Demonlar hakkında sorularım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ifritimsi

Kayıtlı Üye
Demonlar bizlerle tensel temasta bulunabilirlermi acaba?

Succubus çağırmak istiyorum ama kesin bir karara varamadım bu nedenle zamana bırakıyorum ve tecrübe edinmeye çalışıyorum ama sorum şu eşcinselim ve kadınım incubus değil succubus çağırmak istiyorum gelirmi? Gelirse cinsiyetim nedeniyle öfkelenirmi?

Belline

Kayıtlı Üye
Ne amaçla çağırmak istiyorsunuz? Zaten size zuhur eden varlığın cinsiyetini algılamanız mümkün değildir. Kadın kılığında da gelebilir.

ifritimsi

Kayıtlı Üye
Sorularımı cevaplayabilecek bilgili kimse yokmu?

ifritimsi

Kayıtlı Üye
Succubusu çağırmanda sorun olmaz ama nasıl çağırılacağını biliyormusun onu merak ettim:) Sitede verilen bir uygulama vardı sanırım ama işe yarayacağını sanmıyorum... ilişki astral ortamda gerçekleşiyor... modern sex magick kitabından ulaşabilirsin... incubusta olsa succubusta olsa kitabı biraz incelersen neler yaşayacağın hakkında fikrin olur.

Çok teşekkür ederim :) sex de değil derdim hatta yaşamasak daha iyi sadece tanımayı çok fazla istiyorum her saniye sürekli aklımda olan bir varlık

anık

Kayıtlı Üye
Sayın Simam Bende Saccubus'u Çağırmayı Düşünüyorum Aklıma Takılan Bir Soru Var Şimdiye Kadar Cevabını Alamadım Şimdi Biz Bu Varlığı Çağırdık Ve Geldi Gelince Ne yapacak bu varlık ile Cinsel ilişkiyemi Gireceğiz?

İnfernumJaws

Kayıtlı Üye
böyle gizemli canavar veya metafizik boyutuna bulaşmak yerine şeytan köle onları yönetme gibi işlere bulaşın insanlara acı çektirmek hoşunuza gidiyosa kesinlikle deneyin ama ruhunuz ölmeye başlıcak ve gerçek bir cin bile görmeden büyük işlere kalkışmayın benim gözlerim perdesi kalkık son 3 yıldır onlarlayım :D

anık

Kayıtlı Üye
Sayın Simam Bu hexagram
pentegram , jupiter , ay ve venüs sigillerini Nerden Bulabiliriz Acaba

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
böyle gizemli canavar veya metafizik boyutuna bulaşmak yerine şeytan köle onları yönetme gibi işlere bulaşın insanlara acı çektirmek hoşunuza gidiyosa kesinlikle deneyin ama ruhunuz ölmeye başlıcak ve gerçek bir cin bile görmeden büyük işlere kalkışmayın benim gözlerim perdesi kalkık son 3 yıldır onlarlayım :D

Perdeleri nerden almıştınız acaba ? Bende odamın perdelerini değiştirmeyi planlıyorum veya bende sizin gibi tamamen mi kaldırsam ? Gerçi odam sabah çok güneş alır ya neyse.

quanttum

Kayıtlı Üye
perdelerim kalkık derken kışlıkların arasına falan mı kaldırdınız? ben anlayamadım.

anık

Kayıtlı Üye
Sayın Simam Hexagram ve pantegramı araştırdım H.Z süleymanın Kini buldum Bunlarmı acaba

Hexagram
attachment.php

pentegram

attachment.php

AJA

Elit Üye
Bu demonlarda cinsel ilişkiye nasıl girileceğinide açıklayabilirmisiniz ? Hani madem amaç belli alenen paylaşılıyor burda araçlarıda alsak ?

Elfangel

Kayıtlı Üye
Sevgili Arkadaşlar,

Sizler de biliyorsunuz ki keyifhane bölümü dışında alaycı yorum yapmak site kurallarına aykırıdır. Sizlerden daha fazla sağduyu ve özen bekliyoruz.

Konu kilitlenecektir.

Sevgiler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...