Rüyamı yorumlar mısınız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bazı rüyaları görürken normalde gördüğüm rüyalardan farklı hissediyorum. Bu da öyle bir rüya. Anlamını çok merak ediyorum. Yardımcı olur musunuz?

Rüyamda çok güzel bir ev gördüm. Kapısını çaldım. Bir erkek açtı kapıyı. "İyi niyetle mi geldin kötü niyetle mi?" diye sordu. "Evi çok beğendim merak ettim. Bakmaya geldim." dedim. Kötü niyetle gelmediğime kanaat edip içeri girmeme izin verdi. Yaşlı bir kadının yanına götürdü. Ben kadınla hiç konuşmadım. Belli ki kadın evin hanımıydı. Bana kapıyı açan adam birkaç kelimeyle geliş sebebimi anlattı. Sonra tek başıma odaları gezmeye başladım. Bunun için kimse bana sözlü olarak izin vermedi, sadece izin verildiğini hissediyordum. Üç odanın kapısını açtım. Üçünde de ölmüş kadınlar yatıyordu. Etrafları güzel çiçeklerle donatılmış. Sonra fark ediyorum ki o evin sahibi başkaları. Başta gördüğüm yaşlı kadın da zaten ölmüş.

Ori

Kayıtlı Üye
Malesef şuan sitede yorumcu yoktur. :) Üyelerin yorumlaması yasaktır.

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Sayın Duman Lekesi çok önce gitmişti evet. :(

ikbal1505

Guest
Evet, sitemizde rüya yorumcusu yok. İsteyen üyeler rüyanızı yorumlayabilir. Artık yasak değil. Açıklaması Gören ayna bölümünün üstünde yazıyor. Sevgiler.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Bazı rüyaları görürken normalde gördüğüm rüyalardan farklı hissediyorum. Bu da öyle bir rüya. Anlamını çok merak ediyorum. Yardımcı olur musunuz?

Rüyamda çok güzel bir ev gördüm. Kapısını çaldım. Bir erkek açtı kapıyı. "İyi niyetle mi geldin kötü niyetle mi?" diye sordu. "Evi çok beğendim merak ettim. Bakmaya geldim." dedim. Kötü niyetle gelmediğime kanaat edip içeri girmeme izin verdi. Yaşlı bir kadının yanına götürdü. Ben kadınla hiç konuşmadım. Belli ki kadın evin hanımıydı. Bana kapıyı açan adam birkaç kelimeyle geliş sebebimi anlattı. Sonra tek başıma odaları gezmeye başladım. Bunun için kimse bana sözlü olarak izin vermedi, sadece izin verildiğini hissediyordum. Üç odanın kapısını açtım. Üçünde de ölmüş kadınlar yatıyordu. Etrafları güzel çiçeklerle donatılmış. Sonra fark ediyorum ki o evin sahibi başkaları. Başta gördüğüm yaşlı kadın da zaten ölmüş.

Bu tarz filmeleri izliyorsanız onların da etkisi var,rüyanın net manası karışıyor böyle olunca.Gün içinde reklamdı,internetti,müzikti tv idi kafamıza o kadar çok sembol geliyorki zihin size bir şey ulaştırmak istediğinde milyon tane opsiyona yol açıyor. Bu rüyanın birden çok manası olabilir.;Bu manalar yakın zamanda izlediğiniz dizi ve filmlerden tutun,aile yaşantınıza,özel hayatınıza kadar değişir.Örn;Bayansınız ve 3 tane hayatınızı değiştiren ilişkiniz oldu ve bitti,o benliğinizi öldürüp yeni bir ilişki için kendinizi de yenileyip kapılarınızı mı açıyorsunuz? Veya Ailenizden ardarda kaybedilen üç bayan mı vardı?Yaşlı anneleri halen hayatta ve küçükler ölmüş? Ya da böyle olayların haberini mi okudunuz veya bu olayların benzerinin yaşandığı bir evin yakınlarında mısınız?Bunları en iyi siz farkedip cevaplarsınız.En önemlisi not etmek "kadın+ölü beden" diye not alırsanız aradan yıllar geçip tekrar öl beden görünce hafızanızı zorlar ve yıllar önce ilk gördüğümde sonrasında şunlar şunlar olmuştu der yeni rüyanızın size ne getireceğini çözersiniz.Her sembol kişiye özeldir rüya yorumlarken en önemlisi budur ve muhtemelen karışmış zihninizden size gelen mesajı temsil etmek için seçilen sembol ölü kadın vücududur.

Sevgiler,iyi forumlar

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Pek o tarz filmler izlemem. Kadın değilim ama eşcinselim. Eğer biten ilişki konusundaki yorumunuzu baz alırsak doğru olabilir. Çünkü o rüyayı gördüğümde en son ilişkim devam ediyordu -ben öyle sanıyordum- ve bir şekilde bitti. Rüya da beni en çok etkileyen şey kapıdaki adamın sorduğu soruydu. Bu da o zaman hayatıma aldığım insanları seçerken iyi niyetli mi kötü niyetli mi olduğuna göre seçmemden kaynaklanıyor sanırım? Çünkü bu konuda inanılmaz hassasım.

Ori

Kayıtlı Üye
Pantea vardı bir zamanlar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...