Kendi tılsımını yap

saltanart

Banlı Kullanıcı
1- Öncelikle kelimeyi ya da cümleyi yazın. Ne olmasını istiyorsanız...
2- Tekrarlayan harfleri çıkarın, anlamını bozmayacak şekilde sesli harfleri eksiltin.
3- Harfleri birer şekil olarak görün ve bundan içinizden geldiği gibi bir tılsım oluşturun.
4- Bu tılsımı tek çizimlik hale getirin.
5- Tılsımınızı tamamlayın.
Bunu örnekle açıklamak daha rahat olacaktır :
Ekli dosyayı görüntüle 4889

sun shine

Kayıtlı Üye
Gayet basit bir yöntem ama; bu kadar kolay olmamalı diye düşünüyorum.

özözöz

Kayıtlı Üye
Herşey inançla alakalı neden bu kadar kolay olmasın. Bu teknik çok hoşuma gitti. Herkes kendine göre birşeyler yapabilir. Bende mesela negatiflik hissettiğimde kendimde hayatımda kötü olan şeyleri kağıda yazıp yakarım ve hepsinin uçup gittiğini imajine edip havanda çeşitli bitkiler döver toprağa gömerim. İşe yaradığına defalarca kez şahit oldum ki sonuçta literatürde böyle bir şey yok. Demem o ki inanın.. Neden olmasın?

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Cidden işe yarıyor.Bu tılsıma yüklenen enerji ile ilgilidir.Mesela çok severek bir resim yaptık bu resim gözümüze hoş gelir...

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Lviv üyemizin uyarısına ek bir de şu var; "hayatta çok başarılı olmak" bir iki günde veya bir haftada belli olmaz.Hayatın genelinde değerlendirilmeliir.Ancak tılsım hazırlamada veya uygulamalarda süre kısıtlaması yapabilirsiniz."Ben okul hayatımda çok başarılıyım" Böylece eğitim hayatınızın sonuna dek uygulamanızın doğruluğu ve tutarlılığı doğrultusunda bir başarı elde etme ve bunu test etme şansınız olur. Yani daha kısa zamanda sonuçlarını görürsünüz.

Saklanbac

Kayıtlı Üye
Tılsım görevini tamamladığında veya görevi devam ederken nasıl imha edilir acaba ?

Leo_25_15

Kayıtlı Üye
1- Öncelikle kelimeyi ya da cümleyi yazın. Ne olmasını istiyorsanız...
2- Tekrarlayan harfleri çıkarın, anlamını bozmayacak şekilde sesli harfleri eksiltin.
3- Harfleri birer şekil olarak görün ve bundan içinizden geldiği gibi bir tılsım oluşturun.
4- Bu tılsımı tek çizimlik hale getirin.
5- Tılsımınızı tamamlayın.
Bunu örnekle açıklamak daha rahat olacaktır :
Ekli dosyayı görüntüle 4889

Aynısını çizdim ama normal kalem ile işe yarayacak

Vengaence

Kayıtlı Üye
İlginç bir şey gibi. Peki yaparken kullanmamız gereken kalem veya kağıt var mıdır?

Vengaence

Kayıtlı Üye
Günah olduğunu sanmıyorum. Kötü amaçla, dinin sınırlarını aşmadan yapılmış ve başkalarını manipüle etmeyecek bir tılsımın günah olduğunu düşünmüyorum ama yine de araştırın siz

Vengaence

Kayıtlı Üye
Günah olduğunu sanmıyorum. Kötü amaçla, dinin sınırlarını aşmadan yapılmış ve başkalarını manipüle etmeyecek bir tılsımın günah olduğunu düşünmüyorum ama yine de araştırın siz

Babillll

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar tılsımı cizdikten sonra önemli olan tilsima kutsama ve yükleme yapmak .Zaten asıl önemli kısmı da bu.