Ölen kişiyi rüyada görebilmek için?

shadows

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 15 gün önce çok sevdiğim babaannemi kaybettim... Onu gerçekten çok özlüyorum ve rüyamda da olsa görebilmek istiyorum. Ancak ani ölümü bilinçaltımı bu kadar meşgul etmesine rağmen hala onu rüyamda göremedim. Bunun için özel bir dua ya da formül var mı? Babaannemle iletişime geçebilmem için? Şimdiden teşekkürler.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 15 gün önce çok sevdiğim babaannemi kaybettim... Onu gerçekten çok özlüyorum ve rüyamda da olsa görebilmek istiyorum. Ancak ani ölümü bilinçaltımı bu kadar meşgul etmesine rağmen hala onu rüyamda göremedim. Bunun için özel bir dua ya da formül var mı? Babaannemle iletişime geçebilmem için? Şimdiden teşekkürler.

Araştırmadan açmışsınız.Buna benzer konular açıldı forumda ve gerekli cevaplar verdi.Biraz daha araştırın. :)

shadows

Kayıtlı Üye
Haklısınız daha çok dikkat etmeliydim teşekkürler :)

zodehala

Kayıtlı Üye
Görmek mi istiyosun konuşmak mı

Eğer babaannen imansız öldüyse onu göremessin çünkü kafirin ruhu siccinde hapsolunur. Müminin ruhları serbesttir
Müslüman öldüğünü var sayarsak eğer vasiyet brakmamışsa onu göresen dahi onunla konuşamassın ilaveten vasiyete rağmen borçu varsa gene onunla görüşemessin

shadows

Kayıtlı Üye
Görmek mi istiyosun konuşmak mı

Eğer babaannen imansız öldüyse onu göremessin çünkü kafirin ruhu siccinde hapsolunur. Müminin ruhları serbesttir
Müslüman öldüğünü var sayarsak eğer vasiyet brakmamışsa onu göresen dahi onunla konuşamassın ilaveten vasiyete rağmen borçu varsa gene onunla görüşemessin
Hayır oldukça inançlı ve dinine bağlı bir insandı. Zaten onu görmek istediğimde görebiliyorum artık, konuşabiliyoruz da :) Çok teşekkür ediyorum yardımcı olmaya çalıştığınız için.

asee

Kayıtlı Üye
nasıl konuşuyorsunuz ? bende babamı kaybettim ve en çok istediğim şey onu görmek konuşmak lütfen yardımcı olur musunuz?

merlot

Kayıtlı Üye
Hayır oldukça inançlı ve dinine bağlı bir insandı. Zaten onu görmek istediğimde görebiliyorum artık, konuşabiliyoruz da :) Çok teşekkür ediyorum yardımcı olmaya çalıştığınız için.

merhaba,bende annemi kaybettim bazı duaları denedim rüyamda görmek için ama olmadı ,bunu nasıl yapıyorsunuz

jokerstyle

Kayıtlı Üye
Yatmdan önce güzel bir abdest alip 4 rekatlik Hacet Namazi kilin
Birinci rek‘atında Fatiha'dan sonra üç Âyetu'l-kursî, diğer üç rek‘atında ise Fâtiha'dan sonra birer kere İhlas, Felak ve Nas sûreleri okunur.
Sonra saf bir kalp ile ellerinizi acarak Rabbinize dileginizi arz edin, bu sayet ilkinde gösterilmez ise tekrar ve tekrar deneyin.

limonnomli

Kayıtlı Üye

Artık babaannenizi görüp konuşabildiğinizi söylemişsiniz, yalvarırım bana da anlatın yönteminizi. Lütfen, rica ediyorum. Anneannem öldü 21 gün önce... Lütfen yardım edin.