Kendimde var olan bazı tuhaflıklar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rabbeaşık?

Kayıtlı Üye
Uygun yere mi soruyorum bilmiyorum fakat, değilse özür dilerim.

Bende de olan bir kaç durum var. Şöyle anlatayım; bilmediğim bir şey hakkında direkt gözümün önüne bir görüntü geliyor ve o şey hakkında bi bilgim oluyor. Ve o şeyin kime, neye, nerede gibi sorularına cevap verebiliyorum. örneğin arkadaşın kolunda ki çantanın hiç tanımadığım birine ait olduğunu anlıyorum ve sonra ondan öğreniyorum ki çanta onun değilde benim söylediğim kişinin gibi, bunlar çok sık olan biraz tesadüf gibi şeyler. Bazen de çok enerjimi yoğun hissettiğim zamanlarda yanımda bulunan kişiden bana tanımadığım bir kişinin nerede olduğunu sormasını istiyorum, direkt yoğunlaşınca o kişinin en son bulunduğu mekanı tek tek fotoğraf kareleri gibi fakat bende fotoğrafın içinde bir şekilde görüyorum. Yani sanki ruhum anlık olarak oraya gidip geliyor.. Bunun gibiler de isteğe bağlı olan fakat tabi her zaman ve her kişiye yapamıyorum.

Ayrıca hislerimde fazla kuvvetli, örneğin birinin bir ilişkiye başladığını öğreniyorum ve o an diyorum ki bu ilişki yürür veya yürümez ya da şu zamana kadar şöyle olur sonra bozulur falan bunun gibi olaylar. Ve gerçekleşiyorlar.

Sizce bunları nasıl yapabiliyorum. Bazen gerçekten çok yorucu olabiliyor. Özellikle şu uzak bir yerdeki kişinin yanına gitme olayım başka varlıklarla olabilir mi? Ya da neden ben böyleyim. Bir bakıma hoşuma gidiyor ve pek korkak bir insan da değilim fakat ne yaptığımı da bilmek istiyorum.

Phoneix21

Kayıtlı Üye
Durugorur gibi duruyorsun. Korkma güçlerini köreltebilirsin.

kapliyagos

Kayıtlı Üye
aynen bende foto karesi gibi görüyorum sanki o fotonun içindeymişim gibi fakat ben uykudayken görüyorum bunu...uyanıkken bir kere oldu o da fotoğraf gibi değil film gibiydi...

merlinx

Kayıtlı Üye
Fotoğraf kareleri gibi gördüğün şeyin aynısı bendede olmuştu. Dersteyken bir kız arkadaşımın gelip kağıt isteyeceğini fotoğraf yada filmmiş gibi görmüştüm ve yanımdaki arkadaşıma gelip kağıt isteyecek demiştim ve olmuştuda. Bunun gibi şeyler sık sık olurdu bende senin gibi tedirgin olduğumda yeteneğimi kaybetmeye başlamıştım. Tedirgin olma derim bana kalırsa korkulacak bir tarafı yok yeteneğini geliştirmeye bak

Keira

Moderator
Korkulacak bir şey yok. Durusezileri güçlü olan her insanda olan şeyleri yaşıyorsunuz. Bu sizde bir tuhaflık olduğunu göstermiyor. İsterseniz bu yeteneğinizi köreltebilir, isterseniz duruseziler hakkında daha fazla araştırma yapıp, bu yeteneğinizi arttırmak için çalışmalar yapabilirsiniz. Bu konu hakkında pek çok bilgiyi sitemizden ve internet ortamından bulabilirsiniz. Sevgi ve ışıkla..

Rabbeaşık?

Kayıtlı Üye
Cevaplar için teşekkür ederim. Bende araştırmalarım sonucunda durugörü gibi bir şey olduğunu düşünüyorum. Bir de şu var hissetme olayı veya başka bir şey yaşayacağım zaman bedenimin bulunduğu ortamdan koptuğunu hissediyorum. Örnek verecek olursam başka bir mekanda ki insanın yanına gideceksem genelde elimde bir şey tutmam gerekiyor o sanki beni buraya bağlıyor. Tutmadığım zamanlarda gitmem çok zor oluyor ki zaten genelde ani bir biçimde gelişiyor olaylar.. Ve de bu durumumdan korkuyor değilim sadece böyle hissetiğim zamanlar çevremde fazla negatif enerji hissediyorum. Geçen gece rüyamda bir iblisle karşılaştım benim etrafımda bulunan insanlara zarar verecekti ve ben üzerine yürüyordum ona iblis defol diyecektim ki sadece iblisi dediğim an öyle bir kızdı ki gözlerini üzerime dikip bana felaket bir enerji dalgası gibi bir şey yollamaya başladı sanki kanım vücudumdan çekiliyor gibiydi. Gözleri de kıpkırmızıydı. Sonra dayanma gücüm kalmayınca da uyandım.. Anlatmak istediğim ben bu özelliğimi seviyorum fakat neden rüyamda rahatsız ediliyorum. Bu sadece beni biraz korkutan ve araştırmama engel olan.

ekcs

Banlı Kullanıcı
Bu çoğu insanın karşılaşabileceği bir durum diyer boyut ve alemler ve oradaki canlılarla istemsiz temas içinde olabilirsin yada bilinçaltından gelen bir rüyadır pek emin konuşamayız ama bence bu yeteneklerini çalışıp ilerleterek sana getirdiği kötü şeyleri ortadan kaldırabilirsin o görüntüler sadece sen istediğin zaman ortaya çıkar sana tavsiyem yeteneklerini geliştirmen ama tercih sana kalmış istersen köreltedebilirsin gerekli bilgiler forumumuzda mevcuttur :)

-Sevgi ve Işıkla...

Rabbeaşık?

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim. Ben geliştirmek istiyorum tabi ki fakat geliştirsem bana ne yararı olacak ki ? bu hissettiğim öyle bir şey ki ben biliyorum bunu geliştiremem bu küçüklüğümden beri içimde var ve ani olarak hissediyorum. Adı ne oluyor şimdi bunun durugörü mü durusezi mi ? ya da ikisi bir de olabilir mi?

Bilgili bir durugörü nasıl bulabilirim?

ekcs

Banlı Kullanıcı
Ne yazık ki sitemizde üyelerin güvenliğini sağlamak için bir öğretici bulmak yasak o yüzden sana ancak buradan yardımcı olabiliriz sana şunu söyleyebilirim ki istemediğin zaman o fotoğraf karelerini görmeyeceksin kendin odaklandığın anda gözükmeye başlıyacaklar belkide o fotoğraflar bir film kasedine dönüşecek bunu kimse bilemez yeteneklerini geliştirdiğin zaman neler olucağını senin inancın, azmin ve kararın belirler o nedenle bu soruna tam net bir cevap veremeyeceğim ama ikisinin kesinlikle bir arada bulunabileceğini söyleyebilirim umarım yardımcı olmuşumdur :)

-Sevgi ve Işıkla...

Rabbeaşık?

Kayıtlı Üye
Anladım çok teşekkür ederim. Kendimi geliştirmeye çalışacağım fakat meditasyon olaylarını çok denedim hiç benlik değil, özellikle çakralar falan. :boat:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...