son günlerde yaşadığım nedir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ash

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Mühendisi
İyi forumlar arkadaşlar.Son son birkaç aydır ciddi şekilde beyin oyunu olmadığını düşündüğüm şeyler yaşıyorum.Ne olduğu konusunda emin değilim çünkü bu sefer başka.Daha önceki durumları zaten paylaşmıştım. İlk olarak yaşadığım bir gece uyumadan önce kulağımın içinde rahatsız edici bişeyin girdiği idi.bu bir vızıldama yada bozuk telsiz sesi gibi ama boğuktu.kulağım çınlıyor sanırım dedim uyumaya çalıştım.uyurken uykumda çığlıklar duymaya başladım.hayvan-insan topluluğu çığlığı gibiydi.gözlerimi sese açtım ses hala devam ediyordu kulaklarımı iki elimle kapatıp gözlerimi kapattım ve kaskatı kesildim.bu 5-10 saniyelik bir süreçti.kulaklarımı açtığımda sabah ezanı okunuyordu.tabi o gün uyku haram oldu.son haftalarda da yatagımda uzanıp gözlerimi kapattığım dakika odada bir enerji hissediyorum.bu sanki denizde yüzerken dalganın vücudu kaldırma hissine benziyor.etrafımda dolanıyor o dalga ve bende bedenimi tam anlamıyla yatakta hissetmiyorum.sonra çevremde tanıdığım kişilerin çok kısa ama net konuşmalarını duyuyorum.gözümü açtığım an geçiyor ama bedenimdeki kasılma bi süre devam ediyor.bu nerdeyse hergece olmaya başladı.artık küfür falan ediyorum gidin diye sert tepki vermeye başladım.delirmediysem bunun ne olduğu hakkında bana bilgi vermenizi rica edeceğim.ona göre bir yol çizmem gerekebilir.Şimdiden teşekkürler.

ash

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Mühendisi
belki ayrıntı istersiniz diye yazayım.Ben pek dini inançları olan biri değilim.Tanıdığım kişilerin konuşmaları da ya ismimi söylüyorlar seslenme şeklinde.yada tenkit edici " hayır bu böyle" ...vs gibi kesin ve net cümleler. bu rüya değil henüz uykuya tam geçmeden gerçekleşiyor.sanki oda dolusu su var ve bedenim dalga dalga dolanıyor.benim verdiğim cevaplar da yine bu süreçte.yani o an ne yaşadığımı bilerek karşılık veriyorum.dini inançlarım olmadığı için dua okumuyorum.ama birkaç kere sadece Allahın ismini zikrettim.Besmele çektim fayda etmedi.sonra küfürlü oldu cevaplarım.bu arada daha önce yaşadığım kötü olaylarda evlenmek üzereydim ve bitirdim.bu süreçte de yine böyle bir durumum oldu ve yine bitirdim.umarım yardımcı olursunuz.

ekcs

Banlı Kullanıcı
Her dinde tanrıya inanç ve iyilik doğruluk eşitlik vs şeyler birdir bunlar tüm dinlerin değişmez şeyleridir hangi dine inandığını bilmiyorum ama dini inançlarım zayıf diyorsun insanlar farklı dinlere inansada herkes sonuçta tanrıya inanır ve onun için birşeyler yapar buda bir tanrının varolduğunun büyük ölçüde ispatıdır benim inandığım islam dininde ve birçok dinde tanrı veya allah diye adlandırdığımız yaratıcı insanları dünyada cennet ve cehenneme gitmek arasında bir imtahana tabi tutar bunun elbetki bir cezası vardır ama bu her zaman sonunda yani ahiret gününde veya mahşerde vs. meydana gelmez tanrı insanları akıllansın diye doğru yola dönsün veya cezasını anlasın siye senin yaşadığın gibi çeşitli olaylarla deniyebilir ama bu genelde pek görülen bir olay değildir çünkü genelde daha somut şeylerle verilir bu cezalar örneğin birine tecavüz eden birisi cinsel yaşamından olabilir veya başka türlüde cezalandırılabilir iflas edebilir ailesini kaybedebilir bu düşünceye ikinci yazından vardım bu benim kuvvetli teorim yani kısaca %50 diyebilirim diğer teorim ise ikinci yazımı okumadandı farklı çığlıklar çınlamalar ve vızıltılar duyuyorum üstüme bir ağırlık çöküyor dediğin zaman ise bunların içinde bulunduğun günlük yaşam stres ve yorgunluktan kaynaklanabileceğini düşündüm buda benim %10'luk ihtimalim ama sonrasında konuşmalar duyuyor ve tanıdıklarımı görüyorum dediğinde ise duru görü yeteneğinin olduğunu düşündüm bununla bu kişinin genellikle uyku veya uyuklama esnasında geleceği görmesidir kimi zaman fotoğraf karesi olarak gözükür bazende ufak bir video olarak buda benim %40 verdiğim ihtimal sana tavsiyem eğer iş hayatında veya aile yaşantında çok çalışmak veya sorunlar yaşamak gibi psikolojini olumsuz anlamda etkileyecilecek şeylerse biraz izin al ufak bir tatil yap veya evinde otur ailenle vakit geçir problem onlarla ise konuşup onları çöz gez biraz dolan eğlen kısacası mutlu olacağın ve sıkıntılarını halledip dinlenebileceğin şeyler yap ama eğer bunun haricinde herşey tam tıkırında gidiyorsa sana tavsiyem dinine biraz daha tutun ibadetlerini yap günahların için tanrıdan af dile kısacası tanrıya olan vazifelerini ve ibadetlerini yap onun yasaklarına kural ve emirlerine uy onun sevgisini kazan bu seni eğer sorunun kaynakları bu ise büyük ihtimalle bu hem tanrının sevgisini kazandığın için bu manevi sorunlarından kurtulursun hemde hem burda hemde öbür alemde rahat edersin unutma her zaman bir tanrı var kime göre tanrılar gime göre tanrıçalar farketmez ama bizim ibadet edip emir ve yasaklarına uymamız gereken birisi var eğer bunlarıda yaptıktan donra hala devam ediyorsa duru görü yeteneğin var demektir bunuda dizginleyip kontrolünü eline almak için forumumuzda bulunan duru görü yeteneği ile ilgili çalışmaları yap sürekli oku büyül bir sabırla dene çalış ve yeteneğinin geliştir o zaman emin ol bundan rahatsız olmazsın aksine hoşuna bile gider geleceği görebilmek oldukça güzeldir hatta çok gelişirsen geçmişi bile görebilirsin eminim bunlardan biri sana çare olucaktır ama lütfen senden rica ediyorum inandığın tanrıya karşı olan sorumluluklarını yerine getir hiç bir dine mensup değilsen birkaç din araştır ve kafana ve mantığına en uygun olan ile haşır neşir ol umarım yardımcı olabilirim :)

-Işığınız Konuşsun:Angel_anim:

ash

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Mühendisi
üstüme ağırlık çökmesi yok aksine suyun içindeymişim gibi tanımladım..bir karabasan gibi değil yani.inanç konusuna gelince önceden inanırdım gereklerini yapmazdım.bu tarz olaylar yaşayınca inanç kısmı da büyük ölçüde gitti.Agnostikim.buna algımızın yetmeyeceğini düşünüyorum.dolayısıyla yardımcı olmaya çalıştığın o %50 lik kısım bana yardımcı olmayacak ama teşekkür ederim yine de.herhangi ciddi bir sorunum yok her insanın yaşayabileceği gündelik hayat sorunları var sadece.psikolojik bir sorunum da yok.çünkü seneler önce yaşadıklarımın psikolojik olduğunu düşünüp uzun süre tedavi gördüm( ilaç+telkin).

saltanart

Banlı Kullanıcı
karabasan kardeş sana da uğruyor.ayet-el kürsi tek ilacı

BaranC

Kayıtlı Üye
karabasan diye birşey yoktur sana büyü yapılmıs o büyüyü bozdurmalısın evinin bir yerinde kötü bi koku geliyosa imama git ve onu eve getir ama saglam olsun imam o büyüyü bozdursun ve o günden itibaren evde kurran okulsun her gün o büyüyü bozulur karaasan beynin felc etmesidir sana büyü yapılıp 3 harfli gönderilmiş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...