rüyamdaki varlık

• Konbuyu başlatan shadowmax
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

shadowmax

Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.Arkadaşlar bir hafta boyunca rüyamda gördüğüm bir şeyden bahsetmek istiyorum size.Her seferinde aynı yerde ve aynı şekilde gördüm onu.Boyu 50 60 cm felan anca var. Vücudu aynı bebek vücudu gibiydi. gözleri çok büyük ve yeşildi. Hep odamın kapısının önünde bekliyordu bana bakıyordu.Her seferinde odama doğru yöneliyor ama ben ondan hızlı davranıp kapıyı tutuyorum.Sadece bir kez kapıyı açmaya çalıştı.Onu öyle belirgin bir şekilde görüyordum ki sanki gerçekten uyanıktım.Kalktığımda hep nefes nefese oluyordum. Kalbim ağrıyordu.Böyle bir şeyi ilk defa yaşadım.Bu olayları yaşadığım sırada astral seyahat çalışmaları yapıyordum.Çalışmaları bıraktığımdan beri böyle bir şey yaşamadım.Bu olaydam ablama bahsettiğimde ablam aynı varlığın keninede görüldüğünden ama kendisinin rüyada değil ayaktayken gördüğünden bahsetti.Ablam o günden beri kapısını kapatmadan uyuyamıyor bende çok rahatsız oluyorum akşamları tuvalete çıkamaz oldum.Aranızda bu varlığın ne olduğunu yada neyi çağrıştırdığını bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim. :willy_nilly:

S

shadowmax

Hiç bir şekilde anlayabilmiş değilim, şu an bile korkuyorum hep aynı yerden gözlerini dikerek bana bakıyor. Akşam su içmeye kalktığımda sürekli dua okuyorum odaya koşarak gidiyorum kendimi zor atıyorum

AJA

Elit Üye
Niye dua ile kendinizi korumuyorsunuz ? Bazen astral deneyimlerde bulunurken yada kişiler boşlukta iken birileri açık kapı bulur ve içeri dalmak ister.Sizde korktuğunuzdan dolayı takılı kalmış bir parazit.Sanırım onunda canı sıkılıyor.
Eğer kendinizi koruyarak çalışmalarınıza devam ederseniz bir an önce kurtulursunuz.

İyi forumlar,sevgiler :)

S

shadowmax

Öncelikle güzel cevabınız için teşekkür ederim AJA bana önerebileceğiniz bu tür durumlarda kuvvetli bir dua verebilirseniz çok minnettar olurum

AJA

Elit Üye
Forumda fırınımız yok armut için ama şöyle diyebilirim, '' korunma çemberi'' adı altında arama motorundan bakın bulacaksınız hemen :)

Sevgiler :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Syn.shadowmax ilk önce şunu söyleyeyim astral seyahat ile enerjiniz gelişir.O yüzden bir nevi diğer boyutlarda ki varlıklarla bağınız güçlenir.
Yani o varlığı görmenizin sebebi budur büyük ihtimal.

Çalışmalarınıza devam edin.Ama Syn.Aja'nın dediği gibi korunma uygulamalarına da bakın.Forumda bulunuyor korunma yöntemleri kısa bir araştırma ile bulursunuz. :)

S

shadowmax

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim iyi forumlar saygılarımla

Maksimilyanus

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Sn.shad,neden korkuyorsunuz.Siz ondan hesab sormaz veya sordurmazsanız.Sizi yine ziyaret etmeye devam edecektir.Yoksa sen ona hesab vermek zorunda kalırsın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...