Durugörüye Giriş?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Retronom

Kayıtlı Üye
Sevgili GizliMabet üyeleri, ben bir deneyim yaşadım ve bunu sizlerle paylaşmak istiyorum. İyi bir rüya yorumcusu bana şunu dedi, sende durugörü yeteneği var, geleceği görebiliyorsun şeklinde. Rüyamı sizlere anlatmıştım ancak bu bir rüya değil durugörü'i miş.
Bu başlık altında durugörü yeteneklerinizi ve durugörü ile uğrştığınız zaman neler ile karşılaştığınızı yazmanızı rica ediyorum.

Karanlıkta kelimeler görmek durugörünün bir sonucu mudur? Bu kelimeleri gördük, bunların anlamlarını nasıl bir araya getirebiliriz. Ya da bu durugörü yeteneği yüce Tanrının bize zor anlarımızda verdiği yardım eli midir? Merakla bekliyorum cevaplarınızı, büyük üstadlar size iş düştü... sevgi ve saygılarımla....

gazikerimi

Kayıtlı Üye
Durugörü ile geleceki görmenin bir alakası yokki, bence sendeki yetenek gibi değilde beynimizin bize sunduğu olanakların gün ışığına çıkması gibi :) beynin sağ lobu ile ilgili bir olay tamamıyla

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Durugörü ile geleceki görmenin bir alakası yokki, bence sendeki yetenek gibi değilde beynimizin bize sunduğu olanakların gün ışığına çıkması gibi :) beynin sağ lobu ile ilgili bir olay tamamıyla
Bildiğim kadarıyla durugörüde bu tür durumlar oluşabiliyor. Tamamen beyine bağlanmamalı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...