Burçların Evlenme Teklifi

BetHolmes

Kayıtlı Üye
Burcum koç ,yükselenim akrep
- Koç: Benimle evleneceksin!
- Akrep: Benimle evleneceksin o kadar!
ve üsluplarında pek bir fark da yok :D

memories

Kayıtlı Üye
Diğer burçlar hakkında yorum yapmıyorum ama yay burcu hakkında yapılan yorum tamamen yanlış.Yay burcu karar verme aşamasına kadar belirginsiz ve değişken bir hal takılır doğrudur, ama karar verdiği an bu kararın eleştirilmesi bir tarafa yanlış olmasına bile kimse ikna edemez yay burcunu.Hatırlatmak gerekir ki burçlar içinde bilgelik kültü yalnız yay burcuna verilmiş bir aidattır.

albus

Kayıtlı Üye
Çok komikti :D teşekkürler aja :nopity: Ama yinede teraziye katılmıyorum :)

AJA

Elit Üye
Evlenelim gitsin diyemeden gidicem :sifone:

nazom

Kayıtlı Üye
- Yay: Evlensem mi ki ya

Daha iyi tanımlanamazdı . :smash:

Seraphine

Kayıtlı Üye
- Kova: Şartlarımı kabul edersen evlenmeyi düşünebilirim
Wow, gerçekten bunu söyleyebilirim, daha baştan konuşmak gerekiyor şartları ?

Bu başaklar bi anormal :D daha bişeye başlamadan hesap yapıyoruz :D başaklar olarak çok tatlıyız :D
Söz meclisten dışarı, en gıcık olduğum burçtur başak. Burada ki tepkisi bile bir sürü tanıdığım kişiyi hatırlattı bana ?

Orçun

Banlı Kullanıcı
İş
Astrolog
Oğlak burcu için karşıdan evlilik talebi görmek onlar için daha hoştur. O da seviyorsa düşünmez, sevmiyorsa biraz kinayeli bir anlatım içerisine girer. :)

nurumm

Kayıtlı Üye
@Mya Biz mi edelim yani kadın olarak :) ömrümü yedi zaten 5 yıldır ;) bi zahmet onu da kendi düşünse iyi olacak.bi o kadar olgun bi o kadar anlayışlı burçken bi o kadar ego tavan o yüzden arada boğasım geliyor :)

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
@nurumm
İsteyen her şeyi düşünür senin dert etmene gerek kalmadan..
Erkeklerde terazi ve kova gerisi çöp diyeceğim ama bana kızmasınlar :D
Yok tabi sen etme, sana evlenme teklifi edeni değerlendir derim.

nurumm

Kayıtlı Üye
Ahhh şansıma ne terazi erkeği geldi ( ki isterdim kendi burcumdan ) kovaları da çok severim kadınları güzeldir.Erkek olarak yakınen bi kova tanımadım.İnatçı oğlaklar ve duygusal empati eksikliğiç var adamlarda :) isteyen gerçekten herşeyi yapabiliyor istediklerinde çok güzel yaptıklarını da gördüm. Hayat,nasip,kader,hayırlısı deyip yoluma devam ediyorum.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
@nurumm Ben de oğlak burcuyum, canın yanmasın diye fazla da söylemek istemedim ama oğlaklar da hiç de empati yoksunu duygusuz filan değiller tabi gerçekten severlerse.. zor severler ama sevdiğine fedakardır, vefalıdır. Tabi bu sevgiye değecek biri olduğuna inanıyorlarsa.
İşte bu koşulsuz teslimiyet halimiz saçma sapan tipleri kudurtuyor maalesef. Neyse umarım her şey istediğin gibi olur.

nurumm

Kayıtlı Üye
@Mya yok neden üzüleyim her insan tabi ki bir değildir.Benim karşımdaki insan içinde vefasız yada fedakar değil diye asla diyemem işin doğrusu.Zor insanlar ama :rolleyes: azim ve çalışmalarına bi o kadar hayranım.Koşulsuz teslimeyet çok güzel bir kelime oldu o hale getirinceye kadar yapmadıkları kalmıyor o hale gelince de rahat tavırları sinir bozuyor. Umarım yeni yılda herkesin,hepimizin istekleri dilekleri kabul olur.🙏