esma ile ilgili

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kabalakk

Banlı Kullanıcı
arkadaslar belki biraz sacma olcak ama bu aralar esmalara sardim okuyabilecegim esma varmi ne onerirsiniz kalp gozu vs icin ayrica ruhani ne demek

Ssnowflake

Kayıtlı Üye
Ya Zahir(1106) , Ya Habir(809) , Ya Basir(302), Ya Batin(bundan tam emin değilim forum içinde araştırıp bulabilirsin) bunları okuyabilirsin yanda görülen sayılara göre tabi o sayılara takılmak zorunda değilsin sadece hissederek ve inanarak okursan faydasını görürsün

kabalakk

Banlı Kullanıcı
peki ben melik, vali okuyordum bunlarıda eklerim yukardakiler daha cok ne için

Ssnowflake

Kayıtlı Üye
peki ben melik, vali okuyordum bunlarıda eklerim yukardakiler daha cok ne için

Esmaların anlamlarını öğrenmeniz daha güzel olur okumaya başlamadan önce , bu yukarıda bahsettiklerim hepsi aynı gruptan ibaret '' Düşünce okumak duru görünün açılması hislerin kuvvetlenmesi filan için ''

kabalakk

Banlı Kullanıcı
teşekkür ederim anlamlarını öğrendim ruhani kime denir birde Melik, Vedud, Habir, Vali ve Mubdi esmalarını okuyorum min ne kadarsa o kadar sonra daha fazlada okuyabiliyorum yazılışlarını doğre yazdım demi

Ssnowflake

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim anlamlarını öğrendim ruhani kime denir birde Melik, Vedud, Habir, Vali ve Mubdi esmalarını okuyorum min ne kadarsa o kadar sonra daha fazlada okuyabiliyorum yazılışlarını doğre yazdım demi
Ruhani bedensiz varlıklara denir mesela cinler gibi ..
Esmalara gelince bence birbiri ile alakası olan esmaları bir arada okumalısınız aynı anda üçten fazla okuma yapmazsanız bir karışıklık olmaz sizin okuduklarınız ise birbirine yakın olmayanlar yani ayrı gruplardan olanlar siteden esmalar hakkında detaylı bir araştırma yapıp başlamanızı öneririm ve ayrıca esmalardan önce üç salavat bir euzü okumak ve ihlas ile duaları sonlandırmak yararlıdır , sevgilerle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...