Bir anım ve Ayet-el Kürsi

ptaah

Kayıtlı Üye
Küçüklüğümden beri metafiziğe inanırım merak ederim ama hiç bir olaya şahit olmadım paranormal olarak taki üniversite 2 yada 3. sınıftayken yaşadığım bir olaya kadar. Deniz kenarında 3-4 kişi oturuyorduk bir şeylerden sohbet ediliyordu.Akşam vaktiydi oturduğumuz yer loştu.Sohbetin konusunu net hatırlamıyorum ama tırsmışım ki bir ayet'el kursi okuyayım dedim.Okuduktan 30sn veya 1 dk sonra sol tarafımdan sandalye boyunda belki biraz daha küçük bir şeyin sola doğru yani bizden uzaklaşarak hızlıca koştuğunu hissettim.Bunu tek hisseden bendim.
Ben bu olayı ayet'el kürsi duasının ile ilişkilendiriyorum.

Ayrıca bu siteden indirdiğim Haznetül Esrar kitabında Ayetel Kürsinin bir çok bilmediğim faziletlerini öğrendim.

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Ayet-el kürsi nin koruyucu bir yapısı olduğunu okumuştum.Uyandıktan sonra 7 defa okunduğunda hiç bir kötülüğün o kişiye zarar veremeyeceği filan yazıyordu. Belki de bu yüzdendir.

Diamons

Kayıtlı Üye
Bende rüyamda özel bir hadise yaşamıştım. Rüyamda bir akşam vakti köpekler beni dört bir yandan kuşatmışlardı ve ayetelkursi okuduğum zaman birden başka bir yere gönderildim ve köpekler yok olmuştu. O zaman Rabbimin bana bir işaret gönderdiğini anladım.

alexisis

Kayıtlı Üye
Bende anlatayim birini. Aslinda oyle cok ki!

1 seneden fazla suredir, haftaici her gun 250 km yol kat ediyorum. Bu yolun yarisini bir kismini gidis-gelisi 14 serit olan, oldukca problemli ve yogun bir yol olusturmakta. Her sabah ve aksam donuste muhakkak bir kaza gorurum, gormedigim cok nadirdir. Hatta bir cuma aksami saymistim tam 10 tane kaza gectim! Cehennem gibiydi ilerlemek o gun orada!

Neyse, her gun yolun basinda muhakkak okurum. Basima hic kaza gelmedi bugune kadar, sukur...

Bir acemi surucu...

origanum

Yönetici
Çok güçlü titreşime sahiptir yani okunduğunda enerji frekansınızı yükseltir ve bu da auranızın daha kalınlaşmasına neden olur, bu da negatif etkilerin yapışamamasını sağlar. Yani başınıza gelme olasılığı olan etrafınızdaki bir sürü olay yanınıza ulaşamaz. Enerji frekansınız yükseldiği için o frekansa uygun olayları ve tabi varlıkları etrafınıza çekersiniz. Durum bundan ibaret.