Kurt adam olmak istiyorum!!!!!!!!!!!

• Konbuyu başlatan Alpha WolfMan
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A

Alpha WolfMan

Arkadaşlar kurt adam olmayı çok istiyorum.Lütfen yardım edin bütün önerilere açığım.İlla filmlerdeki gibi olmama gerek yok zaten öyle de olamam fiziksel gücümü ve duyularımı felan geliştiriip gerçekten kurt adam olmayı istiyorum. Lütfen yardım. :cowboy::willy_nilly:

kabalakk

Banlı Kullanıcı
vampirlik deseydin sana yardimci olurdum mesala iki katli binadan hic bir sey olmadan nasil atlanir.

likable21

Banlı Kullanıcı
hocam damdan düşer gibi hop ben bunu olmak istiyorum demeyle olmaz bu işler .

janet

Kayıtlı Üye
Bende deniz kızı olmak istiyorum, kuyruk pullarım mavi yeşil olsun. :D :D :D

codzombi

Kayıtlı Üye
usta sen van helsing filmini bi izle sonra lusid yap ruyanda kurtadam olursun vampirlerke savasirsin . aman blade filmindeki arkadas cikmasin ruyanda . twilighteki taylordan da bi egitim al ruyanda sen. kolay gelsin simdiden hocam.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Arkadaş filmlere çok kapılmış gibime geliyor bir aralarda alacakaranlık gençlik nesli vardı :D

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Kurt adamı bilmem de ben en çok adam olmayı isterdim üniversite bitirdim ve hala uğraşıyorum ....

DHspast

Kayıtlı Üye
İş
Garip olan her ÅŸey.
Kusura bakma, seni üzmek istemem, yanlış anlama, Sen...Sapıtmışsın!
Kesinliği bile olmayan bir konuya böyle bağlanırsan delirirsin bence git okula adam ol :D

dexter

Elit Üye
Kusura bakma, seni üzmek istemem, yanlış anlama, Sen...Sapıtmışsın!
Kesinliği bile olmayan bir konuya böyle bağlanırsan delirirsin bence git okula adam ol :D

Sevgili DHspast;
Üyelerin şahsına eleştiri yapmak yasaktır. 'sapıtmışsın' 'adam ol' tarzında bir üslup takınmak yerine, konuya yorum yapmanızı rica ediyorum.
Konu mantıksız gelmişse eğer, o yönde daha ılımlı yorumlar bekliyoruz sizlerden.

NicktenyoxuN

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
kurt adam olmak istiyorsan the elder scrolls V diye bir oyun var (amacım reklam değil)

kabalakk

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar bilmeden cahil kişiler yorum yapmasın lütfen bu konunun tarihini arastırdınız mı neler mümkün neler değil diye o zaman size ben söyleyim kurt adam olmak veya dönüşmek vs mümkün değildir ama vampirlik vs özellikleri bulundurmak geliştirmek mümkündür. Londra da vampirler için kan merkezi oldugunu biliyormusunuz burdakiler ihtiyaclarına göre kan torbaları alabiliyorlar. Kulakdan dolma bilgiler yok oyun oyna yok film izle olursun gibi deli şaçması yorumlarda yazmayın haa siz olamıyorsanız diye başkasına olmayacak diye düşünmeyin daha v17 ne oldugunu bilmiyenler gelmiş burda kurt yorumları yapıyor :) Yazık !!!

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
arkadaşlar bilmeden cahil kişiler yorum yapmasın lütfen bu konunun tarihini arastırdınız mı neler mümkün neler değil diye o zaman size ben söyleyim kurt adam olmak veya dönüşmek vs mümkün değildir ama vampirlik vs özellikleri bulundurmak geliştirmek mümkündür. Londra da vampirler için kan merkezi oldugunu biliyormusunuz burdakiler ihtiyaclarına göre kan torbaları alabiliyorlar. Kulakdan dolma bilgiler yok oyun oyna yok film izle olursun gibi deli şaçması yorumlarda yazmayın haa siz olamıyorsanız diye başkasına olmayacak diye düşünmeyin daha v17 ne oldugunu bilmiyenler gelmiş burda kurt yorumları yapıyor :) Yazık !!!

Afedersiniz bana o kan merkezinin ismini yerini her bilgisini verebilirmisiniz ? Wampirler için olduğuna dair güçlü bir delil istiyorum
Londrada bir kan merkezi var kan torbalarıda topluyorlar ama amaçları belli, teorilerine göre kanda hafızaları var kişilere ait bilgileri topluyorlar yaşadıklarına dair vs. amaçları yeni bir istihbarat gücü oluşturmak ve bazı iddialara göre bunu yapanlar gül ve haç kardeşliği ismiyle anılan topluluklardır eski namıyla tapınak şovalyelerinin modernleşmiş hali.
Siz bunu karıştırmışınız galiba londrada wampirler için toplanan kan merkezi yok kandaki hafızaları çözmek ve bununla istihbarat gücü toplamak için çılgın bir bilimsel araştırma yapan bir kan tesisi var ha şayet varsa buna dair üyelere belge ve raporlar sunun madem okadar biliyorsunuz wampirlere kan sunulduğunu ozaman bunlarıda bulabilirsiniz

ayrıca şu v 17 değil vc17 virüsüdür o virüste bir internet safsatasından başka birşey değildir uluslar arası tıp örgütünün virüsler listesi var
insanlık tarihinde şu ana kadar keşvedilmiş binlerce virüslerin yazılı olduğu bir kitap orada vc 17 diye bir virüsten bahsediyor ve virüsün ne olduğunuda söylüyor iç organlarda ve beyinde tümörler çıkartan bir hastalıkmış ve bu virüsü kapan yataklardan kalkamıyor en fazla 3 ay yaşıyormuş bu virüsün en son görüldüğü tarih rönesansın ilanından 350 yıl öncesi olmayan şeylerle insanları kandırmayın lütfen akli melekelerinde içten içe sorun olan insanlar var bunlara inanabilirler bunu hakaret anlamında söylediğimi sanmayın lütfen o tür insanlar bizler gibi doğal yaşam sürebiliyorlar ama toplum arasında aşırı temiz kalpli diye tabir edilen insan sınıfına giriyorlar başka bir adı var ama ben böyle söylemeyi daha uygun buluyorum ve bu tür kişiler akli melekelerinden dolayı böyle şeylere inanabiliyorlar ve buda onları daha zor duruma sokuyor burda sanal alem efsaneleri ve uydurmalarıyla ahkam kesmeyelim lütfen çeşit çeşit insan var durduk yere üzerinize vebal almayın siz yazacağınızı yazıp çıkarsınız ama o insanlardan biri burda var ise ve bunları okur etkisinde kalırsa siz değil onlar çekicek bunun ceremesini o yüzden bu tür konularda öyle kardeşlerimizinde var olduğunu unutmadan yorumlarımızı yapalım

Godric

Banlı Kullanıcı
vampirlik deseydin sana yardimci olurdum mesala iki katli binadan hic bir sey olmadan nasil atlanir.

nasıl yardım olacaktınız?

Bunun dışında kurt adam olmak istiyorsan git bodybuilding yap programını ben yazarım. Kendine Testestoron Bas Tüylerde çıkar mis

Godric

Banlı Kullanıcı

V17 Neymiş Buyrun Konuşladım Görüşelim. Vampir Konusunu.

aksamci

Banlı Kullanıcı
arkadaş fazla twilight izlemiş herhalde :hurray:

aklıselim1

Banlı Kullanıcı
usta sen van helsing filmini bi izle sonra lusid yap ruyanda kurtadam olursun vampirlerke savasirsin . aman blade filmindeki arkadas cikmasin ruyanda . twilighteki taylordan da bi egitim al ruyanda sen. kolay gelsin simdiden hocam.

yani "anca rüyanda görürsün" diyorsun. :) :) :)

S

shadowmax

eğer öyle bir şey varsa ben vampir olmayı çok isterim. Ama arkadaş biraz farklı açıdan bakmış sanırım bildiğim kadarıyla kurt adam lanetlenmiş adamdır bir lanetten bahsediyolar dı ama forum eski bir forumdu adını bile hatırlamıyorum kapandı. Ama büyük ihtimal kurt adamlık olayı sadece efsanede kalacak ha bu arada kabalakk arkadaşım eğer gerçekten yardım edebileceğine inanıyorsan bana ulaşırsan sevinirim

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Ben konuyu kapatıyorum. Anlamıyor yeniden açıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...