Genel olarak telekinezi, fakat her konuda yardıma ihtiyacım var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fire in Darkness

Kayıtlı Üye
Öncelikle yaşadıklarımı anlatayım.
Ben küçüklüğümden beri hep diğer insanlardan farklı bir enerjim, yeteneğim olduğunu düşündürdüm ve hissederim. İnternette düşünce gücü ile ilgili araştırma yaparken telekineziyi buldum. Araştırdım ve çalıştım. Gelişme hızlıydı. Psi-whell çalışırdım, çoğunlukla ve istediğim zaman durdurmayı istediğim yere döndürmeyi başarabiliyordum. Psi- whell de gelinebilecek son nokta sanırım. Daha sonra ışıklara etki etme konusunda çalıştım. İnternetten okuyunca çok şaşırdım. Sokak lambasının altından geçerken siz farkında olmazsınız ama yanıp söner titrer yazıyordu. Gerçekten de öyleydi. Yolda yürürken sokak lambalarını etkiliyordum. Okulda projeksiyonun altında oturuyordum. Ve dersteyken farkında olmadan projeksiyonun rengi değişiyor sönükleşiyor vs. Yanı normalde olmayan şeyler oluyordu. Arıza diye düşündüm. Ama öğretmenimiz sadece bizim sınıfta olduğunu söyleyince çok şaşırdım. Ve isteyerek yapıncada başarılı olduğumu ve etki ettiğimi düşündüm. Bu olaylar olurken 12 - 13 yaşlarındayım. Yani diyeceğim denediğim her konuda kısa sürede başarıya ulaşıyordum. Daha sonra nedenini bilmeden çocukluk olsa gerek çalışmayı bıraktım. Ama meditasyon yapmaya devam ediyordum. Ayda bir 2 ayda bir psi-whell çalışıyordum ve eskisi kadar olmasa da hareketlenme oluyordu. Şimdi 15 yaşındayım ve tekrar başlamak istiyorum. Çünkü normal hayat çok sıradan ve sıkıcı gelmeye başladı. Yaşamımın bu şekilde geçmeyeceğine karar verdim. 6-7 ay sonra psi-whell i tekrar denediğimde yine az da olsa hareketlenme oluyordu. Fakat yeteneğimin telekineziden farklı alanlara doğrunolduğunu düşünüyorum. Sebepsiz yere telefonumu elime alıyorum. 1 2 saniye sonra telefonum çalıyor. Nedensin yere alıyorum. Sonra mesela kısa bir meditasyondan sonra, sitede dolaşırken elektro-bal yapmak ile ilgili bir yazı okudum. Ve denedim başta bir şey olmamıştı. Fakat sonra bilgisayarımın ekranı titremeye başladı. Tek denemede başarmış olmam gerçekten çok şaşırttı beni. Sitede bi anket yapmıştım ona göre duru bilir ilk yeteneğimde var. Bir soru karşısında aklıma bir şey geliyor ve doğru cevap. Nereden ve nasıl geldiği konusunda hiç bir fikrim yok. Şu anda ne yapacağım hakkında ciddi bir yardıma ihtiyacım var. Bana önerebileceğiniz bir çalışma programı yapmam gereken her hangi bir şey. Gerçekten çok fazla yardıma ihtiyacım var. Bana bi yol göstermek isteyen bi fikir vermek isteyen gerçekten yazsın her türlü yorum bana yardımcı olacaktır. En kısa sürede yardım bekliyorum.
Sevgilerle

Fire in Darkness

Kayıtlı Üye
Şöyle bir durumda var. Aklıma daha önce gelmediği için şimdi yazıyorum. Babam anlatıyor. Dedemin küçük siyah bir camı varmış. Ve o camdan o anda birisinin yerini, kişiyi gösteriyormuş. Bir varlık aracılığı ile. Akrabalar gelip bakıyorlarmış yakınlarına vs. Sadece babam anlatsa inanmazdım ama gören akrabalarda anlatıyor. Ben dedemi hiç görmedim. Acaba ondan bana bir yetenek geçmiş olabilir mi ?

bendekiben

Elit Üye
http://www.gizlimabet.com/forums/99-Evrensel-Enerjiler

bölümünü incelemenizi ve kişisel gelişim de de araştırmalarınızı devam ettirmenizi öneririm. Aile geçmişinde bu tür uğraşları olan insanların miras bazı yetileri olabiliyor aslında her insanda potansiyel olmasına karşı herkesin farkındalığı bir değil bu sebeple ya çok çalışmayla yada aniden bu yetilerinin farkına varabiliyorlar.

Fire in Darkness

Kayıtlı Üye
Belkide tek ihtiyacım kendi ilgi alanıma ve yapabildiklerime bağlı olarak yeteneğimi bulmaktı. Teşekkürler

GodIsDead

Kayıtlı Üye
Telekinezi doğuştan gelen bir yetenek değildir onu soyleyebılırım . Telekinezi yeteneği sonradan kazanılan bir yetenektir. enerjınızın yuksek olmasıyla yetenegınızın farkına varip kendınızı geliştirmissiniz aynen boyle devam edın saygılar

Fire in Darkness

Kayıtlı Üye
Telekinezi doğuştan gelen bir yetenek değildir onu soyleyebılırım . Telekinezi yeteneği sonradan kazanılan bir yetenektir. enerjınızın yuksek olmasıyla yetenegınızın farkına varip kendınızı geliştirmissiniz aynen boyle devam edın saygılar

Bende bu şekilde devam ediyorum. Yorumunuz için teşekkürler. Her türlü yorum bana yol gösterecektir.
Sevgilerle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...