Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
28 sonuçtan 21 ile 28 arası

Konu: Reiki ne yapar ?

Yer
    Ankara
    Rep Puanı : 27644
    Ettiği Teşekkür
    132
    301 mesaja 1.146 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    182

Uyumlanma olmadan Reiki olmaz. Yolladığınız ancak niyetle oluşturduğunuz sevgi enerjinizdir.

İnsan sureti bakımından mikrokosmoz, mana bakımından makrokosmozdur.
    Sen surette küçük, fakat manada, yani hakikatte en büyük alemsin.
    Surette meyve ağaçtan doğmuş ise de, hakikatte ağaç meyveden doğmuştur." Mevlana

Sevgi ve ışıkla kalın

Rep Puanı : 12616
    Ettiği Teşekkür
    165
    499 mesaja 1.901 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    112

Alıntı simera Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben hiçbir uyumlama almadan da uzağa gönderebiliyordum.Bu nasıl oldu? Ben hangi seviyede oluyorum?

Evren bütün enerji kanallarını içinde barındırır. Mutlak güç ve evrenden enerji talebiniz bir kanal bağlantısı ile yerine ulaşmış olması muhtemeldir. Ama embriyonun söylediği gibi uyumlanma olmadan reiki kanallarını tam ve doğru olarak kullanamazsınız.

Yer
    Ankara
    Rep Puanı : 6653
    Ettiği Teşekkür
    1.351
    1.022 mesaja 3.341 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    59

bende bugün usui reiki eğitimini aldım tabi belgemide şimdi 21 günlük reiki arınma sürecine girmiş bulunmaktayım yapmam gereken ödevlerim beni bekliyor,çok farklı uyumlama sırasında bile o enerjiyi hissetmek bambaşka direk gözümde mor ışık halkaları belirdi aynı şeyi öğretmenimde yaşamış özellikle ellerimde ve alın çakramda görmüş ,3.aşamadan sonra isteğim üzerine ve uygun görülürse reiki öğretmenliği aşamasını alacağım...benim bir sorum olacaktı özellikle 21günlük arınma sırasında netten araştırmalarımda et,yağlı besin vs,mümkün olduğu kadar az kulllanılması gereğini vurgulamışlar hatta kaçının demişler eğitmenim o konuda aşırıya kaçmamak suretiyle yenebileceğini,çünkü vucudun o besinlere de ihtiyacı olduğunu söyledi bu kopnuda yanlış bir uygulama yapmıyorumdur inşallah...sevgiler....

'' Ruhlarım kuşlar gibidir ve kanatları ve vücutları rüyalarımdır. Ruhlara sahibim ben, ruhlar bana sahip.Bana, bana...''

4. 2 kişi *nefertiti* üyemize teşekkür etti:
    AJA (10.06.2014), hazaR (27.12.2015)

Yer
    Pleiades
    Rep Puanı : 414
    Ettiği Teşekkür
    117
    126 mesaja 174 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    24

Eğitimi nereden aldınız? Bir sene sonra bende eğitim almak istiyorum ama malum işini gerçekçi yapmayanlar da var. O yüzden güvenilir bir yer lazım.

"Neden ben?" diye sordum Tanrı'ya. Bir şey söylemedi.
    Güldüm ve yıldızları izledim. Yaşamak güzeldi...

Rep Puanı : 20189
    Ettiği Teşekkür
    2.052
    1.019 mesaja 2.299 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    149

21. gün boyunca bu besinleri yememeniz vücudunuza ciddi zararler vermez .Ben yemeyin derim.

Babamdan yapılmış bir korkuydu dünya,ben o zamanlar yalnızlığı gece sanırdım..

7. AJA Üyemize teşekkür edenler:
    *nefertiti* (10.06.2014)

Yer
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    1.351
    Tecrübe Puanı
    59

Alıntı AngeloftheLord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğitimi nereden aldınız? Bir sene sonra bende eğitim almak istiyorum ama malum işini gerçekçi yapmayanlar da var. O yüzden güvenilir bir yer lazım.
    eğitim alınan yerle ilgili bilgi vermek yasak sanıyorum ama bende araştırdım,bazıları sertifikasız veriyor ve 21gün uyumlama yapmayanları bile işittim dediğiniz gibi araştırma yapmak çok önemli..dikkat etmeli..sevgiler...

'' Ruhlarım kuşlar gibidir ve kanatları ve vücutları rüyalarımdır. Ruhlara sahibim ben, ruhlar bana sahip.Bana, bana...''

9. *nefertiti* Üyemize teşekkür edenler:
    Lavander (10.06.2014)

Rep Puanı : 9914
    Ettiği Teşekkür
    898
    568 mesaja 1.623 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    81

21günün dışında aklınıza gelen (aslında her sabah) hergüne reikinin duası yapılmalıdır......bugün kimseye kızmayacağım,bugün hiç....... Diye giden bir küçük dua vardır. Aslında normali insiye edilmeden o arınmanın yapılmış olmasıdır. Çünkü bedeni arındırarak yeni enerji karşılanmalıdır. Ben normaldede çalışmalarım ve spiritüel hayatım için hayvandan gıda fazla tüketmem,alternatif çok,düzenli check pu yaptırırım hatta kan bile veriyorum sorun olmuyor. Hayvansalöorganizma hele ki memeli organizma DNA olarak size yakın ve ölü hücre ile beslenmek sizi olumsuz etkiler, enerji kalite ve seviyenizi düşürür. 'Bitkilerin gizli dünyası' isimli akademik verilere dayanan kitapta yanında yumurta hoşlanan ve et kesilen bitkinin çığlıklar atarcasına sismik alet üzerinde (hani şu Tv'lere gördüğümüz yoğun bakım hastalarının bağlandığı cihazlar gibi düşünün dııt dıt aşağı yukarı çizgi oynar,deprem ölçer gibi...) hareketlenmeler olduğu bitkilerin tepki verdikleri gözlemlemiş. 'Bir şifa sanatı kılavuzu reiki' ile olmazsa olmaz brigitte müller'ın 'reiki' isimli kitabı mutlaka okunmalı o kitap ta beslenme önerileri reikinin ilk üç üstadının tariflerinde mevcut. Internet'ten ikinci el olarak bulunuyor.

Perhizler er reikiye özel değildir, hemen hemen her insiyasyon öncesi veya sonunda vardır. Farkı öncesinde yapmak kapasitenizi ve alış kabiliyetinizi artıracaktır. Ancak her üstadın bir yolu vardır,başkasının neyi nasıl yaptığınınsoruşturarak aranızdaki bağı zayıflatmanızı tavsiye ederim.

hayırlı olsun,hoşgeldin aileye
    sevgiler

Konu Lavander tarafından (10.06.2014 Saat 22:07 ) değiştirilmiştir.
    “Ay’ın kadim dilini kim biliyor şimdi?
    Ve kim konuşuyor Tanrıça’yla hala?
    Şimdi sadece taşlar hatırlıyor ayın çok eskiden bize anlattıklarını
    ve ağaçlardan, çimenlerin hışırtısından ve çiçeklerin kokularından öğrendiklerimizi .”

11. 4 kişi Lavander üyemize teşekkür etti:
    *nefertiti* (10.06.2014), hazaR (27.12.2015), rüyagezgini (02.08.2014), Tai Chi Chuan (10.06.2014)

Yer
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    1.351
    Tecrübe Puanı
    59

önerdiğiniz kitapları mutlaka alacağım bilgiler için teşekkürler...sevgiyle...

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)