Ayet-el Kürsi'nin Özel okuma formülü..

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Merhaba ben daha yeni üye oldum konu başlığına da yazmıştım ama size yazmak istedim erkek arkadaşımdan ayrıldıktan 2 ay sonra başka biriyle nişanlandı onu geri döndürmek için bu duayı yapabilirmiyim bir sakıncası varmıdır yardımcı olursanız sevinirim

Bu mesajı yazmadan birkaç önceki mesajı okumuş olsa idiniz cevabınızı alırdınız. Hiçbir şekilde arzunuz için uygun ve uygulanacak bir sistem değildir. Biraz emek sarf edip okumaya tenezzül edin, bu kadar hazırcı olmayın.

Kupaslı

Kayıtlı Üye
Derslerime çalışmak ve başarılı olmak için okusam olur mu ki?

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Derslerime çalışmak ve başarılı olmak için okusam olur mu ki?

Başarı için okunabilir ama direkt başarı sağlamaz. Başarı kazanmanız için azminizi kuvvetlendirir. Çalışma durumunuzu güçlendirir. Unutma ve ya hatırlamama sıkıntılarını engeller. Ben duayı okuyayım ve dersler hak getire derseniz ayetel kürsi değil kuran'ın tümünü de kullansanız beyninize o bilgiler akmaz.

gamze5

Kayıtlı Üye
paylaşımı beğendim ayetel kürsi nin zaten büyük bi etkisi var.

etopyam

Kayıtlı Üye
Çok özür dilerim okunan ayetlerin niyetlere göre hasıl olacağı konusunda şüphem yoktur lakin caferi sadık hz yıldızname diye int arattığınızda bir sürü link çıkmakla beraber bir sitede şöyle bir uyarı gözükmekte aslı astarını konusunda kesin bilgisi olan varsa paylaşsın

UYARI ŞU ŞEKİLDEDİR...
Caferi Sadık Medine de doğmuş, Hz. Muhammed Mustafa nın soyundan gelen maneviyatı yüksek şahsiyetlerden biridir. İyi bir eğitim alan Caferi Sadık hazretleri 12 imam dan 6. sıdır. Özellikle Müslüman aleminin çok iyi tanıdığı İmam ı Azam hazretlerinin de hocalarından olan bu önemli zat tasavvuf aleminin de önde gelenlerindendir. Günümüzde sırf bu değerli zatın isminden çıkar sağlamak ve yaptıkları işin güvenirliğini artırmak adına, hiç bir alakası olmadığı halde fal ve yıldızname vb. tarzı İslam la uzaktan yakından hiç bir alakası bulunmayan kaynak veya kitapları onunmuş gibi göstermektedirler. Oysa ki Caferi Sadık hazretleri hayatının büyük bir bölümünü mürşidi kamil olarak geçirmiş hayatının merkezine İslamı koymuş bir zattır. Bu zatın ne yıldızname bakımı nede bir fal çeşidi ile ilgilenmesine imkan yoktur. Yapılanlar yalnızca bu mübarek kişinin adını su istimal etmekten başka bir şey değildir.

bilgengen

Banlı Kullanıcı
3 defadır okumaya başlıyorum ya ikinci ya da üçüncü günü duanın sonuna doğru dua ezberimden çıkıyor sanki devam edemiyorum niyetimde kötü ya da üçüncü kişilerle alakalı bişey de değil neden böyle oluyor sizce

Cmrnz

Kayıtlı Üye
Çocukluğumdan beri hergün okurum sayıyla okumuyorum ben

bilgengen

Banlı Kullanıcı
bende yıllardır hergün okuyorum ama bu tertibi dileğim için okuyorum

alperbaba

Kayıtlı Üye
İşsizim is bulma ve hayırlı bir es bulmada fayda sağlar mi

fechken

Kayıtlı Üye
işsizim is bulma ve hayırlı bir es bulmada fayda sağlar mi

ayetel kürsi yüksek bir korumadır. Ayetel kürsi sayılarla desteklendiğinde enerji alanını kuvvetlendirir ve önemli bir koruma sağlar. Ayetel kürsinin hangi çalışması olursa olsun sevgilinin geri dönmesi ya da aşık olması ya da sevgili ile ilgili bir amaç için kullanılmaz..her duanın kelimenin her harfin ayrı ayrı frekansları vardır. Ayetel kürsi sevgilinin geri dönmesi gibi bir frekansa sahip değildir. Ayetel kürsi ile yapılan tüm sevgili ve döndürme çalışmaları hatalıdır. Ve yanlıştır. Ayetel kürsi gibi geniş enerji alanı olan bir duanın düşmanları helak etmek gibi bir konuda kişi için pozitif görünen ama karşı taraf için helak edilecek bir durum bu duanın enerjisinde asla yoktur. Sevgi ve işıkla...
denilmiş bir önceki sayfadada ayni yorumu yapip bu kadar hazirci olmayin denilmiş sevgiyle alakasi yok yani 2 sayfa geriye bakip okumaya üşeniyorsaniz bu uygulamayi nasil yapacaksiniz anlamiyorum

Cio364

Kayıtlı Üye
İş
Elektrik elektronik
Niyetimi başında mı ?
Yoksa sonunda mı söylemem lazım

Kimse nasıl niyet edeceğimizi söylemiyor tam bilgi verilmiyor hep bi parçası eksik oluyor her paylaşımda bı şeyler eksik ve insanlar bunu bir umut kabul edip yapıyorlar bişey geçmiyor ellerine enerjilerini tuketıyorlar oysa tam olarak nasıl yapılacağını anlatsanız herkez memnun kalır ama genede teşekkürler güzel bi paylaşım olmuş tam olarak anlatıpta beni aydınlatırsanız çok sevinirim iyi forumlar

alexisis

Kayıtlı Üye
Iyi de, zaten onceki sayfalarda zaten sorunuz aciklanmis! Bosuna sitemkar messajlar yazmissiniz. Sadece 6 sayfa ! Az once oylesine hizlica goz gedirirken bile fark ettim ve en son sizin msj inizi okudum! Memmuniyetsizliginizin kaynagi siz olmayasaniz!!

Cio364

Kayıtlı Üye
İş
Elektrik elektronik
Tam şekilde anlatırmısınız nasıl niyet etmemiz nelere dikkat etmemiz gerekiyor duayı yazmakla yada okumakla bitmiyorki yapılışını biraz daha açın nasıl yapacağını bilmeyen insanlar olacak bu insanlar bir umuttur deyip gecesini gündüzüne ama eli boz kalacak bu konuyu lütfen rica ediyorum biraz daha açın tam bilgi verin şimdiden teşekkürler iyi Formular

Kusura bakmayın merak ettiğim den bu şekilde soruyorum yanlış anlamayın ilim e aç bir insanım

alexisis

Kayıtlı Üye
Zaten anlatilmis ki, cok isteklisiniz ne guzel, bakin onceki sayfalara en olmadi 'google' layin, bir cok sorunuza cok daha hizli cevap alirsiniz. Dilekleriniz gonlunuzce olsun...

epimetyuses

Kayıtlı Üye
Ne zaman zorda kalsam bu azimeti okurum ve rabbim kapalı olan tüm yollarımı açar ve işlerimde kolaylıklar sağlar . Fakat bu azimet cuma günü akşam 23 den sonra başlanacak olup 7 gün süre ile ihlas ile okuduğunuz taktirde olmayacak yoktur . Defalarca tarafımca tecrübe edildi lakin şöyle bir gerçekte mevcut gönülden istemeden okur isen tüm kapalı olan kapılarını kitler açamazsın öncelikle gönülden istemen şarttır.

romeo713

Kayıtlı Üye
bu uygulama sadece düşman helakı birini bulma getirme ve aşk meşk işleri içinmi geçerli yani sadece o saydıklarınız için bir uygulamamı yoksa ne dilersek olması muhtemel midir...mesela iş te başarılı olmak yada güç kuvvet sahibi olmak vs bunun gibi örnekler çoğaltılabilir...cevap alabilirsem sevinirim teşekkürler....

Diamons

Kayıtlı Üye
Bu büyü değilse eğer uygulamak isterim. Ayetelkursiyi zaten küçüklüğümüzden beri okuyoruz çok şükür.:)

quanttum

Kayıtlı Üye
Tabi ki büyü değil ayrıca manevi cezası şiddetlidir kısmı tamamen uydurma, bu güzel ayeti okumak ancak manevi katınızı arttırır zannımca.