Bir cinin insan kılığına girmesi ve bir ilişkiyi başlatmamız söz konusu olabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tude

Kayıtlı Üye
Son iki yıldır neredeyse yaşam enerjimin tüm stoğu tüketilmiş ve ben artık yaşayan bir ölüymüşüm gibi geliyor.
Bir dolu arkadaşım vardı fakat hepsini uzaklaştırdım, çünkü onlarla iken içsel olarak huzursuz hissediyordum hiçbir sebepten, annemle problemler yaşıyorum. Rüyalarım sürekli olarak çıkıyor. Çok güzel olmama rağmen, kimse ile bir ilişkiyi uzun süre sürdüremiyorum. Geçimsiz bir insan olduğum söylenemez, herkes beni gereğinden fazla zeki bulur, ayak uyduramam pek bu yüzden ama yine de ben de insanları çeken bir şey vardır ve insanlar hep beni ister buna rağmen, ben hep uzaklaştırırım, bunun sebebi pek net değil, sadece onlarlayken hissettiğim içsel bir huzursuzluk.
Son zamanlarda neredeyse konuşma yeteneğimi de kaybettim. Soyutlandım, yaşam beni izole etti gibi, depresif ve melankolik bir yapıya sahip değildim. Tam aksi eğlenceli, deli dolu, umarsız biriydim, bir kaç sene içinde, içsel, yaşamdan daha doğrusu dolu dizgin yaşamaktan korkan, herkesi kaybeden biri oldum.
Sitede araştırma yaptığım kadarı ile cin musallatı daha doğrusu aşık olabileceği söylenmiş benzer durumu yaşayan kişiler için, olabilir, zira geceleri banyoya girer ve genellikle evin içinde çıplak gezerim, hatta bazen cinselliği daha önce yaşamamış olmama rağmen çok abuk sabuk rüyalar da görüyorum (cinsel içerikli)
Böyle olsa bile, yine siteden araştırdığım kadarı ile cinler insan kılığına girebilirlermiş, bana aşık olan bir cinin varlığını kabul edecek olursak, kendisinin insan kılığında benimle birlikte olması söz konusu olabilir mi?

La-edri

Kayıtlı Üye
Cinler madde aleminin varliklari degiller, ve bir cin her turlu kiliga girebilir bu sekli ile size görülse dahi sizin alginiz anormal olmak zorundadir o an icin, ya uyku uyanik ya sarhos edici maddeler ile aklinizi perdelemis yada trans halinde olmalisiniz, ruyada zaten uykudasiniz.
Neden bunlari bu kadar ciddiye aliorsunuz bu size zarar verecektir,
bakin onlar duygu üretmezler sizin duygularinizla beslenirler, insanda korku diye bir sey yoktur, korku saadece guvensizligin biraktigi bir bosluktur.
Siz kendinize ne kadar az guvenirseniz onlara olan korkunuz buyur, onlar ki sizin derinde nasil bir seye ihtiyac duydugunuzu bilirler. Ask dolu bir iliski isteyene asikmis havasi verirler asikmidir ? hayir mumkun degilki, ama zan ettirirler ve böylece sizi sömürürler.Cocuk hasreti ceken bir kadina pekala cocuk kiliginda gelip anne derler,hic kimseye guvenmeyen bir ergene cok guvenilir bir kimlik ile gelirler, ama her durumda yaptiklari sey duygu sömürmektir cunki onlar bununla beslenir onlar beslendikce siz zayiflarsiniz bu onlarin umrunda bile degildir.
Seks, sizce maddesel bedeni olmayan bir varligin bir cinselorgani olabilirmi ?
Ama seks yapmis hissiyati olusur sizde, onlar size ihtiyacinizi verir hakikatte bir alisveris yoktur.Farkindaysaniz saadece hiss dir algidir sizde olup biten, cunki onlar bununla beslenir,ister sizde kalan iz korku gibi negativ olsun sevgi gibi pozitif olsun fark etmez onlar icin.Sömürür..
Bu yüzden size tavsiyem biraz mantikli düsünün seks ve böyle ruyalar normaldir bu illaki bir cinle alakali degildir deyip acaba bir cinlemi sevgiliyim olayini kafanizdan silin.Iste o "acaba" bile onlari besler.

Sorunuza cevaben mümkünmüdür? siz kendi sahsiniz ve hayatiniz adina mümkündür derseniz öyledir.
yok degildir dersenizde degildir. Kimseye laf anlatamayacaginiz durumlara pencere acar bu tip süpheler.

janet

Kayıtlı Üye
Ergenlik döneminde olur böyle şeyler, büyünce geçer. :D Bu durum en fazla bir iki yıl daha devam eder, sonra düzelir. Hormonlarla alakalı bu. :D

kabalakk

Banlı Kullanıcı
sen evin içinde çıplak gezersen cinde gelir seni dürbünle camdan gözetleyen gay de gelir...

Saprohil

Kayıtlı Üye
Cin aşktan meşkten anlamaz.Zaten karşına insan kılığında gelirse dokunmanla çarpılman bir olur.Bu varlıkların şakası yok.Kimden korkacak ? Seni orada yamultup bıraksa kimin haberi olacak ? Seni tutup kaçırsa ormanın ortasında çıplak kalsan kim yardım edecek ?

Bu varlıklar kimseden korkmayan tehlikeli varlıklar.Korktukları da sana yardım etmez.Kendin kaşınıyorsun çünkü.Onların aşkını canım cicim demek zannetme.Musallat olmadan anlayamazsın.Olurlarsa da ağlaya ağlaya dolaşırsın yardım edin bana diye.

Tude

Kayıtlı Üye
Cinler madde aleminin varliklari degiller, ve bir cin her turlu kiliga girebilir bu sekli ile size görülse dahi sizin alginiz anormal olmak zorundadir o an icin, ya uyku uyanik ya sarhos edici maddeler ile aklinizi perdelemis yada trans halinde olmalisiniz, ruyada zaten uykudasiniz.
Neden bunlari bu kadar ciddiye aliorsunuz bu size zarar verecektir,
bakin onlar duygu üretmezler sizin duygularinizla beslenirler, insanda korku diye bir sey yoktur, korku saadece guvensizligin biraktigi bir bosluktur.
Siz kendinize ne kadar az guvenirseniz onlara olan korkunuz buyur, onlar ki sizin derinde nasil bir seye ihtiyac duydugunuzu bilirler. Ask dolu bir iliski isteyene asikmis havasi verirler asikmidir ? hayir mumkun degilki, ama zan ettirirler ve böylece sizi sömürürler.Cocuk hasreti ceken bir kadina pekala cocuk kiliginda gelip anne derler,hic kimseye guvenmeyen bir ergene cok guvenilir bir kimlik ile gelirler, ama her durumda yaptiklari sey duygu sömürmektir cunki onlar bununla beslenir onlar beslendikce siz zayiflarsiniz bu onlarin umrunda bile degildir.
Seks, sizce maddesel bedeni olmayan bir varligin bir cinselorgani olabilirmi ?
Ama seks yapmis hissiyati olusur sizde, onlar size ihtiyacinizi verir hakikatte bir alisveris yoktur.Farkindaysaniz saadece hiss dir algidir sizde olup biten, cunki onlar bununla beslenir,ister sizde kalan iz korku gibi negativ olsun sevgi gibi pozitif olsun fark etmez onlar icin.Sömürür..
Bu yüzden size tavsiyem biraz mantikli düsünün seks ve böyle ruyalar normaldir bu illaki bir cinle alakali degildir deyip acaba bir cinlemi sevgiliyim olayini kafanizdan silin.Iste o "acaba" bile onlari besler.

Sorunuza cevaben mümkünmüdür? siz kendi sahsiniz ve hayatiniz adina mümkündür derseniz öyledir.
yok degildir dersenizde degildir. Kimseye laf anlatamayacaginiz durumlara pencere acar bu tip süpheler.

Cevabınız için çok teşekkür ederim, Allah razı olsun.

Tude

Kayıtlı Üye
Gay mi? Ben erkek değilim ki.

AJA

Elit Üye
Durun ya hu :) Bir cin kalkıp insan kılığına giricek sonra sizinle ilişkiye girecek kafasına göre öylemi :D Kim olucak bu o zaman, sarı çizmeli cin ağa mı ? İnsan kılığında olmayı sürekli sanıyorsanız yanılıyorsunuz.Musallat durumlarında rüyanıza girer ve insan kılığında elbet sevişir sizinle ama bu da janetin dediği gibi gençseniz bir geçiş dönemi olabilir.Yani hemen musallat olmuş denilemez.
Eğer içiniz rahat edicekse korunma çemberi yapın kendinize ve bir süre duaları aksatmadan okuyun öyle uyuyun.

alin

Kayıtlı Üye
Elimizdeki emarelerde bir varlıkla ilişkiye dair hiç bir veri yok ki? Siz kendi özelliğinizden vb. bahsetmişsiniz. Bir de evde nasıl gezindiğiniz ve rüyalarınızdan. Şimdi şayet insanlarla ilgili sıkıntı çekiyorsanız, bunlar sizin onlara olan dostluk alış verişinizle alakalı ki zaten bunu da belirtmişsiniz, onlara çok sıcak durmadığınızı. Onun dışında genç bir yaşta gördüğünüz rüyaların hepsi bilinçaltı kaynaklı ki bu rüyaları görmek için evvel yaşantınız aktif olmak zorunda da değil.

İnsanların ergenlik, gençlik ve geçiş dönemleri, her zaman yeni kimliklerini ortaya çıkarır. Önceleri çok başka yapıda olan bir kişiyi bir kaç yıl sonra gördüğümüzde daha durgun ya da daha canlı vb. olması da bundan kaynaklıdır.

Daha önceleri daha pozitif vs vs iken hangi dönemin ardından daha bu hale doğru değişim yaşadınız zamanlar ve notlarla boş bir zamanınızda üzerinde düşünün. Bilinçaltınızda belirli korunma amacı ile size yeni bir mizac yaratmış olabilir. En önemlisi 0-6 6-12 yaşları arasındaki herhangi bir dönemde edindiğiniz kodlar şimdi gün yüzüne çıkıyor olabilir.

Ve lütfen, ortada görünen, musallat olan, gerçekten varlığını net görüp bilmediğiniz varlıklarla ilgili şüpheye düşüp, enerjilerini hayatınıza çekmeyin. İhtimal varsa körükler, yok olanı bile kendinize bu enerji-korku-şüphe karmaşası içinde yaratabilirsiniz.

Tude

Kayıtlı Üye
Durun ya hu :) Bir cin kalkıp insan kılığına giricek sonra sizinle ilişkiye girecek kafasına göre öylemi :D Kim olucak bu o zaman, sarı çizmeli cin ağa mı ? İnsan kılığında olmayı sürekli sanıyorsanız yanılıyorsunuz.Musallat durumlarında rüyanıza girer ve insan kılığında elbet sevişir sizinle ama bu da janetin dediği gibi gençseniz bir geçiş dönemi olabilir.Yani hemen musallat olmuş denilemez.
Eğer içiniz rahat edicekse korunma çemberi yapın kendinize ve bir süre duaları aksatmadan okuyun öyle uyuyun.

Afedersiniz fakat yanlış anlamış olduğunuz bir nokta var. Kesinlikle "ilişkiye girmek" değil bir ilişkiyi başlatmak diye net bir şekilde vurguladım yanlış anlaşılmasın diye, iki olay arasında fark var.
Ben bir çift olmaktan tabiri caizse "çıkmaktan" bahsediyordum. Cinsel ilişki'den değil, bir erkek ve bir kız arasında evlenmeden olabilecek ilişkiden bahsediyordum. Lütfen daha dikkatli okuyunuz. Nitekim sevişmek gibi kelimelerin geçtiği bir cümle yerinde olmamış. Zira ben hiç ilişkiye girmediğimi söylemiş bulunmaktaydım.

Elimizdeki emarelerde bir varlıkla ilişkiye dair hiç bir veri yok ki? Siz kendi özelliğinizden vb. bahsetmişsiniz. Bir de evde nasıl gezindiğiniz ve rüyalarınızdan. Şimdi şayet insanlarla ilgili sıkıntı çekiyorsanız, bunlar sizin onlara olan dostluk alış verişinizle alakalı ki zaten bunu da belirtmişsiniz, onlara çok sıcak durmadığınızı. Onun dışında genç bir yaşta gördüğünüz rüyaların hepsi bilinçaltı kaynaklı ki bu rüyaları görmek için evvel yaşantınız aktif olmak zorunda da değil.

İnsanların ergenlik, gençlik ve geçiş dönemleri, her zaman yeni kimliklerini ortaya çıkarır. Önceleri çok başka yapıda olan bir kişiyi bir kaç yıl sonra gördüğümüzde daha durgun ya da daha canlı vb. olması da bundan kaynaklıdır.

Daha önceleri daha pozitif vs vs iken hangi dönemin ardından daha bu hale doğru değişim yaşadınız zamanlar ve notlarla boş bir zamanınızda üzerinde düşünün. Bilinçaltınızda belirli korunma amacı ile size yeni bir mizac yaratmış olabilir. En önemlisi 0-6 6-12 yaşları arasındaki herhangi bir dönemde edindiğiniz kodlar şimdi gün yüzüne çıkıyor olabilir.

Ve lütfen, ortada görünen, musallat olan, gerçekten varlığını net görüp bilmediğiniz varlıklarla ilgili şüpheye düşüp, enerjilerini hayatınıza çekmeyin. İhtimal varsa körükler, yok olanı bile kendinize bu enerji-korku-şüphe karmaşası içinde yaratabilirsiniz.

Bu konuyu açtıktan sonra, bir ara uykuya dalıp exorcism rüyaları görmeye başladım. Sanırım haklısınız, böyle bir olay olmasa dahi, bu gibi bir konuya takılı kalmak kötü enerjileri çekecektir.

Özür dilerim ben sizi erkek sanmıstım o zaman cıddı bir sekilde cevap vereyim evet insan kılıgına girebilirler ve sizinle evlenebilirler
Çok açıklayıcıydı, fakat sualimin cevabının bu olduğunu sanmıyorum, zira soru bu tarz bir cevaba açık bir soru değildi.

memories

Kayıtlı Üye
Size eğer bir cin aşık olmuş olsaydı inanın bu anlattıklarınızdan çok daha fazlasını anlatacak olurdunuz.Dikkat vermek gereken husus evin içinde çıplak gezmeniz veya cinsellik içerikli rüyalar görmeniz değil.Yaşam enerjinizi kaybettiğinizi hissetmeniz, sebebsiz olarak insanlardan uzak durma isteğiniz ve konuşma yeteneğini kaybettiğinizi hissetmeniz çok dikkat çekici.Umarım konuşmaya çalıştıktan sonra da ne saçma şeylerden bahsediyorum diye de düşünüyorsunuz sonrasında.Sanırım kelimeleri kurarken bir sıralama düzeni kurmakta bile zorlanıyorsunuz.Bu durumunuz cin musallatı veya aşkı değil.Bu tür vakaların nedeni olarak farklı başlıklar bulunur ama tedavi yöntemi genelde aynı olur.Bunu benim belirtme yetkim yok, fakat araştırırsanız yardım alabilirsiniz.Az karşılaşılan bir durum değil sizin yaşadıklarınız.Bu durumda yardım almak için Yule veya Urum`a özel mesaj atın.Size yardımcı olacaklardır.

aşk1

Banlı Kullanıcı
evde çıplak gezmek çok ilginç geldi bana bu çıplaklığı hiç giysi olmaması manasında kabul ediyorum insan neden evde giysiziz takılır anlayamadım hani çok sıcaktır ince şeyler yazlık şeyler giyerizde tamamen çıplak olmak ilginç rahatsız olur insan bundan ki. Ha eğer bu çıplaklık açık giyinmekse gayet normal şuan Türkiyede iseniz sıcaktan kaynaklı açık giyiniyorsunuzdur insanlar zaten sıcaktan böyle.

AJA

Elit Üye
Kusura bakmayın ama vurguladığınız şey komik.Çünki siz cinsellik yaşamadan çıkmaktan bahsediyorsunuz, da bu bir cin .İnsandan bahsetmiyoruz ki ? Ayrıca cinsel içerikli rüyalar gördüğünüzü söylüyorsunuz ? Hayatımda cinlerle ilgili o kadar soruyla karşılaştım ama masum bir ilişkiyi hemde cinin insan kılığına giripte yapabilme durumunu ilk defa şaşkınlıkla göördüm. Asla böyle bir şey olamaz.

Geçmiş olsun.

Godric

Banlı Kullanıcı
O iş insan formuna girmese de olur Takılma bunlara çok edişen varsa en güzel çözüm adaçayı mis gibi

janet

Kayıtlı Üye
Cinler insan kılığına girip real dünyada sizinle normal insan gibi bir ilişki yürütemez. Yani Lunaparka gidip çarpışan arabalara binmez, sonra tenha köşelerde ve apartman girişlerinde sıkıştırıp öpmeye çalışmaz. Dondurma ısmarlamaz ve sinemaya götürmez. Bunu yapan ancak blue çağına girmiş bir genç ve real bir insan.
:D

AJA

Elit Üye
Peki Janet ; bir erkeğin içine ( üstünkörü tabirle ) bir varlık girip karşısında ki birlikte olduğu kişiye farklı yada normalötesi duygular yaşatabillir mi ?

janet

Kayıtlı Üye
Bilmem sevgili AJA, olabilir tabi, fakat bu ayrı bir olay. Ben cinin insan kılığına bürünmesi ile ilgili cevap yazdım.
:D

Tude

Kayıtlı Üye
Kusura bakmayın ama vurguladığınız şey komik.Çünki siz cinsellik yaşamadan çıkmaktan bahsediyorsunuz, da bu bir cin .İnsandan bahsetmiyoruz ki ? Ayrıca cinsel içerikli rüyalar gördüğünüzü söylüyorsunuz ? Hayatımda cinlerle ilgili o kadar soruyla karşılaştım ama masum bir ilişkiyi hemde cinin insan kılığına giripte yapabilme durumunu ilk defa şaşkınlıkla göördüm. Asla böyle bir şey olamaz.

Geçmiş olsun.

Öncelikle teşekkür ederim. Ama anlayamadığım bir nokta var.
Nasıl oluyor da böyle bir sağlama yapabiliyorsunuz? Yani tam olarak neye göre komik? Komik olarak tanımladığınız şey, okuyup da algılayamadığınız ya da kendi fikirlerinize göre bir çıkarım yaptığınız bir soruya ilgisiz bir cevap vermek olabilir mi? Cinlerin tam olarak maddesel yapılarını bilmediğim için, ve insan kılığına girebileceklerini okuduğum için, insan kılığına girebilecek olan bir cinin neler yapabileceği hakkında bir soru yöneltmek istedim.
Bu da bana kalırsa gayet mantıklı idi. İlişki denilince akla direkt olarak cinsel birleşimin geliyor olması bana göre tuhaftı. Cinsel birlikteliği yadırgadığım için değil, bunun belirli zaman kalıplarına atfedilmesi gerektiğini düşündüğüm için.
Vurguladığım şeyin komik olduğunu düşündüyseniz, cevap yazma girişiminde de bulunup,komik olduğunu söylemenize de gerek yoktu. Zira burası bir parapsikoloji platforumu.
Her neyse, iyi günler.

Tude

Kayıtlı Üye
Size eğer bir cin aşık olmuş olsaydı inanın bu anlattıklarınızdan çok daha fazlasını anlatacak olurdunuz.Dikkat vermek gereken husus evin içinde çıplak gezmeniz veya cinsellik içerikli rüyalar görmeniz değil.Yaşam enerjinizi kaybettiğinizi hissetmeniz, sebebsiz olarak insanlardan uzak durma isteğiniz ve konuşma yeteneğini kaybettiğinizi hissetmeniz çok dikkat çekici.Umarım konuşmaya çalıştıktan sonra da ne saçma şeylerden bahsediyorum diye de düşünüyorsunuz sonrasında.Sanırım kelimeleri kurarken bir sıralama düzeni kurmakta bile zorlanıyorsunuz.Bu durumunuz cin musallatı veya aşkı değil.Bu tür vakaların nedeni olarak farklı başlıklar bulunur ama tedavi yöntemi genelde aynı olur.Bunu benim belirtme yetkim yok, fakat araştırırsanız yardım alabilirsiniz.Az karşılaşılan bir durum değil sizin yaşadıklarınız.Bu durumda yardım almak için Yule veya Urum`a özel mesaj atın.Size yardımcı olacaklardır.

Cevabınız için teşekkür ederim. Konuştuktan sonra saçma şeyler'den bahsettiğim hissine kapılmıyorum fakat belirttiğiniz gibi cümle kurmadan evvel belirli bir sıralama düzeni kurmakta zorluk yaşadığım doğru. Bahsettiğiniz kişilere ne şekilde ulaşabilirim? Siz yardımcı olamaz mısınız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...