarı . Yuvarlak . O kadar çok parlıyor ki, etrafında çizgi-şeritler oluşuyor. Bazen beyaz bazen de kırmızı ışık saçıyor . Uçaktan farkı : saatlerce havada kalması . bir yerden bir yere giderken dümdüz gitmemesi . zig-zaglar çizmesi . aşağı-yukarı girmesi. yuvarlaklar çizmesi . yıldızdan farkı zaten hareket etmesi . diğer gökcisimlerini saymaya bile gerek yok .

Bu ana gemi . evet ana gemi :) en az 2-3 tane daha , daha az parlayan , yanıp-sönen ve sürekli dolaşan şeyler vardı. Birbirleriyle de irtibat halindeydiler. yakınlaştıklarında parlaklıkları farklılaşıyordu. ana gemi belli koordinatlarda hareket ediyordu. diğerleri kadar dolaşmıyordu .

Ben birşey farketmiştim . Bu ana gemiye odaklandıkça sanki yaklaşıyordu . Bunu arkadaşım da farketti. Yakınlaştığı bir anda ben çok farklı birşey gördüm . Bu bilinçaltımın bir oyunu da olabilir. bilgili arkadaşlar açıklarsa sevinirim . Bir anlık bir görüntü oluştu cisme bakarken . 2 tane gri renkli insana benzeyen şey gördüm. etrafı siyah. ve onun da etrafı parlıyor . daha sonra gözlerime inanamadım tabi , başımı çevirdim kendime gelmek için ve tekrar baktım . aynı görüntü yoktu. çok fazla parlayan bir nokta. yanında ondan daha küçük bir nokta.ve onun yanında da daha küçük bir nokta. ve gemiyi hayal edebiliyordum ,kafamda canlanmıştı.

ertesi gece yine gittik. cisim yine ordaydı fakat bu kez uzaktaydı . video çektim . fakat çok uzaktaydı,şanssızlık .[video]http://tinypic.com/r/2d2amgp/5[/video]

ve ondan ertesi gece de diğer arkadaşla gittim yine çok uzaktaydı .

Arkadaşlar . o aralar suriye sorunu vardı . ve akdenizde natonun filosu vardı . ((( denizle gökyüzünün birleştiği noktada 4-5 ışık görmüştük, fakar daha sonra o ışıklar kayboldu - gemi olabilirler ))) bu arada orası o kadar enteresan bir yer ki , ay ' ı denizin tam üstünde görmüştük.

bu arada ek bir yorumda bulunmak istiyorum. moderatör arkadaşlar birleştirirse sevinirim

arkadaşlar, bu cisimler ya gerçekten ufo ydu . ya da nasa nın ileri bir teknolojisiydiler . ufo ysalar , gemileri ve adayı gözlemliyorlardı . ileri bir teknolojiyse de artık allah kerim . :)

benim anlamadığım nokta , gemiler bu cisimleri farketmemişlermiydi ? :/

lorda

Kayıtlı Üye
Bir yerde okuduğum yazıya göre frekanslara girip sadece o kişiye görünebilir . Yani sen görürün arkadaşın göremez veya tam tersi , fakat ikinizde görmüşsünüz. Şu şekilde de olabilir sizlere görünmüştür gemilere görünmemiştir frekans meselesi yani.

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
evet arkadaşlar ben de bi hadisemi aktarayım : olay gecesi eski mahalleme gezmeye gittik.Babaannemler`in en üst katı da bizim eski evimizdi.Evin de üstüne çıktık.Sohbet etmekti niyetimiz.Ben, Kardeşim, Kuzenim ve bir arkadaş...Hepimiz biraz oturduk.Bu arada telefonumdan internete girdik ve 21. yy. şifreleri programının paranormal hikayeleri üzerine konuşulan bir bölümünü izledik.Bittikten sonra biraz konuştuk, müzik falan dinledik.Sonra birimiz gökyüzünde bir şey farketti.Üstümüzde değildi.Şöyle düşünün : gökyüzünün ufka bakan kısmı, yani bizden bayaa bi uzakta görünen bir apartmanın üst tarafında, gökte bir şey gördü.Hepimiz baktık.İki ışık (ama eminim normal bir gök cismi olmadığına) ne diyordum, evet iki ışık.. normalde iki uçağın duramayacakları kadar birbirlerine yakın duruyolar.. ve sürekli birbirlerinin etrafında alt üst daireler ve zikzaklar çizerek doğudan batı ya hareket ediyorlardı.Hepimiz de pür dikkat izlerken, ışıklardan biri kayboldu.Diğeri stabil bi şekilde hareket ederken, birden kaybolan ışık tekrar belirdi.Sonra aniden diğer ışık kayboldu.Bu kez ilk kaybolan ışık ordaydı.daha sonra ikinci kaybolan ışık da tekrar belirdi ve bi süre aynı istikamette hareket ettiler.En son ikisi birden yavaşça gözden kayboldu.evet yoruma açık bi hadise biliyorum ama...

bir sonraki de şaşırtabilir sizleri ... ilk waka dan sonra oldu.sadece 5-10 dk. sonra ... ilk waka üzerinde şüphe ve heyecanla tartışırken, birimiz yine bi şey farketti.bu kez batı yönüne 35-40 derece kuzeydeydi.Hepimiz baktık.Bu kısa sürdü.Yine yıldız benzeri bişey ama eminim değildi.Bir sinek gibi DAİRE ŞEKLİNDE zikzak çizerek çapraz çapraz yükseldi ve ilk waka dak gibi o da gözden kayboldu. evet arkadaşlar iki olay üzerinde yorumlarınızı MUTLAKA bekliyorum.

iyi forumlar...

sevgi ve ışıkla kalın :)

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Bende hayatımda ilk kez bugün gördüm gökyüzünde kırmızı bir ışık şeklindeydi ben bakarken benim tarafıma doğru hızlıca ilerledi arada kırmızı ışık yanıp sönüyordu durduğu zaman sonra kayboldu çok ilginçtir ki otobüsle giderken bir anda gökyüzüne bakma ihtiyacı duydum o esnada gördüm şaşkınlıktan kameraya çekmedim gerek de yok bence çeken çok ben anın tadını çıkarmayı yeğlerim ;)

Darkprincess

Kayıtlı Üye
Ben de bu yaz gördüm:) Saat 2-3 civarıydı. Tam yatmak üzereydik arkadaşım şu sesi duyuyor musun dedi. Ne olduğuna bakmak için balkona çıktık. 1 dk sonra mavi ışık saçan bir cisim gökyüzünde belirdi. Uçaktır dedik. Evim havaalanına çok yakın sürekli uçak geçer burdan. Sonra cisim ilerlerken durdu ve geri döndü. biz kamerayı alıp gelene kadar kaybolmuştu :( Umarım bir daha görürüm:)

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Çok güzeldi ama :) birde istedikleri kişilere görünebiliyorlarmış sadece diye duymuştum çünkü onca kişi vardı dışarda gökyüzüne tek ben bakıyordum ama hiç o an öyle bişey düşünmedim bir anda belirdi

Reelalien

Kayıtlı Üye
Ben küçüklüğümden beri uzaylı olduğumu düşünüyorum Elbette bir nevi hepimiz öyleyiz Ancak benim devamlı gördüğüm rüyalar da Onlar var .genellikle dünya yaşamıyla tamamen etkileşim kurma anlarını defalarca belki binlerce kez gördüm .Bir çok farklı türü gördüm ,hatta onların gemilerini de gördüm gemilerinin içinde metal bir masada kendimi çok gördüm Rüyalarımda hiç korku olmuyor Sürekli onlarla ıletişim halinde görüyorum kendimi ve her rüyada rapor verir gb onlara bilgi veriyorum Rüyamda konuşmuyoruz ancak telepatik ıletişim sağlıyoruz Rüyalarımın genelinde sürekli yüzlerce gemiyle yeryüzüne inme anları ve sonrasında olacakları part seklinde görmekteyim ilginç olan ise bana göre rüyalarımda bana görev vermişlercesine insanları bu duruma alıştırıyor olmamdır. Bir çok kez çıplak gözle UFO görme deneyimim oldu ama çok sık rüyada gördüğümiçin bunları kaile almadım ama paylaşmak istediğim bir deneyimim var.
2013 un ortalarında tam gezi olaylarından 1gün önce dünyadaki ters giden olaylar,hükümetlerin yalanları ve aç sefil insanlar vs bunun gb negatif olayları düşünüp gökyüzünebakarak rüyalarımın bir anlamı olmasını,ve dünyanın artık insanı ve vicdani bakımdan yürümesini negatif düşüncenin uzaklaşmasını dilerek bir kaç damla gözyaşı döktüm.Ben daima bu tarz dilekler diler yardım isterim daha sonra -herzamanki-gibi içimden bir ses ses değildi gerçi his diyelim Alfaya geçmemi söyledi
alpha yani alfa beyin dalgaları uyumadan hemen önce hareketsiz kalıp rahatladığınız ve en yaratıcı ve aktif olduğunuz andır bu ana geçme yöntemleri vardır En iyi trans bu frekansta sağlanır.
Daha sonra Alpha ya geçtim ve ilk defa bu kadar kolay geçtim ama ilk kez bu kadar ağır bir geçiş oldu ben geçerken başımın üzerinde şimşekler çaktı bunu görsel olarak değil his olarak gördüm kendimi dışardan izliyordum Buda alphanın bir etkisiydi. Deltaya geçmiş olabilirim çünkü daha sonra hiç bu kadar ağır tras yaşamadım.
Herneyse konuya döneyim.Soru cevap seklinde transa geçmiştik .
İlk önce algıladığım ses (ses olarak geldi evet ama normal bir ses degildi sanki biri uzaktan konuşur gibiydi ama aynı zamanda ses tizdi) bu sesi kulaklarımda işitirken aynı zamanda söylediği kelimeler zihnimde alt yazı gibi canlanıyorduSanırım iletişime geçenler hem işitsel hem görsel iletişim kurdular.
ilk olarak gercekten ilk kez bu kadar ağırlaştığım için şaşırsamda anlık sonra unuttum bunu sanki hep pyleymişim gb geldi.
ilk sorum bu dünyadaki kötülükleri görüp görmedikleri oldu .Aldığım cevap ise hiç benim konuşma yada yazma tarzım gibi ve düşünce tarzım gibi değildi.
Cevap :evet biz Görüyoruz Evrende her şey bir bütün içinde ...Bizler buradayız Sizi görüyor,işitiyor,ve biliyoruz... (Noktalı yerlerde ses kesiliyordu ve verdikleri yanıt dakikalarca uzuyordu da) Daha sonra 'Kozmik evrende her şey belli bir düzen içindedir....Her enerji birbiriyle görünmeyen bağlar ile bağlanır..bu bağlar sayesinde görür,duyar,biliriz ....Asıl olan yaratıcımız için buradayız...tıpkı sizler gibi ...ve sanki iletişime geçen ses yankılanıyor gibiydi ama kendinden emin güven ve huzur vericiydi ancak benim sorumu tam yanıtlamıyor genelleme yapıyordu.
Genelleme yapıyor özele inmiyordu her sorumda 'herkes eşit ve kutsal evrene görev için geldi'tarzında cevaplar aldım.Açıkcası kendimle ilgili de soru sormak istedim ve her sorumda hemen hemen aynı genelleme cevaplarıyla karşılaştım.Belli ki özele inmiyor genel olarak herkesi bir kılıyorlardı.Ancak bu iletişim kurduğum ses yada his ile sonraki saatte iletişime gecen ses farklıydı.
bu sesler (önceki ses) yavaş yavaş ve güven verici ses konuşmasının benim tarafımdan yönetilmeyeceğini vurgularcasına sorularıma farklı bir genellemede cevap verdi.Kozmik evrende insanların birbirine bağlı olduklarını niyetin önemli olduğunu biz birbirimize karşı sorumlu oldugumuzu ve yaptıklarımızın bize döneceğini söyledi
diğer transtaysa özele ingirgeyen farklı bir ses vardı bu diğeri gibi 'biz'diye konuşmadı
ve kehanet gibi bir takım seylerden bahsetti Çok yakında insanlık uyanacak haksızlıklara karşı duracak hakkını arayacak gb şeylerdi
O gün Alpha yada delta frekansından çıktıktan sonra kulaklarımın değişik tonda çınladığını fark ettim transdan çıkarken bu sesler uğultular yada her neyse azalarak kayboldu O günün ertesi günü Gezi olayları patlak verdi ve o gece de rüyamda yine onların gemilerinin yer yüzüne indiğini ve mutlak barışın geldiğini gördüm.
En son bahsedeceğim olay da şu ki umarım sıkılmamaışsınızdır.Yılbaşından 2gun önce ,-o gün yine uzay gemileri temalı rüya gormuştum-bunu düşünürken odamda
bir anda gökyüzüne bakmak isteği dolu neden bilmiyorum .İndim ve gökyüzünü inceledim birşey yok ama yıldızlar çok güzeldi.sonra sigaramı yaktım tekrar söyle bir bakınayım deyip kaldırdım başımı 'kutup yıldızı'gibi büyük bem beyaz yıldız önce içimden kutup yıldızı dedim sonra o şeyin ışığı büyüdü ve gözümü almaya başladı yine yıldız gibiydi ama daha irileşti ve bir anda düz ilerlemeye başladı tam yukarda karşımdaydı görüş mesafemde dedim Heralde yıldız kayıyor ama çok yavaştı once sonra birden daireler çizmeye basladı ve ileri geri gidiyor geliyordu
benim ağzım açık ona bakarken hiç korku hissetmedim hatta bir an kendimi sorguladım bu yüzden.sonra çatının arkasına gidiyordu zig zag ama yavaş sanki oyun oynuyordu.içimden gitme gel gibi bir sey geçti o sırada çatının arkasındaydı bir anda tepemde belirdi o an kesinlikle bu şeyin beni algıladığını anladım daha sonra yerimdeyken asırı bir enerji hissettim tüm vücudum yanmaya basladı ancak sonra tekrar çatının arkasına gitti evin ön tarafına geçtim hava acıktı ordan göreyim diye ama görmedim nereye gittiğini .İşte böyle beni birden dışarı çıkartıp kendisiyle yüzleştiren bu ışığa çok teşekkür ediyorum çünkü onu görmeden once 'gercekten bizleri insanları izleyip izlemediklerini sorguluyordum' daha bir çok deneyimim var ama ailem dısında ilk kez bir yerde bundan bahsediyorum hoşcakalın

nikotin-34

Kayıtlı Üye
sevgili reelalien, çok güzel bir yazı. deneyimleriniz gerçekten şaşırtıcı ve merak uyandırıcı. ben hiç ufo deneyimi yaşamadım. Arada gökyüzünde farklı şeyler görsem de hep mantığa oturtmaya çalıştım bundan kaynaklanıyor da olabilir görmememin sebebi. sevgi ve ışıkla

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Reelalien gibi bende rüyalarımda uzay gemileri görüyorum ama uzaktan yani kocaman bir uzay gemisi evimin karşısına iniyor içinden yeşil küçük varlıklar çıkıyor herkes toplanmış etrafında bende bakıyorum sonra bir gece gerçek gibi bir rüya gördüm rüyamda yolda yürüyorum arkadaşlarım var birden gökyüzünde binlerce renkli noktalar görüyoruz bunlar iki cephe halinde birleşiyorlar sanki iki grup birbirine karşı cephe almış gibiydi ama yan yana duruyorlar ama ben diyorum bu rüya kesin kendimi çimdikliyorum yok normal acıyor havayı hissediyorum dışardaki sesleri duyuyorum sanki o an başka bir evrene geçip o olayı gerçekten yaşadığımı hissettim çok ilginçti

Darkprincess

Kayıtlı Üye
Başkalarınında böyle şeyler yaşıyor olması içimi ferahlattı. Rüyalarımı ve gördüğüm ufoları çevremdekilere anlattığımda kimse bana inanmıyor. Hatta okulda hala dalga geçiyorlar. Uzaylı diye bişey yok gördüğün uçaktır filan... Çok kısa bir zaman kaldı ondan sonra herkes uyanıcak ve gerçekleri görücekler tüm çıplaklığıyla...

haçepsut

Kayıtlı Üye
Merhabalar
Ben de 4-5 yıl önce annemle balkonda otururken bir cisim gördük.Akşam üstü, güneşin kızıl ışıkları cisme vuruyordu. Metalik renkte ve müthiş bir hıza sahipti.Sadece 6-7 saniye görebildik ve arkasında bir ışık hüzmesi vardı.Alçaktan uçmasına rağmen tamamen sessizdi.Cisim parladığından dikkatimi çekmişti. Akşam babam geldiğinde gökyüzünde garip bir şey gördüğünü anlatıyordu. Ne olabileceğini uzun süre tartışıp, bu dünyaya ait olmadığı sonucuna varmıştık.Tek deneyimim bu oldu.

İnsan34

Kayıtlı Üye
Nasanın yada Amerika hava Kuvvetlerinin anlattıgın tarzda manevra yapabilecek hiçbir hava aracı yoktur. Anlattıklarınız gerçekse fikrim büyük ihtimalle dünya dışı araçlar.

bahti65

Kayıtlı Üye
neden sadece uçan dairelerle görünüyorlar? yeryüzüne indilerse hiç mi kimse görmedi ve yakalamadı bunlar aklımı hep kurcalamıştır

BLackWhite

Kayıtlı Üye
Arkadaslar size fikrimi soylemek isterim. "UFO" olaylari bana gore tamamen yalan bildiginiz gibi bir tarikatin once filmlerde bunu konu edip sonra bahsedilen cisimlere benzer makinalar yaparak gorunmesini saglamak. Goren insanlarda ben gordum ettim var diyerek bu olmayan sozde teorinin yayilmasi sonucu boyle oldugunu dusunuyorum. Son bir sey daha belirtmek istiyorum piramitleri uzaylilar yapti . O kadar muhendislik harikasi yapitlari anca onlar yapabilir gibi seyler okudum. O donemlerde yasayan insanlarin piramiti yapabilicek zekaya sahip olduklari bizlerden saklandi hep. Yanlis anlasilmasin dediklerim soylemeye ihtiyac duydugum seylerdir"Anlayisiniz icin tesekkurler"

gogolisk

Kayıtlı Üye
İş
Web Desing
1- Gerçek olarak bi apartmanın arkasında otururken sarı parlak bir cisim gördüğümdür. Benim vücudumu süzdü (ayaklarımdan başıma kadar) ve sonra bir anda kayboldu.
2- Bir de oyun oynerken (Atrox bilenler vardır belki) bir anda monitörün gidip gelmesi ve ardından çıkan yazılarda "Kendi Adımı ve Yaşadığım Gezegenin Adını" görmem oldu.

Bunun dışında olanlar RÜYASAL olarak gördüm. Yani rüyamda uçan araçlarını görüyorum. Bire bir temas ya da bişey olmadı ama görüyorum. Gökyüzünden aşağıya iniyorlar, araçlarından çıkıyorlar, üzerime doğru gelirlerken savunma moduna geçiyorum. Yanımda köpekler varsa saldırtıryorum ya da taş maş atıyorum. Aniden bir savunma modu devreye giriyor. Bunlar KÖTÜ mü yoksa ne amaçla geldiklerini bilmiyorum. Yere inip bana gelme oranları diğer gördüğüm rüyalardan (yani havada sabit gidenler veya benle temasa geçmek isteyenler dışında) sadece 3 ya da 4 kere olmuştur. Şuan o rüyaları hatırlıyor musun dediğinizde evet hatırlıyorum. Yer mekan zaman ve hava durumlarını söyleyebilirim..
Hatta o yere inme mevzusu olan rüyayı 1' den fazla kez gördüm. GİF gibi hep aynı düzlemde, aynı noktaya iniş yaptılar ve aynı şekilde geldiler ama her zaman ben farklı kıyafet, farklı insanlarla ya da farklı şeylerle yer aldım. Yer, mekan ve zaman aynı idi ama yanımda mesela balta varsa, onun yerine taş felan oluyordu.

Bunun nedeni ne olabilir? Açıklama yapabilir misiniz?