Yapan rızka boğulur.mücerreb

likable21

Banlı Kullanıcı
7 Buğday üzerine 997 [eksik fazla olmamalı ] YA FETTAH YA REZZAK YA KERİM YA RAHİYM A.C. okuyup bu buğdayları evde sakla.ALLAH A.C. in izniyle göreceksin rızka boğulacaksın Bu sırra ulaşırsan sakla kimseye söyleme yoksa tılsımı bozulur ve gelen rızkı da kötüye kullanma yoksa helak olursun. Ben abdi fakir derim ki her gün 2 rekatlık namazdan sonra 997 kere okumaya devam et daha güçlü olur

Kaynak: Hikmetül havas kitabı

özözöz

Kayıtlı Üye
7 buğday tanesine ayrı ayrı 997 tane midir? Yoksa 7 adetine aynı anda 997 tane midir?

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Bence bugün mübarek gün yapılır. Ben 7 adet buğdayı önüme koyup hepsine okuyacağım. sonra saklayacağım. Paylaşan arkadaşımızı da Allah rızkla ödüllendirsin. Sağolsun

dexter

Elit Üye
Kaynak Var Mıdır ? İnsanların Böyle Kandırmak Ahlaksızlıktır.İnsanların Böyle Kolay Yollara Kaçmasıda Ahlaksızlıktır.

Sevgili Kadoramas;
Sizi üslubunuzdan dolayı uyarıyorum. Kaynak belirtilmiştir. Sizin fikriniz bu yöndeyse eğer tabiki fikrinizi belirtebilirsiniz fakat bu şekilde değil, üsluba dikkat edelim, ılımlı cümleler kuralım.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Kaynak eklenmiştir, kaynakla ilgili yazılmış moderatör mesajı hariç tüm mesajlar gerek kalmadığı için silinecektir.

ceydanur

Kayıtlı Üye
tşkler güzel bir paylaşım...ben bu yapılacak uygulamada,asla kaynak aramam...nihayetinde allahın esmalarından...ne kadar güzelki,içten ,inanarak yapılan , her dua esma ,allaha yakın oluşumuzdur....ona sığınmamızdır...tşkler paylaşan arkadaşa

hamza47

Kayıtlı Üye
teşekkürler.bence çok olumlu.çünkü yüce ALLAH'ın isimleri bunlar.bunlar evrenin sırrıdır ve bencede büyük bir güçtürALLAH'ı zikretmek.

rubicon

Kayıtlı Üye
pirince okusak olurmu arkadaşlar birde merak ettiğim tüm esmalar ayrı ayrı verilen sayıdamı okunacak allah razı olsun rızkımızı artırsın amin

lorin

Kayıtlı Üye
her bugdaya ayrı ayrı mı okunacak bılgılendırme eksık ?

Elysium077

Kayıtlı Üye
Merhaba,
prince Okunsa olur mu bilmiyorum fakat buğday bereket olaraktan bu kelime anlamı günümüzde hala devam eder .
Konuya açıklık getireyim ; 7 buğday tanesi üzerine ( yani topluca okunucaktır ) ayrı ayrı okunması gerekmemektedir.

Leo_25_15

Kayıtlı Üye
Ben yaptım 997 ya Fettah ya rezzak okudum 3 ay sonra attım hiçbir işe yaramadı

Elysium077

Kayıtlı Üye
bu tür uygulamalar sessizliğin olduğu mekan seçilmelidir , vucud temizliği tabi-ki temiz olmalıdır . adaptasyon zaten çok çok öenmlidir.
7 buğday tanesi evin her köşesine bırakılır birer adet olaraktan . Ev temizliği esnasında kaybolmaması için parke aralarına gibi yerelere de konulabilir. sizin bileceğiniz iştir.
bir-de şöyle durum söz konusu vardır, olmadı diyor isek eksik bir şey vardır demektir.

arduc

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar yapıcaksanız bile ayın büyüme döneminde yapınız lütfen