Dün gece yaşadıklarım

szn

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba. Rabbim kabul etsin günlerdir dua ediyorum. Memur adayıyım ve birkaç gün önce tercihlerimi yaptım. Dün gece ilk defa istihareye yatmaya karar verdim. Olacakları rüyada görmek için Mülk suresiyle yapılan istihareyi araştırmıştım daha önce ama çoğu insan korkutuldum deyince ona cesaret edemedim. Ki ben de çok korkarım bu tür şeylerden. Başka bir dua buldum, Ayetel kürsiyi ve korunma dualarını okuduktan sonra İstihare duasının ardından uyuyuncaya kadar Ya Alim Ya Habir ismi şerifini okuyarak uykuya dalmaya çalıştım. Esmaların çok güçlü olduğunu biliyorum. Çok rahat ve huzurluydum. Esmaya devam ederken kulaklarım çınlamaya başladı ve başımda bir ağırlık, baskı hissettim.Gözlerim kapalı zikre devam ederken, önce bana doğru gelen ışık süzmelerini gördüm, sonra tanımadığım kadın ve erkekler gördüm belli belirsiz, her görüntüden sonra gözümü açtım kapadım. Benden yukarıda bana bakarak prangalarından kurtulmaya çalışan bir erkek gördüm o kadar netti ki, oturduğu yerden kalkıp yürüyen erkekler, hiç görmediğim eski mekanlar gördüm. Yaklaşık bir saat sürdü bu gidip gelen görüntüler. Daha önce hiç böyle bir şey yaşamadım. Rabbime sığındım. Kaç defa Ayetel Kürsi Felak Nas okudum hatırlamıyorum. Ben okudukça başımdaki ağırlık hafifledi.Kötü görüntülerden kurtuldum.Ve bilmediğim bir cadde ve sıra sıra evler gördüm. Fotoğraf gibi o kadar canlıydı ki. Acaba buraya mı atanacağim dedim. Rabbime şükrettim.Sonra görüntüler gitti uykuya daldım şükür. Rüyamda bir doktora tercih ettiğim ilçelerden birini söylüyordum.
Dileğim olur mu olmaz mı bilinmez ama bu farklı deneyimi sizlerle paylaşmak istedim. Rabbim herkesin gönlüne göre versin. İyi forumlar.

mysen13

Kayıtlı Üye
Kesin birsey soylemek istemiyorum fakat benim fikrim o cektiginiz zikrin yardimcilari size bazi seyleri gostermis .
Bir cinci medyuma o gozler kapaliyken gorunen isiklar nedir diye sormustum .Sari olanlar nur beyaz olanlar koruyucu melekler demisti .
Iyi forumlar

kabalakk

Banlı Kullanıcı
süper ya benim görmek istediğim bir sey yok öğlesine yapmak istiyorum zaten ya hasir ve bir kaç tanede esma cekiyorum tam olarak ne yaptıgınızı yazar mısınız?

saltanart

Banlı Kullanıcı
rüyaların anlatılmaması gerekir.çünkü bazı rüyalar mesaj içerir.anlattığınız takdirde size iletilen mesaj gerçekliğini yitirir.istiare herkesin yapabileceği bir şey.usulleri ve duası vardır.inanarak,iyi niyetle yapılırsa niyet edilen konuyla ilgili bir işaret istenirse görülür.örneğin biri paranızı çaldı ve çalanı bulmak için istiareye yattınız.hırsızı kara çarşaflı olarak görmeye niyet ederseniz görebilirsiniz.bu benim tecrübem.bazen de hiçbir şey görmeyip boşlukta hissediliyor.bu başarısız bir istiare.

aksamci

Banlı Kullanıcı
sonuç ne oldu. kpss tercihleri açıklanmış.

szn

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler.

Kabalak istihare duası budur;

Allahümme rabbe ibrahiyme ve müsa ve rabbe ishaka ve ya'kube ve ıysa ve rabbe cebraiyle ve mikaiyle ve israfiyle ve azraiyle ve münzilet tevrate vel'inciyle vezzebüre vel fürkanel azıymi erini fi menami ma tera li fiyhil hayre vel'aserat.
Bu duayı okuduktan sonra Ya Alim Ya Habir zikrine devam ettim. Belli bir sayısı yok uyuyana kadar bu zikri çekebiirsin.

Saltanart, evet haklısın rüyalar anlatılmamalı. Ben uyanıkken gördüğüm görüntüleri anlattım. Ruyamda zaten söylediğim gibi sadece bir doktorla muhabbet ettiğimi gördüm. Rüya kısmı başarısız mıydı bilmem. Ama öncesinde gördüğüm görüntüler beni hem korkuttu hem şaşırttı. Paylaşmak istedim sadece.

Akşamcı evet rüyamda bahsettiğim ilçeye değil de uyanıkken gördüğüm sıra sıra evlerin olduğu yere atandım =) Hala inanamıyorum. Rabbim atanmak isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın. =)

Ssnowflake

Kayıtlı Üye
Sizin adınıza çok sevindim istiare duasını etmeden ya Alim ya habir diyerek uykuya dalmakta bence çok etki ediyor rüyalarımda

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
peki o prangalar kurmaya çalışan adam ? ona da bir açıklama getirmeniz gerekli bence belkide o kişi sizi bir yanlışınızı bulup oldugunuz mevkiden düşürmek istiyor olabilir çalıştıgınız yerde çok dikkatli olun bence

szn

Kayıtlı Üye
ben gördüğüm o kötü görüntülerin gayb alemine ait olduğunu düşünüyorum. Yani en azından ben öyle hissettim. İşaretler, mekanlar vs. Çok da korktum ama belki de okuduğum duaların gücüyle bağlanmıştı kim bilir. Esmaların bir enerji meydana getirdiği muhakkak. Çoğu kişi bununla ilgili yaşadıklarını anlatıyor forumda. Belki de korkutup zikri bırakmamı istediler. Ama ben okumaya devam ettikçe kötü görüntüler bitti. Ve en son gördüğüm yer huzur vericiydi. Ama yine de tavsiyenizi dikkate alacağım Biokinesis.

Elefteria

Kayıtlı Üye
bildiğim kadarıyla istihare 2 rekatlık namazını kılıp dua okuyorsun ve ishihare namazı bir yeri istiyorsun ve bunun için yatıyosun siyah,kırmıı renk kötü, açık renkler iyi olarak yorumlanıyor ve kimseyle konuşmadan yatman gerekiyor

kabalakk

Banlı Kullanıcı
dostum ben sadece ya habir okuyacagim dua okumak istemiyirum yani bazi seyleri gormesemde olur

qwert12

Kayıtlı Üye
Merhabalar sevgili sez.n, başınızdan geçenleri okudum, yalnız kafama takılan bir detay var onu sormak istiyorum; uykuya dalana kadar "YA ALIM YA HABIR" esmalarını mı okudunuz, yoksa "YA LATIF YA HABIR" olarak mı okudunuz? bu istihare metodunda benim bildiği ya habir tek olarak okunur veya ya latif ya habir şeklinde okunur. Ben bu gece bu metodu uygulamayı düşünüyorum, bi yanlışlık yapmayayım diye sormak istedim. iyi günler dilerim.

qwert12

Kayıtlı Üye
Bu arada dua için "Kabalak İstihare Duası" demişsiniz. Kabalak derken? Kabataslak mı demek istediniz veya Kabala mı demek istediniz? Lütfen bazı şeyleri yazarken tam anlatarak yazın ki, siz sonuç aldıysanız başkaları da alsın.

Ayrıca çok önemli bir detayı yazmamışsınız; duayı kaç defa okuyacağız? Belirli bir sayısı var mı? yoksa bir defa okumak da kafi midir?

Sevgiler...

kabalakk

Banlı Kullanıcı
Bu arada dua için "Kabalak İstihare Duası" demişsiniz. Kabalak derken? Kabataslak mı demek istediniz veya Kabala mı demek istediniz? Lütfen bazı şeyleri yazarken tam anlatarak yazın ki, siz sonuç aldıysanız başkaları da alsın.

Ayrıca çok önemli bir detayı yazmamışsınız; duayı kaç defa okuyacağız? Belirli bir sayısı var mı? yoksa bir defa okumak da kafi midir?

Sevgiler...

kabalak derken beni kastediyor :D

szn

Kayıtlı Üye
:) arkadaşlar tekrar merhaba. Sevgili jjawonika istihare duası diye geçiyor adını ben de merak etmiştim ama bulamadım. Duayı ben bir defa okudum. Ya Alim Ya Habir esmasının ise belli bir sayısı yok. Çünkü uygulamada sayı verilmemişti. Ben uykuya dalana kadar okudum. İyi forumlar herkese.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler.

Kabalak istihare duası budur;

Allahümme rabbe ibrahiyme ve müsa ve rabbe ishaka ve ya'kube ve ıysa ve rabbe cebraiyle ve mikaiyle ve israfiyle ve azraiyle ve münzilet tevrate vel'inciyle vezzebüre vel fürkanel azıymi erini fi menami ma tera li fiyhil hayre vel'aserat.
Bu duayı okuduktan sonra Ya Alim Ya Habir zikrine devam ettim. Belli bir sayısı yok uyuyana kadar bu zikri çekebiirsin.

Saltanart, evet haklısın rüyalar anlatılmamalı. Ben uyanıkken gördüğüm görüntüleri anlattım. Ruyamda zaten söylediğim gibi sadece bir doktorla muhabbet ettiğimi gördüm. Rüya kısmı başarısız mıydı bilmem. Ama öncesinde gördüğüm görüntüler beni hem korkuttu hem şaşırttı. Paylaşmak istedim sadece.

Akşamcı evet rüyamda bahsettiğim ilçeye değil de uyanıkken gördüğüm sıra sıra evlerin olduğu yere atandım =) Hala inanamıyorum. Rabbim atanmak isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın. =)
Bende dün bu istihareyi yaptım.Net ruya gördüm.Fakat anlamını çıkarmam mümkün değil.En ilgincide tam uyanmadan önce oda kapımın üstünde yusuf suresi 3 ay yazmasıydı.Bu uygulamayı paylaştığınız için teşekkür ederim.

arduc

Kayıtlı Üye
güzel kardeşim,
çok fazla dikkatli ol, çok araştır ve asla riskli olan şeylere yaklaşma