Lütfen yardım edin!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AcemiCedı

Kayıtlı Üye
Merhaba. Ben galiba istemeden kötü bir şey yaptım. Bundan bir ay önce ben sevgilim ve bir kaç arkadaş bizim sitenin bahçesinde oturuyorduk. Ben espiri olsun diye sevgilime sana büyü yapıcam şimdi dedim. Elime iki küçük sopa aldım ve birinin ben diğerininde sevgilim olduğunu düşündüm. Sonra onları bir iple birbirine bağladım ve gömdüm. Bunların hepsini o an bahçede bulduğum malzemelerle yaptım ve herkesin önünde yaptım. O günden itibaren sevgilimle aramızda herşey kötüye gitmeye başladı ve kısa bi zaman önce benden ayrılmak istediğini söyledi. Bana nefretle bakıyor artık. Bunun yaptığım şeyle bi alakası varmı? Varsa nasıl düzelte bilirim? Lütfen yardım edin.:eek:fftopic:

beyaz_melek

Kayıtlı Üye
sanmıyorum canım bence başka bişey var güçlü bi enerji le yaptın diyelim hadi bunun sonucunun olumsuz olabileceğini sanmıyorum.tabi benimki sadece bi tahmin forumda daha geniş bilgi verecek arkadaşlarlar cevap vericektir.bu arada bol bol dua etmeni öneririm

aşk1

Banlı Kullanıcı
Espirisine diyorsunuz ama pek espirisi olmaz böyle bir şeyin neden o an orda böyle bir şeyi yapmak istediniz ilişkiniz yapmadan öncede mi sorunluydu sizi bırakacağınızı mı düşünüyordunuz insan durduk yere espirisine yapmaz gibi geliyor siz bir gelecek görmeyip o an onu psikolojik olarak yapmış ama espirisine yaptığınızı düşünmüş olabilirsiniz. Ayrıca sevgilinizde bundan rahatsız olması gerekir. Espirisi bile olsa hiçbir insanın bundan rahatsız olmayacağını düşünmüyorum. O günden sonra sizin bu ilişkiyi yıpratacak şeyleriniz oldu mu? durduk yere mi böyle kendisi sizce? neden ayrılmak istiyormuş özel değilse tabi. Çünkü size olan sevgisi mi bitmiş ya da sizi seviyor ama başka bir sebepten mi ayrılıyor onunla bunu konuşmalısınız. Size sevgisi varsa sizin bir hatanız ya da kırmanızdan ise ondan bunu düzeltmek için devam etmeyi isteyebilirsin. Şuan ilişkiyi kurtamamız ancak böyle gözüküyor yapabilceğiniz şeyleri görüp yapabilmek eğer yapabilceğiniz şeyler varsa ve siz bunu büyüyle ilişkilendirip yapacaklarınızı yapmasanız tamamen kaybedebilirsinizde onu. Oyüzden hemen şimdi iyi düşünün yapabilceğiniz bir şey var mı bu ilişki kurtarmak için.
Nefretle bakıyor demişsiniz. Nefret edeceği bir şeyi mi yaptınız acaba? hiç düşündünüz mü? Konu sizin yaptığınız büyüden kaynaklı ise de zaten sitedeki bu konuda bilgili arkadaşlarımız napmanız gerektiğinizi söylüyecektir benim bilgili değilim bu konuda. Oyüzden bu konuda bir şey demiyorum yanlış yaptırmamak için size. Umarım ilişkiniz devam eder.

Keira

Moderator
Sevgilinizin sizden soğuma ihtimali yok mu? Belki sizinle birlikte olmak istemiyor ve bunların hepsi tesadüf? Belki yaptığınız bu size göre şaka olan durum onun hoşuna gitmedi, gerçekten ona büyü yaptığınızı düşündü ve soğudu? İlişkinizin bu olay yaşanmadan önceki durumunu düşünün, ne zamandan beri size soğuk davranıyor?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Hayır yaptığınız şeyle ilgili değil.

striker

Kayıtlı Üye
sizin yaşadığınız özel hayat ile yaptığınız bu eylem alakaya maydanoz misali....
ne artı ne eksi, hiçbir getirisi olmayan birşey, özel hayatınızdaki durumun kaynağını daha derin düşününüz sorunu iyi kötü anlayabileceğinizi umuyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...