Astral Seyahat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alpha WOLFMAN

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Astral seyahate çıkmak istiyorum ama anlamadığım yerler var.Birkaç sorum olacak
1. Seyahat için dozlar şart mı?
2. Ölme riski ne kadar?
3. Yeni başlayanlar zaman olarak ne kadar kalabilir?
4. Prof. olmak ne kadar sürer?
5. Prof. olunca en az kaç dk kalabiliriz?
6. Nerelere gidebiliriz ve diğer alemlere bulaşma riski var mı?
7. İslam dinine göre günahı var mı?
Şimdiden çok teşekkürler.

Kira

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bilmiyorum Forumu incelediniz mi ama ben yinede yardımcı olayım.

1-Dozlar dozlar derken IDoser'ı kastediyorsanız hayır değil aslında hiç değil çünkü mantıken dozlar yokken de astral yapılıyordu :):)

2-Ölme riski benim bildiğime göre her zaman uyuduğumuzda ki risk kadardır daha fazlası değildir...

3-Astral seyahatte kalma süresi kişiye psikolojik durumuna, korkup korkmadığına göre değişir ama astrale ilk çıkan arkadaşlara evinden dışarı çıkmamaları önerilir.

4- Bu sanırım saçma bir soru oldu :) istek ve çalışmaya göre değişir.. Kişiye bağlı diyeyim.

5- bizi kısıtlayan bir engelimiz yok istediğin kadar kalabilirsin :D

6-Dünyanın her köşesine, her yerine, düşündüğün heryere. Mesela;arkadaşının yanına,eski evine,çocukken gittiğin yerlere... Diğer alemlere hiç bulaşma derim :)

7- Astral projeksiyon Günah değildir ama mesele senin amacın, amacın kötüyse zaten günahtır bunu biz açıklayamayız...

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Arkadaşlar Astral seyahate çıkmak istiyorum ama anlamadığım yerler var.Birkaç sorum olacak
1. Seyahat için dozlar şart mı?
2. Ölme riski ne kadar?
3. Yeni başlayanlar zaman olarak ne kadar kalabilir?
4. Prof. olmak ne kadar sürer?
5. Prof. olunca en az kaç dk kalabiliriz?
6. Nerelere gidebiliriz ve diğer alemlere bulaşma riski var mı?
7. İslam dinine göre günahı var mı?
Şimdiden çok teşekkürler.

1.Hayır dozlar ve I-Doser proğramı şart değil.Dozlar sadece fayda sağlıyor daha kolay geçiş yapabilmenizi sağlıyor.

2.Ölme riski yoktur.(Çok çok abartarak yaparsanız her gün ya da sık sık yaparsanız zarar görebilirsiniz ama ölmezsiniz.)

3.O size bağlıdır,sizin enerjinizi bağlıdır.Kişiden kişiye değişir.

4.Belirli bir süre yoktur,kişisel bir şeydir.Her kişinin enerjisi farklıdır.

5.Belirli bir süre yoktur şu kadar durabilirsiniz denmez.Kişiden kişiye değişir.Her kişinin enerjisi farklıdır.!

6.Düşündüğünüz her yere gidebilirsiniz.Diğer varlıklardan zarar görmezsiniz.Çok zordur diğer varlıklardan zarar görmeniz.Korkmanıza gerek yok.

7.Bildiğime göre bu olay islamişyette günah ya da yasak değil.Tam tersine islamiyette de geçiyor.''Tayyi mekan'' olarak. :)

Umarım anlatabilmişimdir.Sevgiyle Kalın. :)

merlinx

Kayıtlı Üye
Dozlar kesinlikle gerekli değil hatta odada elektronik birşey olmamasının daha yararlı olduğunu düşünüyorum.
İnternetteki bazı kaynaklarda gümüş kordon kopar ölürsünüz diye yazılar var ama ölme riskide uykunda ölme riskinle aynı
İlk sefer için kısa tutulması, evden çıkılmaması herzaman önerilir benim tavsiyemde bu yönde.
Kişiden kişiye değişir nasıl yol kat edeceğin sana ve sabrına kalmış.
Ben henüz en ileri seviyede olduğumu düşünmüyorum bana kalırsa kimse bir konuda en iyiyim dememeli insanız sonuçta herşeyin daha iyisi mutlaka bulunur ama ilerledikçe kendine yetecek kadar, istediğin kadar kalabilirsin belirli bir sınırlaman mutlaka olsun.
Diğer alemlerle irtibat kurulabilir bu sana kalmış
Günah mıdır değil midir bilmiyorum.
Umarım yardımım dokunmuştur iyi forumlar dilerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...