başımdan gecen bir kaç olayı anlatacağım nedir ne değildir yorumlarınızı bekliyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

asli93

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar bir kaç garip olaylar yaşadım onları size anlatacağım size göre nedir ne değildir yorumlarınızı merak ediyorum..

bir keresinde o zaman 8 yaşlarındaydım evde oturuyoruz o akşam annemn dizisi var bende film izlemek istyrm annem izin vermiyor biraz tartıştık ben ağlaya ağlaya annemlerin yatak odasına gittim yatağa girdim ağlıyorum sonra bir ses duydum sanırım erkek sesiydi sürekli ismimi tekrarlıyor ve ayak seslerı geliyordu ben çok korktum yorganın altına girdim içeri zor attım kendimi ama eminim gercekti çünkü yatağa girer girmez uyumam mümkün değil hem ağlıyordum uyanıktım inanılmaz korkmuştum. o zamandır merak ediyorum o konusan ismimi tekrarlayan kimdi ayak sesleri sizce nedir arkadaşlar?

daha yaşadığım bir sürü garip olaylar var ama önce bunun cevabını çok merak ediyorum fikirlerinizi merak ediyorum..

asli93

Kayıtlı Üye
arkadaşlar az önce yazdım fakat kimseden cevap alamadım bir sürü şey yaşadım nedenini bilmiyorum

-bir keresinde 3 gün boyunca sürekli bişey kulağıma aslı aslı diye ismimi tekrarladı son olarak çağrı dedi ve bir daha duymadım.
-çoğu şeyi hissedebiliyorum mesela hamile bir bayanın bebeğin cinsiyetini söylemedn tahmin ediyorum ve bunun gibi bir çok şeyi hissediyorum.
-geceleri bazen yatağa yattığımda uyur uyanıkken mesela ananemin evini görebiliyorum baştan karartılar oluyor fakat sonra netleşiyor aynı şekilde ananemdykn kendi evimizi görebiliyorum.
-sürekli sıkılıyorum mutlu olamıyorum sanki biri göğsüme oturmuş nefes almamı engelliyor o kadar sinirleniyorum ki kendmi tanıyamıyorum evin camlarını indirdiğim annemle boğaz boğaza geldiğim oldu.
-doktora gittim antidepresan kullandım fakat doktor ilaca cevap vermediğimi söyledi depresyona girecek bir olay yaşamadım önceden çok mutlu biriydim yaklaşık 2-3 senedir yaşama sevincim çalınmış gibi.
-bir keresnde küçüktüm bakkala gittim annem bir şey aldıracaktı benm canım gofret istedi param yoktu alamadım çıktım yolda taşın altında tam ihtiyacım olan kağıt para sallanıyordu bende aldım.
-çok garip rüyalar görüyorum şeytan görünümnde erkeklerle seviştiğimi kendimi ormanlık harabe yerlerde hiç daha önce görmediğim insanlrla görüyorum bazen hayvan pislikleri görüyorum çok karışık şeyler bu ve daha rhatsz edici şeyler.
-ve bir keresinde 8 yaşındaykn annemle kavga edip yatak odasına gittim ağlıyorum o sırada ismimi tekrarlıyan bi erkek sesi ve ayak sesleri duymuştum hiç unutmam hala daha ne olduğunu bilmiyorum.

ve bunun gibi bir çok şeyler oldu sizce nedeni nedir?

mysen13

Kayıtlı Üye
Bebegin cinsiyetini bilmenizi 6 hissinize yorumluyorum .
emin olmamakla beraber sizin psikolojik bir sorununuz yok .
Kendinizi dualarla bir sure korumaya alabilirsiniz fakat unutmayin bir sureligine .
Tavsiyem ise ehli bir medyuma gidip yasadiklarinizi anlatmaniz .
Bunlar benim dusuncelerim
Sevgiyle ..

SPARTANS

Banlı Kullanıcı
cin taifesinden bir erkek aşık size olmuş dicem ama yalnış olur diye korkuyorum.böyld şeyler çok az olur.yani böyle bir ihtimalde olabilir diye düşünüyorum.sadece ihtimal.inşallah her neyse biiznillah çözüm bulunur.sevgiyle kalın

pentagle

Kayıtlı Üye
İş
Yazar
Ben böle olayları çok duydum ama bence bunlar psikolojik diye düşünüyorum.:Angel_anim:

Maksimilyanus

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Sn.Asli93,sizin herhengi bir sorununuz yok,geçici bir olay yaşadıysanız.Bunları tekrar gün yüzüne çıkararak,fazla düşünürseniz.Bu yaşadıklarınız sorunlarla tekrar karşılaşabilirsiniz.Geçmiş,geçmiştir,bırakın orada kalsın.

asli93

Kayıtlı Üye
olay sadece bu değil bir sürü şeyler yaşıyorum bana göre garip bir soru daha sordum orada tam anlamıyla hepsi olmasada neler basımdan gectıgını yazdm bu cok kuck bır ornek

Maksimilyanus

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Evet,son 40 gündür durumunuz nasıl?yani neler yaşıyorsunuz?

ekologhandan

Kayıtlı Üye
Merhaba, yaşadığınız olayların benzerini yakın bir arkadaşım yaşıyor. Çok iyi bir hocaya sorduk bu durumu. Sizi korkutmak istemiyorum ancak bir cinin arkadaşıma aşık olduğunu söyledi. Ne kadar doğrudur bilemiyorum ancak ben çoğu şeye inanırım. Bildiğim kadarıyla bazı özel malzemelerle yazılan muskalar işe yarıyor. Yaradan yardımcınız olsun, tüm iyi dileklerim sizinle.

saltanart

Banlı Kullanıcı
bence normal insanların yaşadığı şeyler.daha fazlasını kendi adıma söyleyebilirim ancak bunlar bana ekstra gelmiyor olabilir.psikolojik olduğunu düşünüyorum

aşk1

Banlı Kullanıcı
Bir insan durduk yere sıkılmaz insanlara patlamaz bunalmaz kesinlikle ve kesinlikle bir şeye üzülüyordur! İnsan öyle bir şey ki ufacık şeyleri büyütüp kendisine çevresine patlıyabilir. İlk defa birinin doktora gittim dediğini görüyorum vay numeniliksiniz siz bravo. Keşke herkes grip olmak gibi insanında ruhsal yönden hastalanabilceğini doktora gitmesi gerektiğini anlayabilse. Bende gittim doktora ama varlıklar yüzünden değil. Bir insan beni çok kırmıştı ve kırgınlığımla baş edemedim ve doktora gittim, 1 yıl kadar tedavi gördüm birçok ilaç içtim. Sadece ilaçlarla değil kendimde iyi olmaya çalıştım sağolsun pskiyatrım ve psikologumda benimleydiler hep. Ve iyileştim şimdi daha güçlüyüm güçlüde olmalıyız yaşam bunu gerektiriyor. İyi olana kadar başka doktora gidin. Bence kendinizi benim hiçbir şeyim yok diye kandırmayın gün gelir daha kötü olur ve kendinizi kaybedip kendinize zarar verebilirsiniz.

asli93

Kayıtlı Üye
tesekkurler sureklı doktor değiştiriyorum bir faydasını görmedim bir de hocaya gideyim

son 40 gün değil ben her zaman bişeylerin varlığını hissediyorum yanımda yatıyorum geceleri ayak sesleri duyuyorum odanın içinde kalkıyorum kardeşim mi diye değil tıkırtılar duyuyorum oda içinden geliyor yine önceleri korkuyordum fakat alışmaya başladım sanırım bunun gibi birçok şey var

Tude

Kayıtlı Üye
Aynı şeyler bana da oluyor.
Son iki yıldır neredeyse yaşam enerjimin tüm stoğu tüketilmiş ve ben artık yaşayan bir ölüymüşüm gibi geliyor.
Bir dolu arkadaşım vardı fakat hepsini uzaklaştırdım, çünkü onlarla iken içsel olarak huzursuz hissediyordum hiçbir sebepten, annemle ben de problemler yaşıyorum. Rüyalarım sürekli olarak çıkıyor. Çok güzel olmama rağmen, kimse ile bir ilişkiyi sürdüremiyorum. Neredeyse konuşma yeteneğimi de kaybettim. Soyutlandım, yaşam beni izole etti, depresif ve melankolik bir yapıya sahip değildim.

saltanart

Banlı Kullanıcı
herkes kendisinde üstün yetenek olduğunu zannediyor ya da öyle olmasını istiyor.bu doğuştan gelen bir özellik.her insan en az 1 yetenekle dünyaya gelir herkeste her yetenek olmaz.bu anlatılan bana sıradan bir olay gibi geldi.sorun ya psikolojik ya da büyü,karabasan olabilir.hepimizin yaşadığı şeyler

asli93

Kayıtlı Üye
ben kendimde üstün yetenek olduğunu sanmıyorum zannetmiyorum ayrıca bu durumda özenilecek hiçbirşey de yok hc brsey hsstmym ama rhatsz da edilmeyeym

tude söyledklern kelimesi kelimesine bnde yaşadım yaşıyorum ve gayet iyi anlıyorum seni

dozert

Kayıtlı Üye
Ne Yalan Söliyeyim Can Sıkıntısı Bende Doğduğumdan Beri Vardır.Atıyorum Oraya Giderim Canım Sıkılır Başka Yere Giderim Canım Sıkılır Herşeye Sıkılırım.Hiç Rüya Görmüyorum Denebilir Hatırlamıyorum Aslında,Hayatımda Karabasandan Tutun Melek,Cin vs. Hiçbir Varlık Görmedim,Hissetmedim,Korkutulmadım,Deli Miyim Bilmiyorum Ama Çok Şeyler Denedim Gelmeleri İçin Saydım Sövdüm :) İyisi kötüsü Meleği cini vs. Sonuç = 0 :)
Çok Kaza Atlattım,Saniyelik Hatta Saliselik kazaların Üstünden Atladım :) Bineceğim Otobüse telefonum Çaldı binemedim Ve Kaza Yapmış O Otobüs,Uçağa binerken Telefonumu Kontrolde Unuttum Almaya Giderken Uçağım Kalkıyor Ve Düşüyor,Bunun Gibi Daha Yüzlercesini Yaşadım.
Geçen Gün Arkadaşım Şaka Yapıyım Derken Streç Filmi Kapı Pervazlarından Doluyor,Ben Geçicem Film Bana Sarılcak Güleceğiz Eğleneceğiz Falan Gelgelelim Tam Ben Kapıdan İçeri Gircekken Camsız Odaya Rüzgar Esiyor Streç Film Açılıyor :). Ben Alıştım Artık Şansmı Demeliyim Yoksa Melekler Koruyor Falanmı Diyeceğimi Bilemiyorum.Sizinkide Benim Olaylarıma Benziyor Aslında:) Neyse Çok Yazdım Yormıyayım Sizi Kalın Sağlıcakla :)

alin

Kayıtlı Üye
Sayın asli93, sanırım sitemizde yenisiniz. Tüm üyelerimiz, site kurallarını okudu ve kabul etti sayarız. Öncelikle, benzer şikayetleriniz için, sadece 1 saat arayla konu açmanız, forum kirliliği yaratacaktır. Bir konunuz saat 12 sularında, diğeri 13 sularında açılmış ve siz kimseden yanıt alamadım demişsiniz. Biraz daha sabırlı olmalısınız ki aldığınız yanıtları da aynı sabırla hazmedip okuyun. Ayrıca, sitemizde olabildiğince imla kurallarına da özen bekliyoruz. Hem sizin sorunlarınızı daha net anlar, yanıtlarız hem de görüntü kirliliği oluşmayacaktır.

Yaşadığınız durumları merak mı ediyorsunuz, yoksa hayatınızdan çıkmasını mı istiyorsunuz, ilk evvel ona karar verip, sonrasında ona göre yol çizin derim. Şayet sizi rahatsız ediyorsa, sitemizde sayısız korunma yöntemi ve size benzer durumları yaşayan kişilere verilmiş yanıtları okuyun. İç sesinize yönelin ve yapmıyorsanız meditasyona başlayın. Şayet sizi aşırı rahatsız eden bir şeyler yaşanırsa (musallat gibi) o halde ehil kişilerden yardım alabilirsiniz.

omerius

Kayıtlı Üye
babandır kesin seni korkutmak için yapmış olabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...