Kurt adam olmak isteyen adama destek!!!

• Konbuyu başlatan hamdi
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H

hamdi

BENDE ZOMBİ OLMAK İSTİYORUM VARMI BUNU YAPACAK KONUYU KAPATMAK NE DEMEK YA Bİ AÇIKLAYIN MAĞARA ADAMIMISINIZ SİZ BIRAKIN HERKES İSTEDİĞİ GİBİ YAZSIN FİKRİNİ PAYLAŞSIN NEDEN KONUYU KAPATARAK KOLAYA KAÇIYORSUN ADMİN :banghead::banghead::banghead:
BAZEN İNSAN OLMAKTAN SIKILIR HERKES NEDEN OLMASIN BENDE ARA ARA DÜŞÜNÜRÜM VAMPİR OLSAYDIM NASIL OLURDU ACABA VEYA LORD OLSAYDIM VB. YANİ HERKESİN DÜŞÜNCESİNE SAYGI GÖSTERİN FORUM BURASI DİNGONUN AHIRIMI KONU KAPATMAK NE DEMEK YA TARİH ÖNCESİNDEN Mİ KALDIN SEN!!?
BENDE ZOMBİ OLMAK İSTİYORUM HADİ HERKES ALTTAKİ ÜYENİN İNSAN OLMASAYDI NE OLMAK İSTEDİĞİNİ YAZSIN
ÖRNEĞİN : ALTTAKİ ÜYE ELF OLMAK İSTİYOR -TUTMADI
ALTTAKİ ÜYE DWARF OLMAYI İSTİYOR -TUTTU
VB. ŞEKİLDE DEVAM ETTİRELİM BAKALIM NE ÇIKACAK ORTAYA
BEN BAŞLIYORUM ÖNCE :biggrinjester:
ALTTAKİ ÜYE ORC OLMAK İSTİYOR?

albus

Kayıtlı Üye
konu kapanması olayına neden bu kadar takıntı yaptığınızı anlamış değilim

anık

Kayıtlı Üye
İnsan Olmaktan Bende Sıkıldım Vampir Olmak İsterdim

Ori

Kayıtlı Üye
Afedersiniz ama büyüyünce bu gibi konuları bir daha düşünün. Belli ki beyin yaşınız 10-11..

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Sayın hamdi, sanırım forum kurallarını okumamışsınız. Adminler haklı. Bu tür konular kirlilik oluşturuyor, bir amacı yok. Zaten bir ara ciddiyet bozuldu alakasız konular açılmaya başladı. Bu tür konular ciddiyeti dağıtacaktır diye düşünüyorum.

H

hamdi

Sayın hamdi, sanırım forum kurallarını okumamışsınız. Adminler haklı. Bu tür konular kirlilik oluşturuyor, bir amacı yok. Zaten bir ara ciddiyet bozuldu alakasız konular açılmaya başladı. Bu tür konular ciddiyeti dağıtacaktır diye düşünüyorum.

ding dong yanlış cevap

DHspast

Kayıtlı Üye
İş
Garip olan her ÅŸey.
O arkadaşın açtığı konunun içeriği anlamsızdı ( bence o kişi sensin. Farklı bir hesaptan kendine destek göndermeye çalışıyorsun. Tabi bence)
Gereksiz isyan çıkarmakta faydasız. Forum kuralları gereğince uygulanıyor her şey.

AJA

Elit Üye
Evet bu tür konulara bir sınır konulmalı bence de :)

Hamdi bey Hamdi bey nerden çıktınız siz böyle kurt adam gibi ortalığı kasıp kavuruyorsunuz.İyiki de kurt adam değilsiniz yoksa ilk fırsatta canım adminlerimiz gidicek sonra bizler.Neyse artık uzatmayın bence insan kalın..

H

hamdi

O arkadaşın açtığı konunun içeriği anlamsızdı ( bence o kişi sensin. Farklı bir hesaptan kendine destek göndermeye çalışıyorsun. Tabi bence)
Gereksiz isyan çıkarmakta faydasız. Forum kuralları gereğince uygulanıyor her şey.

kurtadam ben değilim ama aynı kafadanız belki olamazmı
Bİ MAHSURU MU VAR???

ikbal1505

Guest
Konuyu kapatmak mod ve adminlerin görüşüne kalmıştır. Yeterli doyuma ulaştığını ya da amacından saptığını görünce kapatırız. Daha önce kurt adam vampirlerle ilgili sayısız konu açıldı. Öncelikle adam gibi üslubunuza dikkat edip soru sorarsanız size zaten açıklama yapılacaktır. Büyük yazmak bağırmak anlamına gelir. Burada insan gibi sormayı öğrenin. Her sitenin her ortamın belirli kuralları vardır. Yanlış bölüme konu açtığının ve bir çok forum kuralına uymadığının farkında mısın? Hayır, kendinizi ne sanıyorsunuz da forumda herhangi birini ya da admini yargılama hakkını kendinizde buluyorsunuz? Ne olmak istiyorsanız olun. Burası canınız sıkıldığında yazacağınız eğlenebileceğiniz bir platform değil. Alttaki üye üstteki üye oyunları forumumuzda yasaktır. Konu kapatılacaktır. Sevgiler.

La-edri

Kayıtlı Üye
Kurtadam olmadiniz ama sitenin en ilginc tipi ünvanina sahibsiniz :) buda birseydir

albus

Kayıtlı Üye
açıkçası ding dong cevabına çok güldüm :D :D

La-edri

Kayıtlı Üye
Sombi olmak basit, beyninizi aldirin islem tamamdir aslinda :) asil mesele bu devirde kurtadam olmak

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Keyif hane bölümünde aç ne halt yiyorsan ye orada. Daha önce kurt adam olmak ile ilgili konu açıldı cevap verildi. Bu tür saçmalıklarla uğraşacağına aç onları oku bir şeyler öğren. Adam mısınız siz nasıl ifade terbiyesiz. Senin adamlığın işte açtığın konu kadar hayali.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...