Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
28 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Reiki ne yapar ?

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    34

teşekkürler origanum bir sorum daha reikiyi başlamadan önce yani reiki öğrenmeye başlamadan önce inisiye almak şartmı peki?

Rep Puanı : 40654
    Ettiği Teşekkür
    532
    1.021 mesaja 3.312 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    259

Alıntı pepilo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkürler origanum bir sorum daha reikiyi başlamadan önce yani reiki öğrenmeye başlamadan önce inisiye almak şartmı peki?
    Tam anlamadım, reiki öğrencisi zaten master ından inisiye alarak öğrenir. Ama kitaplar, yazılar okuyarak ön bilgi edinmek anlamında öğrenmek ise sorduğunuz isteyen istediğini okumakta özgür, uygulama yapmak için ise ancak hocanızdan birebir öğrenmelisiniz, onun dediklerini yapmalısınız.

Rep Puanı : 13
    Ettiği Teşekkür
    0
    5 mesaja 5 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı sheyda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende reiki yapabiliyorum ama sadece insiye oldum kendime ve bitkilere yapabiliyorum 2.aşamada çevrendekilere ve hayvanlara yardım edebiliyoruz diye biliyorum

reikiye başladıktan sonra yoğun olarak 2 şey hissediyorum 1. si ellerim aşırı ısınıyor 2.si sanki ellerimden birşey akıyor içimden bişeyler ellerim aracılığıyla kendini dışarıya atıyor çok ilginç uzun süre bu duruma alışamadım bazen korktuğum bile oluyordu
    Reiki de yapmak diye bir şey yok , uygulamak var İnisiye dışında başka bir şey gerekmiyor zaten.
    İnisiye olduktan sonra ilk 21 gün aksatmadan kendinize Reiki uygulamanız gerekiyor ,chakralarınız denge-uyum içinde çalışabilmeleri için ve bu 21gün süre geçtikten sonra hayvanlara, bitkilere ve diğer insanlara uygulayabilirsiniz
    2ci derce inisiye olduktan sonra daha yoğun ama farklı yöntemlerle uygulayabilirsiniz .. Burdan aklınızı karıştırmayalım ama sadece şunu söyleyebilirim , 2ci derecede zaman ve mekan ortadan kaldırılıyor , yani Reiki uygulayacağınız kişi ya da her neye uygulayacaksanız ,dokunmadan ,temas etmeden de yapabilirsiniz..
    Reiki uygularken ya da uyguladıktan hemen sonra hele " ben buna alışamadım , inanamadım , şaşırdım " gibi terimler kullanmamanız gerek , ciddi değildim espri yaptım diyorsunuz belki ama bilinçaltımız öyle algılamıyor ...
    Reiki enerjisi isteseniz de kötüye kullanılmaz bu yüzden ellerinizden akan enerji ve hissettiğiniz yoğunluğundan korkmamanız gerek ... her madalyonun iki yüzü var : biri korku ise diğeri sevgi olmalı ve genel olarak sevmediğimiz şeylerden korkarız ,kanalımız açıkken ve o yoğunluğu hissederken korkuyu aklmıza getirmeyelim , bir lütüf olarak algılayın onu
    ...Ben sadece yorumunuza cevap vermeye çalıştım ... Reiki yi anlayabilmeniz için Sayın URUM u yazdıklarını tekrar ve tekrar okuyun ...O kadar güzel tarif etti ki başka söze gerek yok zaten ...Ara ara bir kaç kere okursanız ,her defasında farklı algılayıp yeni şeyler öğrenebilirsiniz ...Satırların arasında ki enerjiyi bile sezebilirsiniz zamanla
    Sevgiler

Rep Puanı : 17996
    Ettiği Teşekkür
    0
    38 mesaja 112 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    154

Bir de reiki ne yapardan ziyade, reiki derviş yoludur, savaşçı yoluna uygun değildir. Zira yapıcıdır ve derviş yolunu seçenlere uygundur.

5. 2 kişi dmkol üyemize teşekkür etti:
    Mithra (14.03.2016), rüyagezgini (02.08.2014)

Rep Puanı : 2
    Ettiği Teşekkür
    11
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    37

Alıntı Chillout Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir de reiki ne yapardan ziyade, reiki derviş yoludur, savaşçı yoluna uygun değildir. Zira yapıcıdır ve derviş yolunu seçenlere uygundur.
    ne kadar guzel yazmıssın Chıllout
    sevgı yoludur ıyılık yoludur

Rep Puanı : 24
    Ettiği Teşekkür
    13
    3 mesaja 8 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    34

Ben kundalini reiki 2. seviyeyim. Elimde bir reiki el kitabı var pratik teknikler anlatılıyor fakat ben biraz daha bu enerjiyi derinlemesine incelemek istiyorum tavsiye edebileceğiniz kitap veya başka birşey var mı ?

Aynı Sofrada Sen Ben Dünya..

Yer
    Ankara
    Rep Puanı : 27644
    Ettiği Teşekkür
    132
    301 mesaja 1.146 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    182

Alıntı alimon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben kundalini reiki 2. seviyeyim. Elimde bir reiki el kitabı var pratik teknikler anlatılıyor fakat ben biraz daha bu enerjiyi derinlemesine incelemek istiyorum tavsiye edebileceğiniz kitap veya başka birşey var mı ?
    Elinizdeki kitapta kundalini reiki mi anlatılıyor? Sitede şifa enerjileri bölümünde ilk sayfalardan itibaren ararsanız, pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Ancak usui reiki genelde daha çok kullanılandır, ancak master tarafından oluşturulan gruplara verilir, uzaktan uyumlanma olmaz. Uyumlanmadıysanız da o bilgiler işinize yaramaz. Kundalini reiki için sitede arama yapınız.

İnsan sureti bakımından mikrokosmoz, mana bakımından makrokosmozdur.
    Sen surette küçük, fakat manada, yani hakikatte en büyük alemsin.
    Surette meyve ağaçtan doğmuş ise de, hakikatte ağaç meyveden doğmuştur." Mevlana

Sevgi ve ışıkla kalın

Rep Puanı : 24
    Ettiği Teşekkür
    13
    3 mesaja 8 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    34

teşekkürler evet inisiye aldım 2 seviye içinde ama uzaktan. ama işe yaradı uyumlanma sırasındada enerjiyi ve bazı şeyleri hissettim ve sonra kullandımda. 2. seviyede uzaklara şifa gönderebiliyorsak reikiye uyumlama neden uzaktan olmasın ki ? master ım olur demişti

Aynı Sofrada Sen Ben Dünya..

Yer
    Ankara
    Rep Puanı : 27644
    Ettiği Teşekkür
    132
    301 mesaja 1.146 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    182

Usui Reiki uzaktan uyumlanmayla olmaz, ama Kundalini reiki olabilir. Kundalini reiki ile de uzağa şifa yollayabilirsiniz.

İnsan sureti bakımından mikrokosmoz, mana bakımından makrokosmozdur.
    Sen surette küçük, fakat manada, yani hakikatte en büyük alemsin.
    Surette meyve ağaçtan doğmuş ise de, hakikatte ağaç meyveden doğmuştur." Mevlana

Sevgi ve ışıkla kalın

Rep Puanı : 19
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    28

Ben hiçbir uyumlama almadan da uzağa gönderebiliyordum.Bu nasıl oldu? Ben hangi seviyede oluyorum?

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)