Bu rüyanın bir anlamı var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Belline

Kayıtlı Üye
Saray avlusu gibi bir yerdeyim, toprak zeminden oldukça uzakta, ayaklarımın altına serili olan dış dünyayı rahatlıkla seyredebileceğim bir yer.
Daha sonra elimden tutup bir erkek beni çekiyor, merdivenlerden aşağıya iniyoruz, küçük bir gölün olduğu bir bodrum vari yere, gidiyoruz, tüm sular sadece belirli bir tarafa çekiliyor, çekilen suların ardından, oluşan geniş çukurun köşe tarafında bir delik görüyorum. Eğiliyorum içinde hemcinsim olan başka bir kız var, oradaki bir şeyi almam gerekiyormuş öyle deniyor.

Bu rüyayı yaklaşık üç defadır görüyorum.
Sadece ilk etapta gördüğüm rüya farklıydı, orada sular hiç görmediğim bir zamanda çekilmiş, ben de yeğenimle birlikte oynuyordum.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Saray avlusu gibi bir yerdeyim, toprak zeminden oldukça uzakta, ayaklarımın altına serili olan dış dünyayı rahatlıkla seyredebileceğim bir yer.
Daha sonra elimden tutup bir erkek beni çekiyor, merdivenlerden aşağıya iniyoruz, küçük bir gölün olduğu bir bodrum vari yere, gidiyoruz, tüm sular sadece belirli bir tarafa çekiliyor, çekilen suların ardından, oluşan geniş çukurun köşe tarafında bir delik görüyorum. Eğiliyorum içinde hemcinsim olan başka bir kız var, oradaki bir şeyi almam gerekiyormuş öyle deniyor.

Bu rüyayı yaklaşık üç defadır görüyorum.
Sadece ilk etapta gördüğüm rüya farklıydı, orada sular hiç görmediğim bir zamanda çekilmiş, ben de yeğenimle birlikte oynuyordum.

Üst üste görüyorsanız size anlatılmak istenen bir şey vardır.Bunu siz çözebilirsiniz biz değil.Rüyanıza siz anlam verebilirsiniz.Kendiniz anlam vermeye çalışın bir süre sonra çözersiniz. :)

Kizir

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Sadece bir tahmin. Bulunduğunuz konuma gelirken birisini kullandınız mı? Yada Size yardımcı olan birisini unutup,kötülediniz mi? Vicdanınızı bir sorgulayın tam emin değilim fakat tahminim bu.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Anladığım kadarıyla;
Kuyu,su ve bodrum bilinç altıdır,aslında kendi bilinçaltınıza doğru yola çıkmışsınız 3 defadır. O kız çocuğu da sizsiniz,elbette artık büyüdüğünüzden size biraz yabancı geliyordur o çocuk.Ancak zihninizin derininde onarmanız gereken bir bilinçaltı blokajı var sanırım veya saplanmış bir düşünce sistemi/davranış biçimi ki sizi aslında rahatsız ediyor.Sebebi çocuklukta yatıyor oradan bulup almalısınız onu ama bu bir nesne mi bir söz mü yaşanmış bir diyalogla oluşmuş bir şey mi işte onu da siz bulmalısınız.Rüyanızdan önce gerçek hayatınızda bir bulmayı deneyin,aynı rüyayı tekrar görürseniz de bunu bilerek sorunu keşfetmeyi deneyin.

Belline

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, her rüyam çıktığı gibi bu rüyam da bir kaç gün içinde çıktı. Ve buraya yazdıktan sonra da gördüm aynı rüyayı, bu defa o kız çocuğu elinde bana anahtarı uzatıyordu.
Şimdi sizlere nasıl çıktığını anlatmak istiyorum.
Önce erkek arkadaşım geldi, bizim evin önünde beni bekliyordu, ben de çok fazla bekletmeyeyim düşüncesi ile alel acele evden çıktım. O kadar acele ettim ki, anahtarı unuttuğumu yolu yarıladığımda fark ettim. Annemi aradım fakat onda da ek anahtar yokmuş, daha sonra anahtarın koltuğun üzerinde olduğunu hatırlayarak geri döndük. Ev giriş kat olduğu için, cam da açık olduğu için bahçede duran uzun temizlik fırçasının ucu ile anahtarı yakalamaya çalıştım, ki bunu yaparken de anahtar düştü, derken, annem ve elini tutmuş olan yeğenimin geldiğini gördüm, pencerede demirlikler var, oradan içeri çocuğu sokup, anahtarı aldıracakmış çocuğa, ki demirliklerden içeri girip, anahtarı bana uzattığında, aniden rüyam aklıma geldi ve çok şaşırdım. Sizlerle de paylaşmak istedim. Genellikle gördüğüm rüyalar Allahın izni ile çıkar, fakat, bu iş artık biraz korkutucu görünmeye başladı. Tavsiyeniz nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...