Katina destesi hakkında soru

Phoneix21

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhaba. Konuyu doğru açtım umarim. Katina destemle 3 haftam . İlk başlarda sıklıkla bakmaya çalışıyordum şimdilerdeyse daha seyrelttim. Meditasyon ve enerji çalışması yapıyorum elimden geldigince. Bir çok sey çıkması na rağmen aşk falı bakamıyorum.

Belki başkalarına çıkıyor ama kendime açtığımda anlayamıyorum . Eski sevgilimle ilgili soru sorduğumda bana
Sunit aral ve dastar çıkarıyor. Belli zaman geçince aynı soruyu sorduğumda
Yakut alyans ve yelkenli çıkıyor. hep ayni sey cikcak değil tabiki ama tam tersi kartlar aynı soruyu 2 kere sorunca çıkıyor .Kafam allak bullak oluyor. Kişi kartlarna aşk sorusu sorunca sadece ask kısmını mı yoruma katmaliyiz? Ters yada düz olması etkilimi aşk sorularinda kisi kartlarinin ve kendimi daha doğru yorumlayabilmek icin ne yapmalıyım ?

Selinela

Kayıtlı Üye
Ben kendi deneyimlerimden yola çıkarak şunları söyleyebilirim. Deste'ye aşk yada diğer konularda sorduğum şeyler hakkında aldığım cevapların çoğu yakın zamanda gerçekleşiyor. O yüzden Deste'min o soruya verdiği ilk cevap gerçekleşmeden aynı soruyu sormamaya özen gösteriyorum.Aksi taktirde aklınız karışır. Diğer yandan Deste'niz ona güvenmediğinizi düşünerek size alakasız cevaplar verebilir. Sorunuz aşkla ilgiliyse yanlızca aşk anlamını dikkate alın.Ama kişi kartları çoğu zaman hakkında soru sorduğunuz kişinin fiziksel ve kişilik özellikleriyle ilgili bilgiler de verebilir. Olumlu bir kart ters çıktığında ise o güzel olayın gerçekleşeceği ancak biraz zaman alacağı şeklinde yorumluyorum.

Keira

Moderator
Üyemiz Selinela kendinden örnek verirken çok güzel noktalara değinmiş. Desteye aynı soru defalarca sorulmaz, bir kez sorulur. Aynı soruyu ancak eğer hayatınızda bir şeyler farklı gitmeye başlayıp, potansiyeller değiştiğinde sorabilirsiniz. Aşkla ilgili sorularda aşk anlamlarına öncelik verilir destede. Ancak bazen aşk anlamında ziyade kartın ters ya da düz gelişine göre direkt o kartın o anlamını da alabilirsiniz. Ancak bahsettiğim şey desteyle yeterince haşır neşir olduğunuzda yapabileceğiniz bir şey. Desteyle ne kadar bütünleşirseniz, destenin verdiği cevaplar o kadar anlamlı gelecektir size.

Keira

Moderator
Katina Destesi 65 karttan oluşan bir destedir. Özellikle aşk ve ikili ilişkilerde en doğru bilgileri verir. Sır kartları bölümünde Katina destesine bakabilirsiniz.

AğLan

Kayıtlı Üye
D&Rgittim bugün EZOTERİK ŞİFA KİTABIYLA KATİNA DESTESİ ALMAYA MALESEF KİTABI BULAMADIM KATİNA DESTESİNİ ELİME ALDIM ELİM TİTREDİ ONU SAITN ALDIM GİTİM ORDA BİYERE OTURDUM DESTEYİ AÇTIM İÇİNDEN BİTANE KAĞIT EKSİKTİ 67TANE VARDI GERİ GÖTÜRDÜM BAKTILAR MAĞAZAYA BAŞKADA KALMAMIŞ 1TANE VARMIŞ SADECE BENDE GERİ İADE ETTİM

AJA

Elit Üye
Deste 65 karttir içinde fazladan önve arka kapak gibi iki boş kart vardır bende öyleydi..Keşke vermeseydiniz geri.

acid

Kayıtlı Üye
Şu an 3 boş kart var tanıtım kartı olarak hala 2005 baskısı satılıyor. Eksik onlardan da olabilirdi.

AğLan

Kayıtlı Üye
2tane boş kart vardı onlarla birlikte 67tane kart vardı üstünde 68kart yazıyor ben 2boş kartıda baskı hatasıda var dedim :D bilmiodum baskı hatası sandım boş kartları bide 67kart olunca 68diodu çünkü

dexter

Elit Üye
2tane boş kart vardı onlarla birlikte 67tane kart vardı üstünde 68kart yazıyor ben 2boş kartıda baskı hatasıda var dedim :D bilmiodum baskı hatası sandım boş kartları bide 67kart olunca 68diodu çünkü

Deste'yi aldıktan sonra yanındaki kitabı okursanız eğer, 2 boş kartın ne anlama geldiğini anlarsınız. Kitapta yazıyor. Deste'ye tanıtım amaçlı katılan kartlardır onlar. İsterseniz çok değer verdiğiniz bir insana bu kartı verebilirsiniz(tabiki Deste ile aranızdaki bağı kurrduktan sonra, Deste sizin için anlamlı olduktan sonra veriniz, yoksa vermenizin hiç bir anlamı olmayacaktır.), isterseniz de Sevgili Keira'dan öğrendiğime göre, Kişi kartlarına uymayan fiziksel ve karakteristik özelliği kişi kartlarından farklı olan bir portre varsa eğer aklınızda, onun çizimini bu boş karta yapabilir ve açılımlarınızda bu kartı da kullanabilirsiniz.

Ama öncelikle Deste ile aranızdaki bağı sağlamlaştırın, eğer sizin itiyorsa anlaşamıyorsanız, Deste'yi hakeden birisine verin.

Keşifli günler dilerim.

AğLan

Kayıtlı Üye
Deste'yi aldıktan sonra yanındaki kitabı okursanız eğer, 2 boş kartın ne anlama geldiğini anlarsınız. Kitapta yazıyor. Deste'ye tanıtım amaçlı katılan kartlardır onlar. İsterseniz çok değer verdiğiniz bir insana bu kartı verebilirsiniz(tabiki Deste ile aranızdaki bağı kurrduktan sonra, Deste sizin için anlamlı olduktan sonra veriniz, yoksa vermenizin hiç bir anlamı olmayacaktır.), isterseniz de Sevgili Keira'dan öğrendiğime göre, Kişi kartlarına uymayan fiziksel ve karakteristik özelliği kişi kartlarından farklı olan bir portre varsa eğer aklınızda, onun çizimini bu boş karta yapabilir ve açılımlarınızda bu kartı da kullanabilirsiniz.

Ama öncelikle Deste ile aranızdaki bağı sağlamlaştırın, eğer sizin itiyorsa anlaşamıyorsanız, Deste'yi hakeden birisine verin.

Keşifli günler dilerim.
yukarıdaki sebeplerden .dolayı iade ettim almadım .ama bugünlerde hep aklımda katina destesi var 68kart .nie yazıyor üstünde 67çıkıyor

dexter

Elit Üye
yukarıdaki sebeplerden .dolayı iade ettim almadım .ama bugünlerde hep aklımda katina destesi var 68kart .nie yazıyor üstünde 67çıkıyor

Türkiye'de 65kart +2 Deste tanıtım kartı varken, Yunanistan'da ise 66 kart (65+1+2 Deste tanıtım kartı) olarak satışa sunulmuştur. Yani yunanistan'da +1 kart desteye dahil edilmiştir. Bu sebeple 68 kart olarak geçer, fakat Türkiye'de 1 kart eksiktir.

acid

Kayıtlı Üye
Benim aldığım destede 65+3 kart vardı. Kitapta açıklaması da yapılmıştı sizin bahsettiğiniz gibi.

AğLan

Kayıtlı Üye
65+3 kartın kaçtanesi boştu 3demi 2simi,,

acid

Kayıtlı Üye
Zaten bildiğim kadarıyla yukarıda da belirtilmiş orjinal kart sayısı 65. İster 67 olsun ister 68 diğerleri boş Türkiye'de satılan destelerde.

Keira

Moderator
65 Kart Deste'de anlamları yazılı olan Deste'yi oluşturan kartlar, bunların dışında Deste'nin tüm elementlerinin birlikte resmedildiği tanıtım kartı, 2 adette boş olan kart vardır. Boş kartlarla ne yapılabileceğini yukarıda Sevgili dexter yazmıştır. Yunanistan'daki desteyle, buradaki deste arasında farklılık yoktur sadece bazı çizimler farklıdır, anlamlar ve kartların isimleri tamamen aynıdır.

leposian

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Katina destesinde kişinin kartı nasıl seçilmeli yani neye göre seçmemiz gerekiyor kişinin özelliklerine göre mi yoksa dış görünüşe göre mi anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim

Keira

Moderator
Kişinin özelliklerine göre kişi kartlarından uyan yoksa ten, göz ve saç rengine göre bakın.

Jagged

Kayıtlı Üye
satışları durmuş bulan birisi varsa bana haber verebilrmi yada elinde destesi olan onunla bağ kuramıyan birisi varsa ücret karşılığında satarsa çok iyi olur.
İyi forumlar.