En ufak bir fikriniz dahi gerekli. Lütfen yardımcı olun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

merlinx

Kayıtlı Üye
Merhabalar, bu konuyu biraz fikir edinmek birazda yardım istemek için açtım bana ufakta olsa düşüncenizi söylerseniz sevinirim
Birkaç yıl önce siteye kayıt oldum o zamanlar yoğun olarak belli konulara ilgim vardı ve bu konularda biraz yol katettim. Astral seyahat ve lusid rüya ile ilgileniyordum birazda öncelerden gelen durugörü yeteneğimi geliştirmek için uğraşıyordum. Uzun zamandır bunlarla ilgilenmiyordum ama birkaç gün önce yeniden başlamak istedim kararlı bir şekilde devam edecektim. Başladığım günden bu yana sürekli baş ağrılarım oluyor birden şiddetleniyor. Pek baş ağrısıyla karşılaşan biri değilim sebebini yeniden başlamış olmam olarak düşünüyorum. Acaba devam etmeli miyim ? Baş ağrım durana kadar biraz beklemeli miyim ? Yardımcı olursanız sevinirim. Not: Konuyu doğru yere açtığımdan emin değilim hata ettiysem kusura bakmayınız

mysen13

Kayıtlı Üye
Bildiğim kadarıyla duru görüyle uğraşınca baş ağrısı oluyor bence normal bir durum .

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Astral denemelerinde baş ağrısı normaldir, karın ağrısı da olabilir. Hastayken de denemeyin başarılı olamazsınız. Ağrılar kısa süreliyse üstünde durmanıza bile gerek olmaz ve devam edebilirsiniz ancak uzun sürüyorsa kısa denemeler yapın ve ara verin. Belki kendinizi, zihninizi çok zorluyor da olabilirsiniz, bu tip çalışmalarda öncelik zihni sessizleştirmek olmalı, bunu başarabilmek için de en iyi yöntem meditasyondur. Zihin kısıldığında sezgiler devreye girer, durugörü-durusezi gibi psişik yetenekler daha rahat ortaya çıkar.

merlinx

Kayıtlı Üye
Cevaplarınız için teşekkür ederim. Daha önceki zamanlarda baş ağrısından bu kadar rahatsız olmamıştım. Zihnime fazla yüklenmiş olmalıyım meditasyon ve dinlenmek iyi gelecektir tekrar teşekkürler

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Denemeleri bırakın eğer hala devam ederse fiziksel bir rahatsızlığınız var demektir yok devam etmezse çalışmalardan dolayıdır çünkü durugörü çalışmasında gözünüzü yorarsınız,astral ve diğer çalışmalarda beyni sürekli bilinçli şekilde yönlendirmeye çalışırsınız buda elbette ağrıya sebebiyet verir.Zamanla aşılacak birşey :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Syn.Embiriyo gerekli cevabı vermiş o cevaba şunu ekleyeyim. Bu tür çalışmalara bir anda ara verilmez azaltarak bırakacaksınız.Bir an da bıraktığınız enerji sorunlarına meydan oluşturursunuz.Ve bir daha çalışmalara başladığınız baş ağrıları gibi sorunlarınız daha çok olur.

Bu yüzden ara vermek istediğiniz azaltarak bırakın. :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Soruya gerekli cevaplar verildiği için kapatılacaktır, denemelerinizde başarılar:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...