Katina destesi hakkında soru

cmrkn

Kayıtlı Üye
Ben katina ve deste hakkinda biraz okuma yapmak istedim belki de kisi kartlarindaki insanlari falan bulurum umuduyla internette biraz arastirma yaptim fakat istedigim kadar cok kaynaga rastlayamadim ancak bir vloga denk geldim ve Katina, Eftalya ve Anesso'nun fotograflarina denk geldim. Hatta Katina'nin Konstantino Karamanla bile ftografi vardi, Izmir Buyuculeri ve Deste'nin kitabi disinda arastirabilecegim kaynak bilen varsa yardimci olursa sevinirim eger merak ediyorsaniz vlogu izlemenizi tavsiye ederim :)

Jagged

Kayıtlı Üye
internette bulamadım.
nerde satılıyor bilginiz varmı ?

pandaaa1

Kayıtlı Üye
YouTube da katina destesi diye bir kanal var hem kartlar hakkkında bilgi veriyor hem de isteyen arkadaşlara deste temin ediyor ancak fiyatı bana tuzlu geldi.

pandaaa1

Kayıtlı Üye
YouTube da katina destesi diye bir kanal var hem kartlar hakkkında bilgi veriyor hem de isteyen arkadaşlara deste temin ediyor ancak fiyatı bana tuzlu geldi.

ceyda

Kayıtlı Üye
Öncelikle selamlar ben birşey sorcam Tarot kartlarını arındıyormusunuz

Koalabebek

Kayıtlı Üye
Keşke katina hakkında daha cok konu açılsa ya biz de bilgilenmis oluruz böylece

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
ara ara gün belirleyelim örneğin her ayın 10 gibi saat akşam 8 de. Katinacılar toplansın konuşalım. Bunu diğer kartlar ve başka şeyler içinde yapalım. Yavaş yavaş yayılır katılımcı artar canlı sohbet gibi olur keyifli de geçer

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Herkese merhabalar aklımdaki x kişisinin benimle evlilik düşüncesi varmı?diye sordum Mektup, çiçekler ve bahçeler hepsi düz geldi;Mektup kartıyla evlilik (sözleşmesi imzalı kağıt vs anlatır) ya mutluk aşk huzur dolu evlilik düşünüyor olabilir mektup kartı henüz bir evlilik değilse benimle haberleşmelerin olduğu mutlu bir aşk buluşup görüşmek istediğini söylüyor bence,2-) Ben ondan bağımsız nasıl birisiyle evleneceğim diye baktığımda;Mida,süpürge,zara üzerine eprahat ve saah geldi geçmişinde sorunlu tatışmalı evlilik yaşamış ama zara ile yeni bir aşk ile sayfa açmak isteyen baba olabilir mantıksal olan ve aynı zamanda naif kibar tutkulu kumral bir bey olabilir bu kişi böyle birisiyle evleneceğim.Yorumum doğrumu acaba?