Cin olmak ? :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kadirrrr

Kayıtlı Üye
Bi tanıdığım çok güçlü cinler sayesinde insanların da onların boyutuna geçip,cin özellikleri gösterip,onlar gibi olabileceğimizi söyledi.İnanmadım tabi ama aklıma da takıldı.Size bir sorayım dedim.Mümkün müdür ? :biggrinjester:

RoyalArch

Kayıtlı Üye
astral projeksiyon ile mümkün fakat o şekilde yaşayamazsınız yani insan olmayı bırakıp cin olmak diye birşey yok sizin bir bedeniniz cinlerden farklı bir ruhunuz var.

mysen13

Kayıtlı Üye
Cin olmak gibi birsey olamaz fakat cok guclu reis cinler sizi isterse kendi boyutuna goturebilir .
Sevgiyle ..

Saprohil

Kayıtlı Üye
Onların boyutuna gidersin de.Gidip dönmemek var.Cine güven olmaz söyleyeyim.Çok zor boyut değiştirmen de yani ırk değiştiremezsin.Ama boyutlarını görebilirsin.

SPARTANS

Banlı Kullanıcı
cin olupda napıcan:)allah gerek göseydi cin olarak yaratırdı,bikere insan olmaya layık görmüş ve bütün var olan her şeyi önünde çöktürmüş.iyi forumlar.:)

SPARTANS

Banlı Kullanıcı
toprak olan sadece bizim bedenimiz.ruhumuz diil.beden sadece ruhun bu dünyada yaşayabilmesi için bir kalıp,giyisi de diyebiliriz.ruhumuz topraktan olan bu bedene ihtiyaç duymaz

Shiranui

Kayıtlı Üye
Ben yaradılıştaki farklılığı dile getirmiştim...

La-edri

Kayıtlı Üye
Insan yaratilisi itibariyle cinlerden cok daha yeteneklidir. Buna ayette Sebe kiralicesi Belkis ve tahti konusunda bir onay dahi vadir.
Cinler insani kendi boyutlarinda dolandirabilirler ama dolanma gücünü cin vermiyor insana, bu insanda mevcut olan bir cevherdir, kimisi bilincsiz yapar kimisi bilincli ama bu gercektende insan adina güzel bir sonucmu o tartisilir.
Insan bilincsizce bu tip seylere maruz kalabiliyor ve zamanla boyutlar arasi sykisabiliyor bu gunler haftalarca sürebilir, hersey hayal gibi algilanilir insan hic bir seye güvenmez zamanla ve cidden fitrati zihni ve hissleri dagilir ucube bir hal alir.

Cin olmak diye bir sey yoktur cinler enerjidir, insandada mevcuttur enerji, insan maddesel varligini astiginda zaten enerjik bir yapi icinde böyle haller yasar, yukarida bahsettigim olayda bundan ibarettir.Ruhsatin egitimin ve gücün yoksa o alemler arasi cok aci cekersin dünyaya zamana ve mekana adabte olamazsin buda ucube bir hal yanisira yalnizlik getirir, bu halin ne kadar agir bir durum oldugunu tahmin bile edemezsin.

Cin olmak akla cok fosforlu ve fiyakali geliyor sanirim :)
Ama asil mesele insan olmaktir, bu dünyada kac insan var sizce ? Milyonlarca mi ? Hayir, ellerinizin parmak sayisini gecmeyecek kadardir onlarin sayisi, gerisi "beser" dir...

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Cin olmak diye bir şey kesinlikle yoktur.Çok güçlü cinlere istediğini yaptırmak farklı bir şeydir.

Godric

Banlı Kullanıcı
Öyle birşey yok aynı zaman da insanken hamam böceği olmak istemek gibi bir şey. her bakımdan daha üstün bir varlıksın yani.

Maksimilyanus

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Bir insan,cin olamaz.İnsan,insandır.Can,candır.Fakat varlıklar o insanı alıp giderlerse,
doğduğu yer mi? doyduğu yermi?

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Kişi cin olmak mı insan olmak mı daha iyidir diye sormamış. Konuyu lütfen saptırmayın. Cinlerin alemini sadece ruhani boyut yani astral alem olarak görebilirsiniz. Ama bu görmüş olduğunuz alem kaçıncı boyut bunu bilemezsiniz. Evren ve evrensel sistem tek bir boyuttan oluşmuyor. Bu yüzden cin diye tabir ettiğimiz varlıklar olan 3. boyut varlıklarını sadece astral bedeninizle görür ve dolaşabilirsiniz. Astral seyahat yapabilen kişilere birçok kapı böyle açılır. İnsanda 3 beden vardır. Birincisi fiziki ikincisi ruhani beden. Birçok kişinin bilmediği 3. bedenimiz astral bedendir. Bu beden ile söylenen şey yapılabilir. Ama bunu bir cin olarak yapmak derseniz bunun adına bu mümkün değildir. Cinler bizim alemimizde dolaşabildiği gibi siz de onların aleminde sadece astral beden olarak dolaşabilirsiniz. Bu sizi cin yapmaz ki zaten bu mümkün bile değildir.

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
cinler bizim boyutumuzda nasıl insan olamıyorsa sende onların boyutunda cin olamassın

memories

Kayıtlı Üye
Kendi hemcinsiyle empati kurma yeteneğinden yoksun bir ırk,hangi boyuta girerse girsin başka bir canlının özelliğine bürünemez kanaatindeyim.Kendi varoluşunda bulunan, ama kendisinin bilincinde olmadığı özellikleri, bu boyut ve koşula uyumlamada kullanılabilinir ve bu doğrultuda başka bir canlı tarafından yönlendirme veya yardım alabilir diye düşünüyorum.Bu özelliğin kullanılması, insanın kendi özelliklerinden çıkıp başka bir canlının özelliğini kendi yapısına dahil etmesi şekilde yorumlanmamalı.

AkuJuk

Banlı Kullanıcı
Cevaplardan birinde cinlerle irtibat vs nin ne denli yıkıcı ve zararlı olduğundan bahsedilmiş.Buna katılıyorum.
Çok basit görülebilecek irtibat davet çalışmaları bile hayatınızı etkileyecek bu gibi durumların sonunda gördüğüm kişinin psikolojisinin bozulduğu oluyor. İnsanların bu konuda çok çok çok bilgilenmesi gerekli diye düşünüyorum. Ayrıca ne kadar ufak, zararsız görünen bir çalışma yaparsanız yapın.Enerjinizin yüksek olması. yani enerji çalışması yapmanız gerekli.En önemlisi de gerekli tedbiri almalısınız.Aksi halde farklı sonuçlara gider.Şu da var bir cin için davet çağırma yapmanız da gerekli değil gelmesi için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...