istanbul buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

damned

Kayıtlı Üye
Buluşmanın üzerinden 4 yıl geçmiş...:) köprünün altından çok sular akmış herşey değişmiş..Mabet e ilk üyeliğim 2008 yılıydı nasıl kaçırdım ben bunu bilmem:( Belki bir istanbul buluşması daha olur urum ne dersin:)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Katılacağım diyenler de katılmıyor ve bu sebepten dolayı toplantıların yapılması ve tanışma yönünde ki heyecan da yitirilmiştir. Urum, Yule kalkıp Ankara'dan İstanbul'a gidiyor ama İstanbul'da yaşayan ve yapılmasını talep eden üyeler toplantılara katılmıyor:(
Gerçekten katılacak, çoğunluktan talep gelirse belki düşünürler.

damned

Kayıtlı Üye
Katılacağım diyenler de katılmıyor ve bu sebepten dolayı toplantıların yapılması ve tanışma yönünde ki heyecan da yitirilmiştir. Urum, Yule kalkıp Ankara'dan İstanbul'a gidiyor ama İstanbul'da yaşayan ve yapılmasını talep eden üyeler toplantılara katılmıyor:(
Gerçekten katılacak, çoğunluktan talep gelirse belki düşünürler.

Haklısınız daha önce bu konuda haklı olarak serzenişte bulunmuştu kendisi..umarım birgün güzel bir buluşma olur...beklemede olacağım:)

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Ben katılırdım cidden hem benim için bir gelişme olurdu benim gibi şeylerle uğraşan kişilerin arasında olurdum :) :) Ve cidden çok güzel olurdu ..Bu yazın felan burda yokum olursa ama :(

Keira

Moderator
Bu çok eski bir konu.. Uzun zamandır buluşma ayarlanmıyor sanırım.. Ama ayarlanırsa Ankara buluşması isteriz :)))

origanum

Yönetici
Biz ayarlıyoruz da gelen oluyor mu sanki? En son İstanbul buluşmasında İstanbullu bile yoktu, o kadar yapın gelmek istiyoruz diye feryat etmelerine rağmen, birkaç şehir dışından üye ile zaten İstanbulda yaşamayan bazı modlar kendi aralarında toplandılar. Bundan böyle de İstanbulda buluşma yapılmaması kararı alındı. Herkes neden durduk yere kilometrelerce yol tepip İstanbula gelsin ki. Ara sıra Ankarada oluyor, Akademi Larimar çatısı altında, ona katılım da pek farklı değil. Konu çok eski bir konu olduğu ve günümüzde bir anlam ifade etmediği için kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...