Doğum Sayısı & Paranormal Fenomenler

bong

Kayıtlı Üye
benim sayım 36/9 ben birkaç defa farklı paranolmal olay yaşadım ama hepside kendiliğinden olan olaylardı. bu aralar hiçbir psişik olay yaşamadım ama kendi çabalarımla yeteneklerimi ortaya çıkarmaya çalışıyorum yaşadıklarımdan sonra. Factor X : doğum sayım hakkında yorumda bulunurmusun yardımcı olacağına inanıyorum.

janet

Kayıtlı Üye
23/5
Bu rakamları seviyorum :D Onlar da beni seviyor :D Tamamen karşılıklı yani :D

factorx

Kayıtlı Üye
benim sayım 36/9 ben birkaç defa farklı paranolmal olay yaşadım ama hepside kendiliğinden olan olaylardı. bu aralar hiçbir psişik olay yaşamadım ama kendi çabalarımla yeteneklerimi ortaya çıkarmaya çalışıyorum yaşadıklarımdan sonra. Factor X : doğum sayım hakkında yorumda bulunurmusun yardımcı olacağına inanıyorum.

Öncelikle tamamıyla hümanist bir yapın olmalı. Başkalarına yardım etmek senin için önemli. Hatta öyle ki sadece başkalarına yardım etmekten de öte en derininde onları kendinden de fazla hissedebiliyorsun. Yani empati yeteneğin gelişmiş olmalı. Bu da doğa üstü deneyimde açılan bir kapı oluyordur mutlaka sana. O nedenle dışarıdan gelen etkilere hassas olabilirsin çünkü empati yeteneğinin güçlü olmasının böyle sonuçları vardır. Genelde 9lar için aileden gelen bir sorunla karşılaştıkları söylenir daima. Yani anne ya da babadan biriyle ciddi bir mesela olabilir ve buna benzer şeyler yüzünden sevgiden yoksun hissedebilirsin kendini bu da bunalımlarının sebebi olabilir ama pozitif bakış açını yitirmezsin genelde. Çünkü 9 çocuksudur daima. Çocuksudan kasıt çocuk saflığıdır ve özündeki bu çocuksu saf düşünceyi emin ol ölene kadar kaybetmezsin. Benim bildiğim kadarıyla ve özellikle çevremden gördüğüm kadarıyla 9ların bence en baskın özelliklerinden biri bu sorunlar karşısında hafif umursamazlık boyutlarına varabilen sağlam duruş. Bir başka özellik olarak 9lar yüksek bir potansiyel taşırlar içlerinde. Bazı güçler vardır iyi ya da kötü değil nötrdür. onu iyiye de kötüye de kullanabilirsin. 9daki potansiyel güç böyle bir şeydir. eğer farkında olunmazsa bu güç 9u yiyip bitire de bilir onu yüksek bir yere de taşıyabilir. 9lar hakkında genelde şu cümleleri duyarız: Aslında daha iyisi olabilir... Gerçekten de göründükleri gibi olmazlar bu bakımdan içlerindeki potansiyelleri ortaya çıkaramadıkları için.

janet

Kayıtlı Üye
Bende yorum istiyorum mümkünse :)
Hani yanlış anlaşılmasın ben kendimi tanıyorum da ilgimi çekti :D

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bende yorum istiyorummm. :) Janet'in dediği gibi bende kendimi biliyorum ama benim de ilgimi çekti. :)

janet

Kayıtlı Üye
Mesela 23/5 lerden hiç bahsedilmemiş. Bilgilendirme amaçlı yani :D

bong

Kayıtlı Üye
Öncelikle tamamıyla hümanist bir yapın olmalı. Başkalarına yardım etmek senin için önemli. Hatta öyle ki sadece başkalarına yardım etmekten de öte en derininde onları kendinden de fazla hissedebiliyorsun. Yani empati yeteneğin gelişmiş olmalı. Bu da doğa üstü deneyimde açılan bir kapı oluyordur mutlaka sana. O nedenle dışarıdan gelen etkilere hassas olabilirsin çünkü empati yeteneğinin güçlü olmasının böyle sonuçları vardır. Genelde 9lar için aileden gelen bir sorunla karşılaştıkları söylenir daima. Yani anne ya da babadan biriyle ciddi bir mesela olabilir ve buna benzer şeyler yüzünden sevgiden yoksun hissedebilirsin kendini bu da bunalımlarının sebebi olabilir ama pozitif bakış açını yitirmezsin genelde. Çünkü 9 çocuksudur daima. Çocuksudan kasıt çocuk saflığıdır ve özündeki bu çocuksu saf düşünceyi emin ol ölene kadar kaybetmezsin. Benim bildiğim kadarıyla ve özellikle çevremden gördüğüm kadarıyla 9ların bence en baskın özelliklerinden biri bu sorunlar karşısında hafif umursamazlık boyutlarına varabilen sağlam duruş. Bir başka özellik olarak 9lar yüksek bir potansiyel taşırlar içlerinde. Bazı güçler vardır iyi ya da kötü değil nötrdür. onu iyiye de kötüye de kullanabilirsin. 9daki potansiyel güç böyle bir şeydir. eğer farkında olunmazsa bu güç 9u yiyip bitire de bilir onu yüksek bir yere de taşıyabilir. 9lar hakkında genelde şu cümleleri duyarız: Aslında daha iyisi olabilir... Gerçekten de göründükleri gibi olmazlar bu bakımdan içlerindeki potansiyelleri ortaya çıkaramadıkları için.

ben kendimi anlatmaya çalışsaydım bukadar açıklayamazdım :) dediklerin doğru. insanlardan direk olarak etkileniyorum iletişime geçtiğim her kişinin o anda nasıl hissettiklerini hissedebiliiyorum genelde, yalan söylediğinde de an'ında. ama fazlasıyla asosyalim sürekli pc de araştırma flan yapıyorum çok meraklı bir piskolojim var :D ama sen doğum tarihimden kişilik analizimi yaptın. yani herkesin nasıl biri olduğu hesaplanarak öğrenilecek kadar basit birşey - mi ?. bence sayılar hakkında bir metin belgesi yazıp bilgilerini bizimle paylaşsan iyi olur :) yorum için teşşekür ederim

factorx

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bunun nasıl olduğunu merak ediyorsanız yani bu kadar basit mi gibisinden aslında nasıl işlediğini anlatmaya çalışayım...

Modern bilimin bile artık ispatladığı bir şey var. Zihin, düşünce süreçleri sembollerle çalışır. Yakın tarihte bu konuda yapılmış bilimsel çalışmalarla ilgili akademik makaleler bile yayınlandı. Gerçekten de öyledir, düşünmek deyince siz aklınızdan konuşmayı anlayabilirsiniz. İçinizden konuşmak. Konuşmak nedir? Kelimeler... Kelimeler de harflerin ya da ses titreşimlerinin bir araya gelmesidir ve tüm bunlar temelde semboldür. Her harf her sayı birer semboldür. A harfi neden bu şekildedir? Neden sıfır sayısına halka sembolü verilmiş?... Bunların ortaya çıkışları aslında bilinçaltı süreçlerle ilgili. Mesela öylesine kağıda bir şeyler karalarsınız resim çizersiniz aslında ehil biri tarafından o resim bile sizin bilinçaltı süreçlerinizi anlatabilecek bir şekilde yorumlanabilir. O nedenle hayatımızdaki tüm semboller bizim için önemlidir. Bize etki eder ve biz de onları etkileriz.

Doğum tarihinden çıkan bu analizde ise şu eleştiriyle karşı çıkabilirsiniz: Gregoryan takvimine göre yani yapay bir takvime göre oluşturulmuş sayıların toplamı nasıl olur da bizi anlatır?... Evet yapay ama şu an dünyanın büyük bir kısmının uzun süredir kullandığı bir takvim sistemi ve evrensel sayılarla oluşturulmuş. Sayıların bir kökeni yoktur onlar hep vardır yaradılıştan itibaren. Önce 0 vardı sonra tanrı odaklandı farkındalıkla 1 oldu ve o alefti, ilk harfti ve tekti ve ardından kendini kopyaladı 2 oldu ve ikilik başladı vb... Bu teknik oluşturulurken farklı doğum tarihlerine sahip bir sürü denekle görüşülerek ve bu kadim bilgeliğin sayılardaki anlamlarını kullanarak oluşturulmuş. Yani birçok doğum sayısı 7 olan kişiyle görüşülüp kişilik analizleri birebir çıkartılmış ve ardından pisagorun bizzat kendisinin oluşturduğu pisagoryan sayı teorisindeki doktrinlerle karşılaştırılarak meydana getirilmiş bir teknik. Bilinçaltı süreçlerimiz tüm dünyayı etkiler ve bu ortak takvimi de etkilemişe benziyor bu sayede bu kadar kesin sonuçları çıkıyor.

Konuyla ilgili forumda daha önce paylaşımlar olduğu için ben konunun sadece spiritüel deneyim tarafına yani tek bir tarafına yoğunlaşmak istedim bu başlıkta o nedenle zaten açılmış bir konu olduğunu düşünmüyorum öyle düşünenler varsa. O nedenle sayıların tek tek anlamları konusuna girmedim ama forumdaki paylaşımlar biraz yüzeysel kalmış sayıların anlamlarıyla ilgili. Ben okült doktrinler üzerinden sayı analizleri yaparım çünkü bu doktrinler evrenin yaradılışı üzerine kurulu olduğu için syaıların özdeki asıl manalarını açıklar yani bilinci etkileyen öz manalarını o nedenle maske benliklerimizi değil de içimizdeki asıl anlatamadığımız benliklerimizin karakteristiklerini daha iyi açıklar. Bunun bir sonraki aşaması da dünyaya ne için geldiğimizi keşfedip bunu gerçekleştirmeye çalışmaktır.

O zaman dediğiniz gibi yapayım sayıların sembolik anlamlarıyla birlikte doğum tarihi sayılarının anlamlarını yazayım ama salt bilgiye mahkum etmeyin kendinizi. Sayılara bakarak iç sesinizden gelen seslere de kulak verip aslında kendiniz de analizler yapabilirsiniz ama öncelikle syaıların okült anlamlarını bilmeniz gerek.

factorx

Kayıtlı Üye
Konuyu doğa üstü deneyim boyutunda tartışmaya devam edersek bütünlük bozulmamış olur bence çünkü bu benim için önemli. Doğum sayılarınızın anlamlarını bir başka yeni başlıkta konuşabiliriz ama burada özellikle sayınızla birlikte deneyim yaşayıp yaşamadığınızı söylerseniz konu dağılmamış olur.

dzyan

Kayıtlı Üye
42/6 . Yaşamadım . Bu arada 6 sayısının bu kadar önemli olduğunu bilmiyordum sağol bilgilendirme için

factorx

Kayıtlı Üye
42/6 . Yaşamadım . Bu arada 6 sayısının bu kadar önemli olduğunu bilmiyordum sağol bilgilendirme için

Benim gibi bir 6 sayısı daha ve benim gibi yaşamamışsın, yalnız değilsin. :) Ama sana şunu söyleyeyim, aramaya ve inanmaya devam et. 6ların doğa üstü deneyimi sevgidir ve işaretlerdir. İşaretlere dikkat et...

Cagsi

Kayıtlı Üye
anlamadım ben daha açıklayıcı anlatırmısınız

factorx

Kayıtlı Üye
anlamadım ben daha açıklayıcı anlatırmısınız

Neyi anlamamıştınız? Yani istenileni mi? Doğum tarihi sayısının nasıl hesaplanacağını ilk mesajımda yazmıştım onu ve doğa üstü deneyim yani ne bileyim rüyalarınız gerçeğe çıkmış olabilir, bir varlık görmüş gibi bir şey yaşamış olabilirsiniz, telekinezi durugörü yetenekleriniz olabilir sadece madde üstü özel bir deneyim yaşayıp yaşamadığınızı öğrenmek istedim. Bu sayede kendiniz gibi olan başklarını da görebilirsiniz böyle de bir güzelliği olacaktır bu paylaşımların.

Cagsi

Kayıtlı Üye
herkes 32/8 falan yazıyor onlar nasıl hesaplanıyor onu anlamadım

factorx

Kayıtlı Üye
herkes 32/8 falan yazıyor onlar nasıl hesaplanıyor onu anlamadım

Peki sizin için tekrar yazayım ama aynısı ilk mesajda yazıyor sanırım sonuna kadar okumak istemediniz ilk konuyu açtığım mesajı.

Diyelim ki doğum tarihiniz 20/12/1992
Doğum tarihinizdeki bu rakamları toplamanız gerekiyor tek tek. Bu örnekte şu şekilde olacak:

2+0+1+2+1+9+9+2=26
26 sayısının rakamlarını tekrar toplayın: 2+6=8

26/8 yani 26dan 8 dir. Doğum tarihinizi etkileyen 3 rakamı belirtir bu 2,6 ve 8. Bu sayılar karakterinize yön veriyor demek oluyor.

Phoneix21

Kayıtlı Üye
25/7 yaşadım yaşıyorum eğer kontrol edebilirsem uzun süre yaşıyabiliceğimi düşünüyorum.