istanbul buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sellenay

Kayıtlı Üye
teşekür ederim canım abartmayın görünce diyeceksiniz bumuymuş urum diye ama yinede şekerim tatlıyım orası ayrı

Ayıp ettin urum ne dedik: Fiziksel özellik, bedensel rahatsızlık ...vs konu edilmeyecekki sende bu arazlar yok.
Yazılarında umut, çare ve Sevgi var. İnsanlara yaptıkların ve yazdıklarınla kendini ve herkesi sevmeyi öğretiyorsun. Bunu öğretmen gibi değil severek yapıyorsun.. Zor değilsin, her derdin çaresi, ulaşılması gereken her yerin daha kısa bir yolu var" diyorsun.
Seni ben böyle anlıyorum, diğer arkadaşların sende buldukları çok daha başka güzel özellikler var.
Kendi adıma umudu ve sevgiyi anlattığın :hurray::Angel_anim:her satırın için teşekkür ederim.

PUNKY

Kayıtlı Üye
:hurray::hurray::hurray:Ay çok şirinsiniz hepiniz :)

ossie_azazil

Kayıtlı Üye
İş
-
bende kocaeli'deyim.. Ama gelmek İsterim belirlenen zaman bana uyarsa.. ve tabi sizler kabul ederseniz..

nefertiti

Kayıtlı Üye
aaa görüşmemi varrr:hurray:bende istanbuldayım bende gelmek istiyorum hepinizi tanımak istiyorum lütfen zamanı ve mekanı banada haber verin oleyyyy ikinci ailemle tanışıcammmmm:hurray:

awra

Banlı Kullanıcı
Ben Ankarada yım gelmem zor ama yinede nerde toplanıcaksınız bilmek isterim...
sevgiyle kalın..

awra

Banlı Kullanıcı
İşim yok belki bende gelirim..:lurk5:

awra

Banlı Kullanıcı
Burda en yaşlınız benim... haa ona göre ablanıza da yer açın..:willy_nilly:

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
ya bende gelicem tüm olanaklarımı seferber edip ! yalnız 1 ocakta mı buluşuyoruz yoksa 31 aralıkmı çıkaramadım...sizinle tanışmak için taa adanadan uçakla gelicem ha istanbula..gündüz vakti seçin sabah ya da öğle gece beni tek başıma yollamazlar dışarı istanbulda! bu arada herkes ben şöyleyim ben böyleyim diye yazmış bende yazayım aysari diye ne şekil bekliyosunuz bilmem ama ben "aysari" adının orijinini açıklayayım avatarda gördüğünüz "ay " tombişliğinde sarı bir kız göreceksiniz ahanda o benim...urum gelirken yakana kırmızı karanfil takmanı talep ediyorum!!! harika olur eski türk filmlerindeki gibi..

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
awra hepimiz yakamıza kırmızı karanfil takalımmı? :D

awra

Banlı Kullanıcı
Takalım ablacım ; aslında telefoon numaralarını alsak ... URUM nasıl toplayacak bizi..henüz belli değilmi yaw. ben düşünüyordum İstanbul'a şöle günü birlik gelip gitmeyi ama.. hiçde bilmiyorum İstanbul'u ...napacas yaw ufff...yalnız yalnız....Ankaradan kimler gidiyorsa benide alsalar bende aralarına katılsam...çok iyi olur aslında değişiklik olur hem bende şirinlerimi tanırım...eee yaş 45..

awra

Banlı Kullanıcı
Çok tatlı yazmışsın yaaw Aysari şirinim benim...:biggrinjester::) eminim çok şeker burdaki arkadaşlar hepsi iyi niyetli..

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
valla harika bir buluşma olacak her yaş grubundan insan..burda böyle bıcır bıcır konuşuyoruz da oraya gidince hııık diye takılıp kalmasak bari..olur olur...ya ben hemen uçak bakıyorum internetten ama tam yer ve saati belirleyin pztesiye kadar!

awra

Banlı Kullanıcı
hadi sözümüze söz yokmuuuuuu???:hurray::willy_nilly:

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
önce ankaraya giden ordan istanbula aktarma yapan bir uçağa bilet alayım awra uçakta konuşuruz :) annemlere nası açıklayacam bilmem ama..ee şey ben ankara havası solumak istedim de anne ..şey..amaan size ne beaa? awrayı alıcam yoldan..muhteşem olur yani...istanbula da gelemem o zaman :)

awra

Banlı Kullanıcı
Ben kalmam gayet net ve açık bir insanım... BICIR BICIR konuşmaya devam haydi herkessss gelsiiiiin...yeniyılın ilk gününde ilginç vede güzel bir tanışma olsun.....

awra

Banlı Kullanıcı
Yavrucum günü birlik gelip döneces yatmayacas ... Keşke sana yardımcı olabilsem...Ama gayret et gelmeye .. herhalde siteden bana cvp gelirse ben gidicem..:boat:benim akraba arkadaş hırla gitsin çoooook ama gerek yok kalmak istemiyorum... ...evde oğlum var... küçük değil ama olsun..

ossie_azazil

Kayıtlı Üye
İş
-
bu buluşma gündüz olacak dimi ??
xD Bakırköy'de olsun yha gelme ihtimalim artar o zaman xDxD

awra

Banlı Kullanıcı
Aslında istanbul dışındakiler yolları sapa değilse ankarada toplanıp hakikaten öyle gitseler daha şenlik olur..Aysaricim ...

awra

Banlı Kullanıcı
gündüz olması temennimiz
ben dönmem lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...