Acil yardima ihtiyacim var :((( yuzuk cikariyoruz allah rizasi icin yardim.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mutsuzz

Kayıtlı Üye
Nişanlımla imam nikahımız var, bu yaz evlenecektik. Birden her şey ters döndü. Ne olur bana yardım edin, burası derin bir kuyu ve okudukça hangisini uygulayacağıma karar veremiyorum. Önümüzde ki günlerde yüzük çıkacak ve ben hiç bir şey yapamıyorum, yardımınıza ihtiyacım var ... O kadar çok haksızlığa uğradım ki, günlerdir ağlıyorum.

Yönetim notu: Büyük harflerle yazmak sanal ortamda bağırmak anlamına geldiği için, baş harfler haricinde cümlenin tamamında kullanmak yasaktır.

magics21

Kayıtlı Üye
kardeş neden gidip resmi nikah kıydırmadınki ? hemde olayı anlatsana ,durup dururken olaylar ters dönemez. şimdi aranızı bozan yada işleri bozan biri var çevrenizde. sizi ayırmak istiyor.

mutsuzz

Kayıtlı Üye
Cocugun ailesiyle sorunlari vardi bir yildir konusmuyorlardi ailesiyle ailesi bizim elimizde yok deyip cocuga yikmak istedi butun masraflari cahil bir aile ozaman ailesine kizan adam ben onlarin cocuklariyim tabiki dugunumu yapacaklar diyen adam simdi beni sucluyor ailesiyle gayet ii arasi

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Size tavsiyem, eğer büyü yapıldığından eminseniz elinizde buna dair somut bir kanıt varsa o zaman böyle bir yola başvurun. Yoksa insanların iradesiyle oynamayın. Yaratılışımızdan bize bahşedilen bir şeyi çocuk oyuncağı haline getirmenin lüzumu yok. Hiçbir acı sonsuza kadar sürmüyor.

mutsuzz

Kayıtlı Üye
Ailem defalarca uyardi oglum ailenle baris bak sonra kizimiza yukleme sucu diye yok dedi kizinizin hicbir gunahi ayip benim ailemindir kendi cocuklarina yapmiyorlar dedi simdide senin yuzunden diyor sastim kaldim

Bikac hocaya gittim biri buyu var dedi biri yok bende neye inanacagimi sasirdim onun icin burdayim allah rizasi icin yardim edin butun esyalarimizi almistik hemde ne zorluklarla

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Mesele şu ki var diyen hoca neden var dedi? Acaba gerçekten olduğu için mi, yoksa büyü var bozayım diye para alacağı için mi? Sizin yerinizde olsam emin olmak için bir hocaya daha giderdim. Derdim ki: "Büyü varsa da size bozdurmayacağım başka bir hocaya gideceğim. O yüzden var mı yok mu doğru söyleyin." Bir çıkarı olmayacağı için doğru söyler muhtemelen.

Godric

Banlı Kullanıcı
Bacım hatanız imam nikahı yapmanız buradan medet ummayın. Kısacası illa çözüm istiyorsanız sembol , ıvır kvıır eşya varsa evinizde bulursanız bunları nasıl kaldıracağınızı belirtebilirimde bunun dışında yok.

Yanlış anlamayın ama cehaletle yaptığınız bu hareketle zaten böyle bir sonu hak etmişsiniz kanaatimce çok acımasız oldu biliyorum ama üzgünüm görüşüm bu

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Neticeyi hak edip hak etmediği bizim tartışabileceğimiz bir şey değil.

Kizir

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Nişanlınız biraz anaç ağızlı galiba. Anne kuzusu aynısına yakın bu olay tanıdığım başınada geldi hatta bi ara o sandım sizi. Ağlayarak bir yere varamazsınız kime söyleyecek sözün varsa toplayacaksın herkesi durumu anlatacaksın ve hiç bir lafını çekmeyeceksin. Madem bitecek son bir kez buna değer. Önce nişanlına anlatacaksın durumu.Eminim defalarca denemişsindir. Ama olsun ailesiyle beraberken yap birde bilmiyorum denedin mi ?
Bizim pek diyeceğimiz birşey yok aslında ailevi durum bunu siz halletmelisiniz. Tek bildiğim erkek adam karısını-sevgilisini ezdirmez kollar. Çünkü halamın oğlu 2 kez evlendi boşandı sırf ana kuzusu olduğu için annesinin sözünden çıkmadı iki tane tertemiz evlilik yaptı ama halam yüzünden bozuldu. Seninkide böyle birşeye dönmesin. Sakin kafayla düşün. Bilmiyorum samimi bir şekilde konuşmak istedim umarım yardımcı olur.

sevimkoşkatilgeldi

Kayıtlı Üye
İş
Kamu Hukuku
Bazen hayatımızda bir şeyler yolunda gitmez ve biz hep bunu bir yerlere bağlarız. Bizce olması gereken bu değildir, kesin birileri müdahale etmiştir. Yaşadıklarımızı asla hak etmemişizdir zaten. Bir zaman beyhude çırpınırız. Çırpındıkça yarayı da biz tazeleriz. Kader bu işte. Böyle umutsuz geçer bir zaman. Sonra günlerden bir gün... Demesi kolay biliyorum amma ve lakin, bir yüzük çıkar daha iyisi takılır.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Uygulama yapmak istiyorsanız üzgünüm ama sitede arayıp siz bulmalısınız,kimse sizin yerinize size uygun bir şey seçemez.Yapacağınız davranışın sonucunda başınıza gelebilecek herhangi bir olumsuzluğun sorumluluğunu sadece siz taşımalısınız.Yapın veya yapmayın,bana göre doğru yanlış bir yorum yapmayacağım.Elbetteki maji çalışmıyorsanız ilk günden bir şey yapmaya kalkarsanız zaten bir işe yaramayacaktır bir de üzerine obsesyon da yaşarsanız hatanızı hata yaparak telafi etmeye çalışır olursunuz.Bu nedenle sitede alınması gereken önlemleri ve bilinmesi gerekenleri de okuyun birşeye kalkışmadan lütfen.

Kaç yıllık evlilikler,ne sevgiler bitiyor,hayat bu zaten.Ana baba kardeş ve kendi canının dışında her gidenin yedeği olur emin olun.Hem acısını yaşayın ama gidene de yol verin ki daha iyisi için yer açılsın hayatınızda ;)

Not:Resmi nikah kıyılmadan öncesinde imam nikahı yapılması medeni hukuka göre suçtur ve imam için hapis cezası sebebidir!Bu nedenle benim tanıdığım imamlar resmi nikah olduğunun gününe veya ertesi gününe imam nikahı kıyarlar.Ve bunun haklı sebebi de işte sizin yaşadığınız bu durumdur.Umarım bir dahaki sefere daha mantık çerçevesinde hareket eder ve sonucunda üzülmezsiniz.

mutsuzz

Kayıtlı Üye
tsk ederım hepınıze... yorumlarınız ıcın samımı dıleklerınızz ıcın benımkı sadece yapılan bısey varsa yada esım bunalımdaysa duzeltebılırmıyım dusuncesı helalım olanı ıstıyorum sonusta yanlısmı düşünüyorum...

janet

Kayıtlı Üye
Şimdi yaşadığınız problemler barışıp evlenseniz bile devam eder. İnsanlar asla değişmez. Demek ki gerçek yüzü buymuş. Bir dönem ailesiyle konuşmayan ve sonra barışıp ilişkinizi bitirme noktasına getiren birisi evlendiğinizde çocuk olsa bile aynı şeyi yapar.
Bazen küçük acıları daha büyük acıları önlemek için çekeriz.
Eğer durum bu noktaya geldiyse, kesinlikle sizin hayrınızadır. Şimdi içiniz acıyor ve hazmedemiyorsunuz, zamanla bu geçecek ve "Ben Allahın sevgili kuluymuşum ki bu böyle oldu" diyeceksiniz. Sadece zamana bırakın. Eğer o kişi kaderinizde varsa, zaten sizindir ve bu durum geçicidir.
Tutarsız bir insanla evlilik çok zor..

aklıselim1

Banlı Kullanıcı
ben onlarin cocuklariyim tabiki dugunumu yapacaklar ...

kötü bir yorum yapabilirmiyim. :) anne babasıyla dargın olan çocuk olurmu. ailesiyle darılan sonrada onlardan birşey isteyen evlat gün gelir seni de suçlar. görüyorumki tencere kapak olayı burdada kendini göstermiş. sende "ailesi bizim elimizde yok deyip çocuğa yıkmak istediler butün masrafları " demekle "iki bilezik eksik olursa yüzüğü atarım" diyecekmişsin gibi bir izlenim oluştu bende.
bu kadarı da olmaz dedirten yorumlar oldu galiba. umarım yardım istediğine pişman etmemişimdir :) herşeyi bir daha düşün. çözümü bulacaksın.

aşk1

Banlı Kullanıcı
Onu kaybetmek istemiyorsanız cidden eşiniz olsun istiyorsanız ben maddi ve manevi az şeyle yetinirim diyorsanız ondan istediğiniz birçok konudan vazgeçtiğinizi açıkca ifade edin. Onu alttan alın. Geri çekilin ona sevgi ilgi gösterin onu mutlu edicek şeyler yapın bir jest yapabilirsiniz ilişkilere iyi gelir. Mesela çok sevdiği bir şey vardır bu yemek olur maç bileti olur olurda olur düşünün bunu yapın. Sonra mümkün olduğunca güzel ve bakımlı olun. Bol bol Allah'a dua edin kader onun elinde kaderini değiştirebilir isterse. Ama sizinle buna başlayıp sonra sizinle evlenmeye istemiyorsa iş çok değişir çünkü resmi nikah olmamış bunu şey olarak yorumlayabiliriz sizi tam olarak istemiyor gibi yorumlama getirebiliriz ve ailesini bahane ediyor olabilir. Evlilik hazırlıklarından kaynaklı ailesi ile sorun yaşadığınızı belirtmişsiniz. Belki ailesi sizi istemiyordu ve istemediği için yardım etmedi diyede düşünebiliriz. Ve tamam iyi değil ama bir koltuk takımı, yatak odası alıp bir iki mutfak eşyası alıp öylede evlenip hani zamanla evinizi biriktiredebilirdiniz. İlla evlilikte hazırlıklar dörtlük olucak şeyine takılmayın. Şuan ki hazırlıklarınız eğer bir evde asıl ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekildeyse artık masraf yapmadan evlenin zamanla alırsınız her şeyi. Yüzük atılmamış bunun için çaba gösterin boşverin büyüyü. Buarada ailesine de yaklaşmaya çalışın onlarda kendinizi sevdirin mümkün olduğunca her fırsatı kaçırmayın hem evlenceğiniz kişiyle hem de onun ailesiyle. Umarım her şeyiniz iyi gider.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...