Kurt Adam Olmak İsteyenler Buraya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ekcs

Banlı Kullanıcı
Bencede kurt adamlar olsalardı kendilerini saklamazlardı özellikle buraya illaki birisi denk gelirdi ve söylerdi çünkü ben tereddüt etmeden cadıyım diyebiliyorum eskiden bende embriyonun dediği gibi düşünüyordum cadılık vampirlk veya başka birşey çocuk oyuncağı değildir yeteneklerin eğlenmek veya özel olmak içn kullanılmaması gerektiğini anladım sizi uyarıyorum bu tarz kişiler olmak çocuk oyuncağı değildir ve bunu kavramak gerekir bunu kavramama yardımcı olanlarada çok teşekkür ediyorum keşke onlara daha önce kulak verebilseymişin ayrıca farklı olmak bence özel veya güzel olmak değildir normal olarak doğmayı daha çok isterdim çünkü bunlar sorumluluk gerektiren meseleler ve farklılık özellikle türkiye gibi bir toplumda çok yanlış bakılıyor ve soyutlanıyorsun bu sorumluluğu alabilicekseniz bu işlerle meşgul olun lütfen çocuk oyuncağı değil bunlar.

janet

Kayıtlı Üye
Bencede kurt adamlar olsalardı kendilerini saklamazlardı özellikle buraya illaki birisi denk gelirdi ve söylerdi çünkü ben tereddüt etmeden cadıyım diyebiliyorum eskiden bende embriyonun dediği gibi düşünüyordum cadılık vampirlk veya başka birşey çocuk oyuncağı değildir yeteneklerin eğlenmek veya özel olmak içn kullanılmaması gerektiğini anladım sizi uyarıyorum bu tarz kişiler olmak çocuk oyuncağı değildir ve bunu kavramak gerekir bunu kavramama yardımcı olanlarada çok teşekkür ediyorum keşke onlara daha önce kulak verebilseymişin ayrıca farklı olmak bence özel veya güzel olmak değildir normal olarak doğmayı daha çok isterdim çünkü bunlar sorumluluk gerektiren meseleler ve farklılık özellikle türkiye gibi bir toplumda çok yanlış bakılıyor ve soyutlanıyorsun bu sorumluluğu alabilicekseniz bu işlerle meşgul olun lütfen çocuk oyuncağı değil bunlar.

Bi Allahın kulu da deniz kızı nasıl olunur yazmadı, mor yansımalı mavi yeşil pullu kuyruklu. :D

Buraya dalga geçmek için gelen bir üye olduğun çok belli. Amaç kendini eğlendirmek mi, kendini birilerine ıspatlamak mı, ve ya boş gezenin boş kalfası olup zaman doldurmak mı.
Cevap veremezsin çünkü engellendin, fakat yazma gereği duydum. 14 yaşında bir genç kız olarak (bana yazılan özel mesajlarda yaşın 14 olduğunu yazmşsın) şimdi sen kendi geleceğinin temelini atıyorsun. Ülke böyle davranan gençlere kalırsa, çok yazık olur...

Gerçek cadılar senin yaptıklarını yapmaz..

Godric

Banlı Kullanıcı
Bi Allahın kulu da deniz kızı nasıl olunur yazmadı, mor yansımalı mavi yeşil pullu kuyruklu. :D

Buraya dalga geçmek için gelen bir üye olduğun çok belli. Amaç kendini eğlendirmek mi, kendini birilerine ıspatlamak mı, ve ya boş gezenin boş kalfası olup zaman doldurmak mı.
Cevap veremezsin çünkü engellendin, fakat yazma gereği duydum. 14 yaşında bir genç kız olarak (bana yazılan özel mesajlarda yaşın 14 olduğunu yazmşsın) şimdi sen kendi geleceğinin temelini atıyorsun. Ülke böyle davranan gençlere kalırsa, çok yazık olur...

Gerçek cadılar senin yaptıklarını yapmaz..

O değilde biri de Tutup omlet nasıl olunur yazaymış böyle canazor gibi ekmeği üstüme Batırsınlar yesinler beni diye Ölürdüm o zaman işte ahahah

suddenwind

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar sakın dış yolla Testosteron falan almaya kalkmayın !!! Bu çok tehlikeli Erkekler erkekliğin kaybedebilir,Kadınlarda kadınlığını !!! Testosteron kısır erkeklere çok sınırlı oranda doktor kontrolüyle verilerek sperm artırımı sağlar. Ancak Doktorlar bu tedaviyi yapma tercihini bile etmiyorlar !!! Sakın bir saçmalık yapmaya kalkmayın. Sonu çok acı biter !!!

karashan

Kayıtlı Üye
Konuyu açan arkadaşımıza çok teşekkür ederim.Son zamanlarda bana da geliyor bu tip mesajlar, gerçekten can sıkıcı ve endişe verici.Kurt adam olmayı çok güzel açıklamışsınız, geçen gün bende bir özel mesajda bir genç arkadaşa vampir olmayı öğrettim.Kur adam olmak isteyen arkadaşlar body yapsın, vampir olmak isteyen arkadaşlar da Ninjutsu öğrensin :) .

Çeşitli manevi şeylerle ben de karşılaştım, ancak bu manevi şeyler vampirlik, kurt adamlık veya oradan buraya sıçrayan yok uçan yok kaçan şeyler değil daha çok hissetme ve ders alma gibi manevi şeylerdi.Yaşı genç arkadaşlara ufak bir tavsiye vermek istiyorum, umarım hakaret olarak algılamazsınız, karakterinize kişiliğinize söz söylemiyorum ancak bu genç yaşınızda kurt adam olmayı değil adam olmayı düşünün.Geleceğiniz adam olmanıza bağlı, okuyun, kendinizi geliştirin, bir iş sahibi olun, aile kurun aksi taktirde hayal dünyanız sizi içine çekip yer bitirir... İnsan hayatında en önemli şey zaman, bu tip şeylerle zaman kaybediyorsunuz.

Saygılarımla.

RoyalArch

Kayıtlı Üye
body yaparak reflex geliştirerek filan kurt adam olunmaz bunu bir çok insan yapıyor en basiti özel timlere girdiğin zaman body,duyularda ilerleme,mantık ve zeka kullanımını arttırma vb. uygulanıyor ne yani bütün özel timde bulunanlar kurt adam mı? konu açmak için açmayın bari lütfen ya...

CapoeiRisT4

Kayıtlı Üye
body yaparak reflex geliştirerek filan kurt adam olunmaz bunu bir çok insan yapıyor en basiti özel timlere girdiğin zaman body,duyularda ilerleme,mantık ve zeka kullanımını arttırma vb. uygulanıyor ne yani bütün özel timde bulunanlar kurt adam mı? konu açmak için açmayın bari lütfen ya...

sen çok yanlış anlamışsın sayın expendables godric bu tarz açılan konuların fazlalığından ve gerek rahatsız edilmesinden dolayı böyle bir konu açma gereği görmüş güçlü olmak ve hissetmek için şunları uygulayın tarzında bilgi vermiş boş bi konu değil iyide olmuş bundan sonra forumun kurtadamları mağaralarına çekilir diye düşünüyorum :)

iyi forumlar...

canmert196

Kayıtlı Üye
Allah askina fikir vermeyin testestoron basin ne demek bir erkegin kisir kalmasi soz konusu bunu demeden nasi kullanin diyebiliyosunuz.

Ori

Kayıtlı Üye
Kıl deyince bişeyler aklıma geldi :D :D :D Kılıyık :D

Godric

Banlı Kullanıcı

sen çok yanlış gelmişsin yön değiştir acilinden

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sayın üyelerimiz, ya tüm mesajları okumuyorsunuz, ya da farklı algılıyorsunuz. Üyemiz testestoronu önermekle, aslında kurt adam gibi kıllanmak isteyenlere bir gönderme yapmış. Anlayacağınız ciddiye alınacak bir öneri değil.

Ciddiye alanlara not: Vücudun ürettiği dışında yapay testesteron vucüt için çok zararlı, testesteron normalde infertilite(kısırlık) tedavisinde kullanılır, fakat son çare olarak.

karashan

Kayıtlı Üye
Kıl deyince bişeyler aklıma geldi :D :D :D Kılıyık :D

:D :D :D Gece gece çayı püskürttüm, yapmayın böyle şeyler. :D

Arkadaşlar lütfen iyi okuyup anlayın, Godric özetle "Kurt adam efsanedir inanıp kendinizi ve diğer üyeleri yorup rahatsız etmeyin, eğer kur adama atfedilen güce hayran olduğunuz için soruyorsanız bu yolu izleyin." demiş ve birazda mizah kullanmış.

gırgır

Banlı Kullanıcı
birde zombi olmak isteyenler için yöntem bekliyoruz ama :biggrinjester:

canmert196

Kayıtlı Üye
sayin embriyo isi ciddiye vurmamin sebebi ordaki ayni zamanda spor yapin kismindan kaynaklidir.Spor yapan insanlarda asiri sismeyi istiyorsa deli gibi kas gucu istiyorsa testestoron hormani basarki kaslar sissin guclensin.testestoran ignesi yaptirmak zararli ama abartilip kimsenin yaptirmadigi bir sey degil o yuzden ucu ciddiye cekmegede cok yakin.Tanidigim gittigim spor salonundaki insanlardan igne yaptiranlarin sayisida az degil.

steve.morse

Kayıtlı Üye
Son 10 gündür bu forumda birden bire bir kurt adamlık muhabbeti çıktı. Küçük bir çocuk aklınca eğlenmek için aynı adresten onlarca üye adı almış. Her üye adıyla bir konu açıyor "Kurt adam olmak istiyorum", "Zombi olmak istiyorum" "Kurt adam olmak isteyen arkadaşa destek verelim" diye. Sizler de ciddi ciddi sayfalarca yazı yazıyorsunuz...

Nacizane bir önerim var. Yapılabiliyorsa, başlık açılmadan önce admin ve moderatörlerin onayından geçerse böyle sorunlar ortaya çıkmaz...

mecra

Kayıtlı Üye
Umarim bundan sonra benzeri konu acmak isteyen arkadaslar buraya gelir, okur ve gider. #direnkurtadam :D

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Artık bu konular gerçekten amacını aşmış ve gereksiz laf kalabalığından başka ve tartışma ortamı yaratmaktan öte bir fayda sağlamamaktadır. Şahsi olarak herşeyin varlığına inanan biri olmama rağmen kurt adam olarak tabir edilen varlık insanların başka insanları korkutmak amacıyla ve bu korkudan rant sağlayarak arkadaşların da belirttiği gibi hırsızlık, cinayet işlemek için kullandıkları hayalı bir varlıktır. Bu yüzden konu gereksiz ve amacını aştığı için kapatılmıştır.

Majisyenler bu konuda daha önce çalışmalar yürütmüşlerdir. Sadece kurtlarla ilgili değil tüm hayvanların enerjilerini alarak bir tür mutant oluşturmaya çalışmışlardır. Sadece majisyenlikte değil bilim dünyasında da bu çalışmalar yapılmaya çalışılmıştır. Özelikle kurt sirius kültünü anlatan bir kavramdır. Sirius kurt ile sembolize edilir ve bu konuda anlatılan bir çok hikaye vardır. Eğer herhangi bir havanın enerjisinden yararlanmak istiyorsanız şaman geleneğini inceleyiniz. Ya da uzakdoğu sporları ile ilgileniniz. Ve bundan sonra bu ve buna benzeyen konular açıldığında uyarı yapılmadan silinecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...