Enerjini Yönet

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Enerjini Yönet!

Üç basit adım:

İSTE (önce neler istediğinin bir listesini yapmakla başla, üşenme hepsini yaz…)
İNAN (sonra hayal et ve güven, gerçekten inan… en önemlisi görselleştir, zihin kelimelerle değil imgelerle çalışır)
OL ( entellektüel düzeyde sadece düşüncede kalmasına izin verme duygularınla hisset sanki gerçekten olmuş gibi)

Okurken ben bunları yapıyorum zaten diye düşünüyorsun (eh, hepimiz şöyle ya da böyle ‘secret’ı duyduk). Peki neden her istediğimiz olmuyor? Yanıtı korku, güvensizlik, endişe ya da önyargı olabilir mi? Endişe isteklerin önündeki en büyük engel, önyargı, endişe ve korkunun seni ele geçirmesine sakın izin verme. Geciktirmeden, sorgulamadan ve kuşku duymadan harekete geç. Kazien modelini uygula; küçük denemeler ve bunların başarıları motivasyon verir.

İstekleri gerçekleştirmek eylem ve inanç gerektirir. Başlamak için isteğin gerçekleşmiş gibi hissederek deneme yap ve hatırla… hem de her gün!

İşte, enerjiyi yönetmek için de birkaç pratik öneri (test edildi ve onaylandı):

Şükür (sahip olduklarına)
Görsel hareket (canlandırma)
İçsel huzur (keyif almadığın şeyi yapma, mutlu ol ve şükret)

Unutmayın;

Enerji dikkatin bulunduğu yere akar
Evrendeki herşey enerjidir
Enerji, her an varolmuş ve varolacaktır, herşeyin içinde ve dışındadır…

“You and the universe are One…” yani siz ve evren bir bütünsünüz…

Enerjini yönet kontrol sende olsun sen onun kontrolünde olma. :)

Ekli dosyayı görüntüle 4926

Bu linkteki konu ise bu konuyla alakalı farklı bir konum : http://www.gizlimabet.com/threads/33323-Dikkati-Yöneltmek-Enerji-Vermektir

Sevgiyle Kalın. :)

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Bir manada benim avatarımı açıklamışsınız :D Paylaştığınız bilgiler için çok teşekkürler.Enerji ve sevgiyle kalın...

Depresyon Oteli

Banlı Kullanıcı
bilgi için teşekkür ederim, bende rüyada bütün enerjiyi odaklandığım yere topluyorum onu görüyorum, enerjiyi yönetmek çok güzel bi duygu bilgi için tekrardan teşekkürler Sayın:Tai Chi Chuan sevgi ve ışıkla kalın...

Zazayew2312

Kayıtlı Üye
Enerjimle bir cin yaktım bilerek evet aile fertleri benden korktularmı ne karışmıyorlar bana yan, kontrol etmek mümkün

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Var sayalim ki gerçekten bir cini yaktınız (ateşten oluşan bir varlığı). Yaratıcı derki ben insanları ve cinleri bana kulluk etsinler diye yarattım. Yani İnsan ve cin ona göre eşit bir seviyede, Siz hangi hakla yaratılmış bir canı alabileceğinize dair kendinizde hak bulabiliyorsunuz. Bizim lügatımız da bir canı bilerek ve isteyerek almanın karşılığı katilliktir.

Hani bir kaç kendinizi bilmez, hoca sıfatlı kişi, cinleri yakma konusunda bilgisizce laf etti, onları kul olmanın ötesinde başka bir şey olarak gösterdi diyelim. Cehaletin peşinden araştırmadan bilmeden gitmek cehaletten daha kötü bir sıfat almanıza neden olur. Hakaret içereceği için söylemiyorum.
Böyle bir konuyu da çirkin mesajlarınızla da kirlettiniz için sizi kınıyorum.

oceanic

Kayıtlı Üye
Enerjini Yönet!

Üç basit adım:

İSTE (önce neler istediğinin bir listesini yapmakla başla, üşenme hepsini yaz…)
İNAN (sonra hayal et ve güven, gerçekten inan… en önemlisi görselleştir, zihin kelimelerle değil imgelerle çalışır)
OL ( entellektüel düzeyde sadece düşüncede kalmasına izin verme duygularınla hisset sanki gerçekten olmuş gibi)

Okurken ben bunları yapıyorum zaten diye düşünüyorsun (eh, hepimiz şöyle ya da böyle ‘secret’ı duyduk). Peki neden her istediğimiz olmuyor? Yanıtı korku, güvensizlik, endişe ya da önyargı olabilir mi? Endişe isteklerin önündeki en büyük engel, önyargı, endişe ve korkunun seni ele geçirmesine sakın izin verme. Geciktirmeden, sorgulamadan ve kuşku duymadan harekete geç. Kazien modelini uygula; küçük denemeler ve bunların başarıları motivasyon verir.

Hepimiz secret ı duyduk derken secret nedir? aciklarsaniz sevinirim