Katina Destem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AJA

Elit Üye
Öncelikle destemden ayrılmak istediğimi söylemek istiyorum.Bazı sebeplerden dolayı fal bakmak istemiyorum artık.Dolayısıyla kartlarımı buradan birine hediye etmek istiyorum.Çevremde bununla ilgilenen kimse olmadığından buradan birine hediye etmekte beni mutlu edecek.
İsteğim ve sorum şu ; yöneticilerin ve modlarımızın kişiye ulaştırmak için aracı olmaları şartıyla kartların yeni sahibini bulmak,en önemliside doğru kişiye gitmesini istediğimden katina destesi ile ilgili minik bir test düzenlenebilir mi ?

Sevgiler :)

H€RA

Kayıtlı Üye
Evet arkadaşlar, 1 adet katina destesi kazanmak için yarışmamız başlamıştır,:sifone: herkese bol şans... :biggrinjester: :biggrinjester:

Bu arada katinayla birlikteliğinizin kısa sürmesine üzüldüm, hayırlısı olsun... :Angel_anim:

AJA

Elit Üye
Destemle aramda sorun olmadı hiç ama ayrılmamız gerekiyor..Falın her türlüsünü bırakmak zorunda kalmıştım ve bu katina destem için de geçerli artık sevgili Hera.Severek ayrılıyoruz yani :(

:)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Aja ablaa. :)

Bana versene vermek istersen Aja abla. :) Hem konuşmuştuk zaten . :) Şimdiden versen de vermesen de teşekkürler. :)

H€RA

Kayıtlı Üye
Destemle aramda sorun olmadı hiç ama ayrılmamız gerekiyor..Falın her türlüsünü bırakmak zorunda kalmıştım ve bu katina destem için de geçerli artık sevgili Hera.Severek ayrılıyoruz yani :(

:)

Hayat; sevenleri birşekilde bir araya getirdiğine inanıyorum, severek ayrılıyorsunuz ama üzülmeyin ; hayat belki de tekrar karşılaşmanızı sağlar kimbilir... :)

AJA

Elit Üye
Sevgili Tai :) Yöneticilerimizin tutumuna göre hareket ederiz.Eminim ki isteyenler vardır,varsa da belirtsinler lütfen :)

Keira

Moderator
Katina destesi diğer kart çeşitleri gibi değildir. Hediye edilecek kişi gerçekten Katina'ya bakabilir mi? Onunla bütünleşebilir mi?

AJA

Elit Üye
Katina destesi diğer kart çeşitleri gibi değildir. Hediye edilecek kişi gerçekten Katina'ya bakabilir mi? Onunla bütünleşebilir mi?
Ben de zaten bunu isteyen ve fala ilgisi olan birini arıyorum :)

özözöz

Kayıtlı Üye
AJA, şuan ağlayabilirim.. Bir tek o eksik lütfen destelerimin yanında benimle bütünleşmesine izin ver... :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
AJA, şuan ağlayabilirim.. Bir tek o eksik lütfen destelerimin yanında benimle bütünleşmesine izin ver... :)

Katina destesi tek başına bakılır diğer destelerin yanında durmaz ya da bakıcısının diğer destelere bakmasını istemez sahibini kıskanır.Sahibiyle bütünleşmez.Katina destesine bakmak isten birisi başka hiç bir deste almaz. Katina destesi bu yüzden özel bir destedir.

özözöz

Kayıtlı Üye
Katina destesi tek başına bakılır diğer destelerin yanında durmaz ya da bakıcısının diğer destelere bakmasını istemez sahibini kıskanır.Sahibiyle bütünleşmez.Katina destesine bakmak isten birisi başka hiç bir deste almaz. Katina destesi bu yüzden özel bir destedir.

Her deste özeldir Sevgili Tai... Ben bu durumun kişiyle ilintili olduğu kanaatindeyim. Bakan kişi gereken ilgiyi ve sevgiyi tüm destelerine gösterebilir. Sadece katina bakmayan tanıdıklarımda var elbet bir sorun olacağını ben şahsen düşünmüyorum. İnanç blokeleri kaldırır Sevgili Tai. Işıkla.. :)

AJA

Elit Üye
Konu yönetim tarafından henüz değerlendirilmediği için ben kendim karar verme durumunda kaldım. Sevgili Tai Chi Chuan kartların yeni sahibi sizsiniz. :) Kartlar hakkında ki bilginiz ve isteğinizden dolayı doğru kişinin sen olduğunu düşünüyorum.En kısa zamanda size ulaştıracağım..Sevgiler.. :)

ekcs

Banlı Kullanıcı
Ben şu ana kadar hiç bir tarot veya melek falıyla ilgilenmedim bu nedenle katina destesine ne derece bakabilirim bilmiyorum ama bir desteye ihtiyacım var ve bununda katina olmasını istiyorum sadece o ve ben birbirimize değer verebiliriz katina destesini istememin sebebi onun bildiğim kadarıyla özel olması başka hangi dest bu kadar ilgi bekler bu ilgiliyi beklemesinin tek nedeninin onun özel olduğunu düşünmeme vuruyorum eğer ben alabilirsem katina destenisin güvende ve sevgi içinde olacağına emin olabilirsiniz :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Her deste özeldir Sevgili Tai... Ben bu durumun kişiyle ilintili olduğu kanaatindeyim. Bakan kişi gereken ilgiyi ve sevgiyi tüm destelerine gösterebilir. Sadece katina bakmayan tanıdıklarımda var elbet bir sorun olacağını ben şahsen düşünmüyorum. İnanç blokeleri kaldırır Sevgili Tai. Işıkla.. :)

Dediğiniz şey diğer desteler içindir.Her deste özeldir ama Katina destesi forumda çoğu konuda anlatıldı.Katina zaten fal destesi değildir,destesi değildir özel bir destedir.Çok özel bir destedir.Başka hiç bir destenin yanında bulunmaz.Bulundurulmaz.Ona bakan kişi tek ona bakar yoksa zaten bakamaz.Enerji sorunları başlar.O dediğiniz kişiler katina destesinin bu özelliğini bilmiyor olabilirler.Sorun onlara sadece katinaya bakmıyorlarsa enerji sorunları vardır,baktıkları doğru olmaz.Deste ile bir bütün değillerdir.

Katina destesi kıskanç bir destedir.Özeldir.

özözöz

Kayıtlı Üye
Sevgili Tai, bilginize büyük saygı duyuyorum. AJA deste için zaten kararını verdi hakettiğinizi düşünüyorum. Umarım destenin ışığıyla büyük büyük büyük bir uyum içinde olursunuz. Saygıyla :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Konu yönetim tarafından henüz değerlendirilmediği için ben kendim karar verme durumunda kaldım. Sevgili Tai Chi Chuan kartların yeni sahibi sizsiniz. :) Kartlar hakkında ki bilginiz ve isteğinizden dolayı doğru kişinin sen olduğunu düşünüyorum.En kısa zamanda size ulaştıracağım..Sevgiler.. :)

Çok çok teşekkür ederim. Ne zaman isterseniz yollayabilirsiniz.Ve inanıyorum o desteyle bütünleşeceğim inanıyorum. :) Şuan elimde hiç bir deste yok.Alacaktım ama sonra forumda 1-2 konuda destenin hediye gelmesi daha iyi olur yazıyordu o yüzden bekliyordum bir yerden hediye gelsin diye. :) Ve katina destesini de özel olarak araştırıyordum.Deste sahibini kendisi seçermiş o yüzden almıyordum. . :)

Son kez yine teşekkür ederim. :)

Sevgili Tai, bilginize büyük saygı duyuyorum. AJA deste için zaten kararını verdi hakettiğinizi düşünüyorum. Umarım destenin ışığıyla büyük büyük büyük bir uyum içinde olursunuz. Saygıyla :)

Umarım dediğiniz gibi olurr . O desteyle çok büyük bir uyum içinde olurumm :)

Bende sizin bilginize büyük saygı duyuyorum.. :)

Sevgiyle Kalın. :)

AJA

Elit Üye
İlginize , ben teşekkür ediyor ve konu amacına ulaştığı için kapatılmasını rica ediyorum.Hayırlısı olsun sevgili Tai :)

ekcs

Banlı Kullanıcı
Katina Destesi sizinle birlikte uyum içerisinde olur umarım TCC :Angel_anim:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...