Vampirler gerçek mi? Gerçekse onlara nasıl ulaşa bilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

darkinstinct_

Kayıtlı Üye
Vamiprlerle ilgileniyorum. Bu yıllarımı aldı neredeyse. Bu konu ile ilgili bir çok araştırma yaptım okumadığım bir şey kalmadi internette. Ama gerçek yaşamdan onlar hakkında bana bilgi verecek birine ulaşamadım hiç. Etrafa onlardan bahsediyorum ve bu milleti çok ürkütüyor. Bazı arkadaşlarım vampir olduğuma inanıyolar. Bu yüzden araşdırdığımı ilgilendiğim inancındalar. Ama onların ve etrafın vampirler yok, falan demesine karşı ben onların var olduğu inancındayım. Bazen ümitsizliğe kapılmıyorda değilim hani. Bu konuda bana yardım edecek biri varmı acaba? Lütfen internet bilgisi ve vampir araştırmacıları bilgisi atmayın, onların hepsini ezbere biliyorum.:) Bana gerçekler lazım.

janet

Kayıtlı Üye
Vampir falan yok. Olmayacak ta. Hepsi efsane ve masal. Var diyen bir kişi bana delil göstersin. Laf kalabalığı sözde araştırmalar değil ama. SOmut bir delil!

janet

Kayıtlı Üye
Ya bir çok insanın hayallerini birden yıkıyorsun yavaş yavaş söyleseydin keşke. Ben sana ben vampirim desem aksine delil gösterebilirmisin? Bu durumda inanmaya devam edebilirsiniz çocuklar (pm atmayın vampir falan değilim yardımcı falan olamam :D )

Bende Noel Dede, memnun oldum :D
Yavaş yavaş söyleye söyleye dilimde tüy bitti :D

darkinstinct_

Kayıtlı Üye
Buraya üye olman çok şaşırtıcı. Doğaüstü varliklara inanmayan birisin ve bunu burada soyluyorsun. Bence sen bu sitenin reytingini dusuruyorsun.

Keira

Moderator
Sitede buna benzer pek çok konu mevcut. Bir tane daha açılmasına gerek yok. O konular altında sorular sorabilirsiniz. Konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...