Öneri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hsncn154

Kayıtlı Üye
Sevgili site halkı sizlere saygılarımı sunarım sizlere bir önerim var sitemizde sohbet edebileceğimiz bilgi alış verişi yapabileceğimiz bir chatemiz yok bence sitemizdeki üyelerle sohbet edebileceğimiz bir whatsapp grubu oluşturalım bu sıralar popüler olan whatsapp herkesin cep telefonunda tabletinde hatta bilgisayarın da benim önerim bu umarım değerlendirilir.

albus

Kayıtlı Üye
Önerinizi sevsemde, kabul edileceğini pek zannetmiyorum.

hsncn154

Kayıtlı Üye
Bence hemen karamsarlığa kapılmayalım belli mi olur cidden bence böyle bişeye ihtiyacımız var

ikbal1505

Guest
Merhaba, sitemizde uzun süre önce chat vardı kaldırıldı. Özel mesajla ve konu altından iletişim bilgisi kesinlikle yasak biliyorsunuz. Gizlimabet adı altında herhangi bir yerden toplu sohbet, whatsapp, skype, facebook vb. gibi yerlerde bu tür gruplar ortak sohbet açmayı planlamıyoruz. Cep telefonu numarası gibi önemli iletişim bilgilerini paylaşmak söz konusu bile olamaz. Bu tür ortak sohbet grupları tehlikeli ve kontrol edilemeyeceğinden dolayı açmayı düşünmüyoruz. Özellikle de Gizlimabet adı altında açmayı düşünmüyoruz. Üyelerin güvenliği söz konusu olduğu için iletişim bilgileri vermek yasaklanmıştır. Aynı sebepten dolayı hiç yararlı bulmuyorum. Son karar ve yetki Adminlerimize aittir. Sevgiler. :)

ekcs

Banlı Kullanıcı
Sayın mabet moderatörüne katılıyorum bu tarz bilgilerin verilmesi yanlış olur ama ben adminlerimiz UMURHAMATAYİL ve yule'den rica ediyorum canlı sohbet edebileceğimiz bir konu başlığı açabilirsiniz bası sitelerin en alt kısmında bulunur herkesin girip konuşabileceği bir sohbet alanı çok hoş olur ama WhatsApp gibi şeylerin kesinlikle kullanılacığını düşünmüyorum

-Sevgi ve Işıkla

Darkprincess

Kayıtlı Üye
Whatsapp gibi özel bilgiler içeren programlar yerine siteye eklenecek bir chat odası çok hoş olur bence. hem üyelerde kendi bilgi ve deneyimleriyle başkalarına daha rahat yardımcı olurlar...
Sevgi ve Işıkla...

aşk1

Banlı Kullanıcı
Bence şuanki durumu gayet iyi sitenin sonuçta burası chat sitesi değil sohbet için girmiyoruz.

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Bende isterim olmasını.En azından belirli konular hakkında belirli akşamlar sohbetler düzenlenir.Fakat maddi konularda alış veriş yasak.Bu kural ihlal edilebileceğinden yönetim chat paneli açmıyor olabilir.Ama en azından gün içerisinde sık giren üyelerden chat için moderatör atanabilir.Orada bulunur ve kuralların orada da devam etmesini sağlar.

Ambriel

Kayıtlı Üye
İş
112-Alarm, Hipnoz...
Düşünce güzel olmakla birlikte sevgili ikbal arkadaşımızın da belirttiği üzere, daha önce temiz duygular düşünülerek başlatılan böyle bir aktivite mevcuttu, fakat tecrübelerde göstermiştir ki, site konularının içeriği bakımından, maalesef bu tür iletişim aktiviteleri bazı kişiler tarafından suistimal edilebilecek noktaya gelebilmiştir. İşte bu gerçekten yola çıkacak olursak, GizliMabet site olarak kuruluş amacının aslında mevcut bugünkü konuları ile aynı intresseye sahip olan kitlelerin de katılabileceği bir bilgi merkezi ve bu birikimlerin de bir aile ortamı içerisinde paylaşılabileceği ve sevgili üyelerin de kendi birikim ve tecrübelerini paylaşabileceği bir platform olacağı düşünülerek oluşturuldu.

İşte bu bilgi alışverişleri esnasında aynı zamanda Mabet üyelerinide mümkün mertebe bulunabilecek suistimalcı ve fırsatçılara karşı da koruyabilmek temel amaç edinildiğinden, arada bir site kurallarının okunması gerektiği hatırlatılır ve site içerisinde gerekli kural ve önlemler alınmakla birlikte mevcut güvenlik konuları da ayrıyetten geliştirilmeye ve güncellenmeye de devam edilmektedir...

Bugün chat ve benzeri iletişim yolları ile kişisel bilgilere daha çabuk ulaşım olasılığı göz önünde bulundurulacak olursa, güvenlik gerekçesi ile hem kişilerin mağdur duruma düşmelerini önlemek hemde site olarak bu mağduriyetten doğabilecek sorumluluklara aracı olma mesuliyetini ortadan kaldırmak açısından, GizliMabet üyesi olarak ben şahsen sitenin bugün itibarı ile böyle bir aktiviteyi başlatması taraftarı değilim.

Saygılarımla:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...