demonla anlaşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

juddge86

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar ama sadece demonlu arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. Neden acaba demonla anlaşma yapıyosunuz ? Yararları ve zararları neler

byrosa

Kayıtlı Üye
Merhabalar, @juddge86

" Demonlu arkadaşlar " kısmını pek fazla anlayamadım doğrusu. Her neyse, Demon ile anlaşma yapmak tamamen size kalmış anlaşmanın iyi yönleri ve zararlı yönleri elbette olacaktır. Ancak, bu durum tamamen size kalmıştır bir Demon'u davet edebilirsiniz onunla konuşup yardım ihtiyacı duyduğunuz konuda anlaşma teklif edebilirsiniz. Elbette karşılığında sizden bir şeyler isteyecektir geri kalanı ise size kalmıştır, sevgilerle.

Saprohil

Kayıtlı Üye
Demon zarar vermez.Ruhunu anlaşma da sunabilirsin bu onlar için en büyük hediye olur.Anlaşma da ne istersen yerine getirir.Arkanı da kollar.
Ama onu kızdıracak bir şey olursa ölmek istersin.Kızmadıkları sürece tehlikeli değildirler.

demonic

Kayıtlı Üye
sen neden okula kaydolursun?birşeyler öğrenmek ve kendini geliştirmek için...bu arada demonlu arkadas terimi yanlış.

juddge86

Kayıtlı Üye
Evet demonlu arkadaş terimi yanlış olduğunu biliyorum. Bana göre cin çağırmak demon çağırmaktan daha zor direk demondan başlasak

YasinLY

Kayıtlı Üye
Bu site bu hallerden bir kurtulamadı, var Kabala öğren bulabilir öğrenebilirsen. En basitinden cinlerle irtibata geç şeytandan farkı yok...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Evet demonlu arkadaş terimi yanlış olduğunu biliyorum. Bana göre cin çağırmak demon çağırmaktan daha zor direk demondan başlasak

Siz Demon denilen varlıkları cin denilen varlıktan daha düşük bir şey zannettiniz galiba. Cin düşük enerjili bir varlıktır. Demon ise kat kat daha güçlüdür.Daha cin çağırmayı biliyormusunuz ve direk Demon'dan başlayayım diyorsunuz.

Diğer önemli şeye gelirsek sizin açtığınız konu da yazınızda ben cin,demon gibi şeylerle uğraşmak istemiyorum,korkuyorum yazıyor şimdi bu söylediklerinizle çelişmiyor mu yazdığınız ?

Yazınız :
Cin demon gibi şeylerle uğraşmak istemiyorum çünkü çok korkarım böyle şeylerden.

Lütfen araştırın.Bir şeyler bilmeden yazı yazmayın. Demon gibi bir varlığı çağırmak hiç bir zaman cin denilen düşük enerjili varlıktan daha kolay olmadı.

Forumda gerekli bilgiler var üst üste konu açacağınıza araştırın.

juddge86

Kayıtlı Üye
2-3 güne kadar varlıklara hiçbulaşmak istemiyordum. Bu foruma geldiğimde canım acayip şekilde yapmak istiyor ama korkuyorum

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
2-3 güne kadar varlıklara hiçbulaşmak istemiyordum. Bu foruma geldiğimde canım acayip şekilde yapmak istiyor ama korkuyorum

O yüzden forumda ki yazıları okuyun.Forumda araştırma yapın.
Neden yapmak istediğinizi biliyorum, forumda çoğu kişi bir şeyler yaşamış sizde yaşamak istiyorsunuz.Ama varlık çağırmak kolaya alınacak iş değil.Hele helede Demon denilen varlığı çağırmak.

Kabardey

Kayıtlı Üye
İlk olarak çağırma sebebi çok önemli. Bu işin en temel gereklilikleri; sabırlı olmak, araştırmak, olgun hareket etmek, ne istediğini bilmek ve doğru zamanda hareket etmektir. Demon çağırmış ya da çağırmayı düşünen biri değilim. Bence bu yola merak koymuş ve merakını pratiğe dökerek gidermeye çalışan her insan, yukarıda saydığım özelliklere sahip olmalıdır. Bunlara sahip değilseniz teorik bilgilerinizi pratiğe dökmemek en akıllıcası olur. Şahsi yorumum böyle.

juddge86

Kayıtlı Üye
Biraz önce simam arkadaşımızın yazısını okudum. Yani o kadar inandırıcı ki dinime bir darbe vurdu diyebilirim özellikle şu kısmı tanrı sizleri dünyaya getirdikten sonra birdaha hiç konuşmadı yalnızdınız. Bazılarınız bize taptı bizde cevap verdik. Birde şu kısmı yargı günü geldiğinde tüm gerçekler ortaya çıkacak. Suçlular aklanacak suçsuzlar suçlanıcak.

YasinLY

Kayıtlı Üye
Demon işlemlerinin tamamı Kabala'dan türer uygulama seviyesi ne kadar az olsa bile hepsi Kabala'nın sınıfıdır. Çok ileri gidiyorsunuz arkadaşlar admin yada moderatörlerin de uyarması gerek.

heppha

Banlı Kullanıcı
Demonlarla uğraşma bence.Sonuçta insanoğlu Yaratıcı haricindeki herşeyden üstün.Eğer işleri düşerse onlar seni bulur merak etme.

juddge86

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar benim bunu yapma amacım hiçbir yeteneğiminin olmaması ayrıca fazla ileri gitmiyoruz hocam ben sadeve meraktan soruyorum bunları sadece yapan kişilerin nasıl bir duygu hissettiklerini anlamak istiyorum. Hayat çok sıkıcı böyle yaşamak istemiyorum resmen vampir gibiyim geceleri işe gündüzleri ise yatıyorum. Hayatım çok boş geçiyor asosyalim. Belki varlıklar beni yalnız bırakmaz diye ümit ediyorum . Ben sadece hayattan zevk almak istiyorum

demonic

Kayıtlı Üye
insan üstün doğru ama kendini geliştirdiği sürece üstün...ne yani yaralı birine yardım eden biridiyle küçük bir kıza tecavüz eden kişi aynı kategoride midir...insan kendini geliştirmezse en güçsüz,geliştirirse en güçlüdür.
ha unutmadan demonlar o kafanızdaki šeytanlar değildir.

codzombi

Kayıtlı Üye
Müslümansan demon yerine havas ilminde huddam denilen varliklari bir arastir.

heppha

Banlı Kullanıcı
insan üstün doğru ama kendini geliştirdiği sürece üstün...ne yani yaralı birine yardım eden biridiyle küçük bir kıza tecavüz eden kişi aynı kategoride midir...insan kendini geliştirmezse en güçsüz,geliştirirse en güçlüdür.
ha unutmadan demonlar o kafanızdaki šeytanlar değildir.

Nedir peki melekler midir yani? Enerjisel,bedene bürünememiş varlıklardır demonlar.Enerjisel olarak sadece cinler(elemental)'lerden üstündür o kadar.Aşırı abartılacak şeyleri yok,gözünde demonu büyütenler zaten onlardan korkmaya mahkumlar,onlara köle olmaya yani.Demonları da hapsedenler yok sanki.Üstüne üstün sorsam sana,belki bana 'demonlar tanrılardır' veya'yarı tanrılardır' da diyecek kadar bilgilisindir muhtemelen.Ama onların alayı yanlış bilgiden ibaret.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Konuyu açan sayın üyemiz,diğer konularınızda da benzer bir hususu sordunuz ve aynı cevapları aldınız.Görünüyor ki henüz ne istediğinizi bilmiyorsunuz ve ne yapacağınıza karar vermiş değilsiniz.Sadece kişisel merak,heves ve fantezileriniz için öncesinde hiç uğraşmadığınız konulara en tepeden başlamak,bir an önce sonuca ulaşmak gibi bir niyettesiniz.Sitede ve internette konuyla ilgili yılları alacak sayfalarca doküman bulursunuz.Bunlara bir başlayın belli bir yol katedin de ondan sonra tekrar konu açın ki bir yolda ilerlemiş olun.Önce kendi kendinize yardımcı olursanız sonrasında diğer üyelerimiz ve yetkililerimiz de size daha verimli olacaktır.Aynı cevaplar tekrarlanıp duruyor ve konu bambaşka yerlere gidecek.Yukarıdaki nedenlerden ötürü konuyu kilitliyor iyi çalışmalar diliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...