Uyurken etrafımda olanları hissedebiliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

darkinstinct_

Kayıtlı Üye
Buraya kayit olma nedenim uyurken etrafda olanlari hissetmem ve biryerlere gidib gelmem, insanlara cevap vermen felandir.etrafda olan konulari duyuyorum fakat yukaridan kendimi izledigimde uyanmadigimi göruyorum ve nasil uyudugumu goruyorum etrafi goruyorum kalbim hizli atiyor öldugumu saniyorum fakat ölmuyorum bi sure sonra aniden uyaniyorum uyanmam ani oluyor ve gözlerimi açıyorium ama önce de dedigim gibi nasil yatdigimi goruyorum ama uyaninca gozlerimi aciyorum anlamadim gitti... bu olayi ilk defa lisedeyken hissetmisdim bir yangin cikmisdi her taraf dumandi ve kucuklugumden beri duman beni rahatsiz eder boguluyor gibi olurum. kalktim millete bagiriyorum kslkin diye kapiyi falan aciyorum sonra bi bakiyorum yatagimdayim kaıkmamisim oldum sanmistim o zamanlar sonra kalktim bianda ve gercekten yangin vardi. anlatamadim kimseye bu hal hala devam ediyi istemsiz bi sekilde acikcasi korkuyorum hep kendimi uyanmaya mecbur ediyorum bir kac kez sonra zorla uyanniyorum sanki ruhum donmek istemiyor(((((( cok oluyo bunlar lutfen bunu anlama yardim edin

kodi

Kayıtlı Üye
Anlattıklarınız aklıma farkında olmadan astral seyahat yaptığınızı getirdi. Siteden ilgili bölümleri okursanız buna siz de karar verebilirsiniz bence. Öncelikle korkmamanızı tavsiye ederim, bu astral seyahat olsa da olmasa da belki de kolay uyanamama sebebiniz panik yapmanızdır, uyanmak için çeşitli teknikler geliştirebilirsiniz, bunu kötü bir şey gibi görmezseniz bence hissiyatınız da bu yönde değişir.

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Sen halkarnasyonlar görüyorsun bence sevgili kardeşim beynin ön lobunda bazı sorunlar var demektir bu da. Sen iyi bir beyin cerrahına git bilgisayarlı beyin tomografisi çektir bence..

darkinstinct_

Kayıtlı Üye
yeminle bazilarinizin buraya neden uye oldugunu anlayamiyorum doga ustu seyler var ve buna inanmayanlar bu sayfaya uye olmamali insanlar bisey paylasiyoir siz bazilariniz sacma cevaplar vererek eglenmeye calisiyolar yazik size! sanirim cok yalnizssiniz

millet seytanla arkadas olmus bu gelmis bana psikolojin bozulmus diyor asil senin dunyadan haberin yok fil kulaginda misil misil uyuyorsun!

zek01

Kayıtlı Üye
Anlattıkların astralsehatle alakalı geldi bana ama istemsiz böyle bişey yapılabilirmi bilmiyorum

gümüş

Kayıtlı Üye
Buraya kayit olma nedenim uyurken etrafda olanlari hissetmem ve biryerlere gidib gelmem, insanlara cevap vermen felandir.etrafda olan konulari duyuyorum fakat yukaridan kendimi izledigimde uyanmadigimi göruyorum ve nasil uyudugumu goruyorum etrafi goruyorum kalbim hizli atiyor öldugumu saniyorum fakat ölmuyorum bi sure sonra aniden uyaniyorum uyanmam ani oluyor ve gözlerimi açıyorium ama önce de dedigim gibi nasil yatdigimi goruyorum ama uyaninca gozlerimi aciyorum anlamadim gitti... bu olayi ilk defa lisedeyken hissetmisdim bir yangin cikmisdi her taraf dumandi ve kucuklugumden beri duman beni rahatsiz eder boguluyor gibi olurum. kalktim millete bagiriyorum kslkin diye kapiyi falan aciyorum sonra bi bakiyorum yatagimdayim kaıkmamisim oldum sanmistim o zamanlar sonra kalktim bianda ve gercekten yangin vardi. anlatamadim kimseye bu hal hala devam ediyi istemsiz bi sekilde acikcasi korkuyorum hep kendimi uyanmaya mecbur ediyorum bir kac kez sonra zorla uyanniyorum sanki ruhum donmek istemiyor(((((( cok oluyo bunlar lutfen bunu anlama yardim edin

Yaşadıklarınızda korkacak bir şey yok, neden korktuğunuzu çıkaramadım anlattıklarınızdan. Duman fobinizin altında olmuş gerçek bir olay vardır, bunu ailenizle konuşup ne olduğunu bulabilirsiniz, ve bildiğiniz zaman artık ürkmezsiniz.
Bedenimiz, elimizle dokunup hissettiğimiz kılıfın haricinde enerji bedenleri de diyebileceğimiz bazı katmanlara sahiptir ve astral beden bunlardan sadece bir tanesidir. Bazılarımızın enerji bedenleri diğerlerininkine göre daha hassas ya da daha aktiftir ve kendisini esas bedene hissettirir ya da gösterir. Bu durumun sağlıklı olmadığını savunanlar olduğu gibi, bu hissettirmeyi erken uyarı sistemi olarak algılayan ve şükran duyanlar da vardır. Anlattığınızdan çıkardığım 2 ayrı deneyimde 2 ayrı enerji bedeninizle tanışmışsınız. İlki astral beden gibi iken diğeri sizden ayrılmaz fakat sizin fizik bedeninizde gözleriniz kapalı iken o görür ve çoklukla uyanma aşamasında iseniz onun görmesi ile size sinyal vermesi arasında bir kaç saniye var ya da yoktur ancak bu her zaman olmaz. Olabilmesi için yapılabilir çalışmalar varsa da ben bimiyorum ancak zaman zaman kendim de deneyimliyorum.Bunda ürküp çekinecek bir şey yok, sizsiniz yine sonuçta, eliniz kolunuz bacağınız gibi onu da parçanız olarak kabul edin ve boş zamanlarınızda gerek forumda gerekse diğer kaynaklarda paylaşılmış enerji bedenler üzerine yazılar okuyun.

ekcs

Banlı Kullanıcı
Ben astral seyahatten çok lucid rüyaya benzettim forumda gerekli bilgiler mevcut ordan araştırabilirsiniz.

-Sevgi ve Işıkla...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...