yardım edin lütfen.

winelilac

Kayıtlı Üye
merhaba. size bi sorunumu danışmak istiyorum. geceleri uyuyamıyorum. psikolojik olduğunu düşünüyorum fakat uyurken bile bir anda sıçrıyorum yerimden gerçekten çok huzurssuz oluyorum. biz bi kaç kez arkadaşlarımla cin çağırmıştık onlar çok rahat geceleride sorun yaşamıyorlarmış. fakat ben psikolojim mi bozuldu anlamıyorum ama sürekli sesler duyuyorum ayetel kürsi okuyorum.. gece telefonuma bir fotoğraf çekdiğim geldi aklıma sadece hatırlar gibi oldum. evet gerçekten bi fotoğraf çekmişdim o geceye ait. ama sorun şurda resimde bizim evi andıracak tek birşey yok peki bu fotoğrafı ben nasıl çekdim? fotoğrafta yatağımın karşındaki dolap vardı ama önünde kocaman masa üstünde küre var. kafam almıyo yardım edin lütfen.

fourdimension

Kayıtlı Üye
Ben de iki üç sene önce uyuyamıyordum.Hatta ben de uyuyamayışımın sebebini bilmiyordum :( . Sınav stresi falandı belki ama insan uyuyamıyor işte . 3 gün aralıksız hiç uyumadım . Uykuya ihityaç da hissetmedim . Sanırım her şey bilinçaltı ile ilgili . Kafanızda olan o şeyin çok derinlere saklanması . Bir şekilde tekrar uyuyacaksınız bundan eminim . Bu arada ilaç almayı da deneyebilirsiniz. 'Passiflora' diye bir şurup var ve bitkisel bir şurup . Yatmadan bir saat kadar önce 4 -5 kaşık içerseniz bu ilaç uykuya girmenizi tetikleyebilir . :) Selamlar ...

fourdimension

Kayıtlı Üye
Bu ilaç sinir sistemine büyük ölçüde zarar veren uyku ilaçları / hapları gibi değildir ;güvenebilirsiniz ,sadece fazla tüketmeyin nitekim içinde bir miktar alkol da bulundurur. :)

nemesiis

Kayıtlı Üye
Her insan böyle dönemler yaşar, bence bunu dert etmemeye çalışın. Uyumadan önce banyo yaparsanız size negatif enerjilerden arındırır,abdest de alabilirsiniz. Psikolojik olarak daha rahatlamış olursunuz. Zaten ileri ki zamanlarda unutup gideceğinize eminim. :D

winelilac

Kayıtlı Üye
inşallah. teşekkürler :)

ya o sorun değil işe yarar umarım :)

fourdimension

Kayıtlı Üye
Yarayacağına eminim :) hatta sözlükte Passiflora ile ilgili olarak da bunu buldum
''yarım sisesi derin bir uykuya sebebiyet veren surup :D

aşk1

Banlı Kullanıcı
merhaba. size bi sorunumu danışmak istiyorum. geceleri uyuyamıyorum. psikolojik olduğunu düşünüyorum fakat uyurken bile bir anda sıçrıyorum yerimden gerçekten çok huzurssuz oluyorum. biz bi kaç kez arkadaşlarımla cin çağırmıştık onlar çok rahat geceleride sorun yaşamıyorlarmış. fakat ben psikolojim mi bozuldu anlamıyorum ama sürekli sesler duyuyorum ayetel kürsi okuyorum.. gece telefonuma bir fotoğraf çekdiğim geldi aklıma sadece hatırlar gibi oldum. evet gerçekten bi fotoğraf çekmişdim o geceye ait. ama sorun şurda resimde bizim evi andıracak tek birşey yok peki bu fotoğrafı ben nasıl çekdim? fotoğrafta yatağımın karşındaki dolap vardı ama önünde kocaman masa üstünde küre var. kafam almıyo yardım edin lütfen.

Diğer yaşanılan şeylere yazınız daha inandırıcı duruyor bazıları saçma konular açmıyor mu :D neyse konuya dönelim.
Şimdi kişiden kişiye değişir etkilenmek bir şeyleri yaşamak biliyoruz. Sende bir şey olmuş olabilir diğerlerine göre belki gerçek belki psikolojik ben daha psikolojik diye düşünüyorum seninkisini. Gerçi hangisini düşünsekte ikiside kötü. Herneyse cin çağırdık demişsiniz cin çağırdıktan sonra yapılması gerekenler nelerdir? Biliyor muydunuz ve bildiklerinizi yaptınız mı? Yapmadıysanız yapın. Cin ya cinler gelsede gelmesede siz çağırmadan sonra yapılcak her şeyi yapın. Ayrıca çağıran herkes yani arkadaşlarınızla yapmalısınız diye düşünüyorum ne kdr doğru olabilir bilemem ama mantıklısı bu gibi geliyor. Her neyse bunu yaptıktan sonra aynı şeyleri yaşarsanız rahat edildiğinizi halen düşünüyorsanız onun içinde çözümler yaratmaya çalışalım hep beraber burda. Buarada bu şeyleri yapmaya başlamadan önce hemen bir psikolog ve psikaytrıda gidin belkide çok etkilenmiş olabilirsiniz sadece psikolojik olabilir. Ki zaten bu ağır şeyler bunları yaşıyanların muhakak ki bir tedavi görmeye ihtiyaçları var. Oyüzden her şeyi yapalım sonuca bakalım :)

Penthos

Kayıtlı Üye
O yaptığınız cin çağırma etkinliğinden sonra büyük ihtimal bir korku yaşadın. Onun etkisi ile gece bilinçaltın korkularını tetikliyor, bence problem bu. Gece yatarken müzik dinle zihnini düşüncelerden arındırmaya çalış. Kullanıyosan "biraz" alkol iyi gelir :D uyku haplarını kullanmanı tavsiye etmem, sürekli hale getirirsen bağımlılık yapabilir. O tür ilaçlar doktor kontrolünde alınmalıdır. En güzeli zihnini bu tür şeyler uzak tutmandır. Kendi psikolojini düzeltmek senin elinde aslında hiç bir şeye ihtiyacın yok, her şey kafada biter. Sağlıcakla kal ;)

winelilac

Kayıtlı Üye
Diğer yaşanılan şeylere yazınız daha inandırıcı duruyor bazıları saçma konular açmıyor mu :D neyse konuya dönelim.
Şimdi kişiden kişiye değişir etkilenmek bir şeyleri yaşamak biliyoruz. Sende bir şey olmuş olabilir diğerlerine göre belki gerçek belki psikolojik ben daha psikolojik diye düşünüyorum seninkisini. Gerçi hangisini düşünsekte ikiside kötü. Herneyse cin çağırdık demişsiniz cin çağırdıktan sonra yapılması gerekenler nelerdir? Biliyor muydunuz ve bildiklerinizi yaptınız mı? Yapmadıysanız yapın. Cin ya cinler gelsede gelmesede siz çağırmadan sonra yapılcak her şeyi yapın. Ayrıca çağıran herkes yani arkadaşlarınızla yapmalısınız diye düşünüyorum ne kdr doğru olabilir bilemem ama mantıklısı bu gibi geliyor. Her neyse bunu yaptıktan sonra aynı şeyleri yaşarsanız rahat edildiğinizi halen düşünüyorsanız onun içinde çözümler yaratmaya çalışalım hep beraber burda. Buarada bu şeyleri yapmaya başlamadan önce hemen bir psikolog ve psikaytrıda gidin belkide çok etkilenmiş olabilirsiniz sadece psikolojik olabilir. Ki zaten bu ağır şeyler bunları yaşıyanların muhakak ki bir tedavi görmeye ihtiyaçları var. Oyüzden her şeyi yapalım sonuca bakalım :)
ya sanırım öyledir çünkü zaten korkak bi kişiliğe sahibim cin çağırmak hakkında pek bi bilgimde yok etkilendim sanırım :(

O yaptığınız cin çağırma etkinliğinden sonra büyük ihtimal bir korku yaşadın. Onun etkisi ile gece bilinçaltın korkularını tetikliyor, bence problem bu. Gece yatarken müzik dinle zihnini düşüncelerden arındırmaya çalış. Kullanıyosan "biraz" alkol iyi gelir :D uyku haplarını kullanmanı tavsiye etmem, sürekli hale getirirsen bağımlılık yapabilir. O tür ilaçlar doktor kontrolünde alınmalıdır. En güzeli zihnini bu tür şeyler uzak tutmandır. Kendi psikolojini düzeltmek senin elinde aslında hiç bir şeye ihtiyacın yok, her şey kafada biter. Sağlıcakla kal ;)
alkolde kendime pek güvenmiyorum. fazlaya kaçabiliyor bazen. zaten henüz yaşımda pek tutmuyor 18 ime girmeme 3 ayım var :)

serinumara

Kayıtlı Üye
Öneriyle ilaç almak yerine doktora gidip durumunuzu anlatınız. Bu olayın Metafizik ile ilgili olduğuna karar vermeden önce doktor tavsiyesi her zaman daha makuldür. Gidin sizi yönlendirsin. 17 yaşında olduğunuz gerçeği de var tabi ki. Bu yaşlarda metafizik düşünceleri en net şekilde yaşanılan dönemdir. Tekrar ediyorum önce doktora gidin. Bir müddet onun yönergelerini izleyin. Sorun çözülmezse buradan öneri isteyin.

Şimdiden geçmiş olsun.

gümüş

Kayıtlı Üye
Temelde eczanelerde reçetesiz satılıyor bile olsa burada her hangibir ilaç önerme gibi bir lüksünüz yok arkadaşlar
İkincisi passiflora özellikle şurup formunda kullanımı doz ayarı yapılamadığından önerilmez, çünkü her ne kadar yan etkisi yok dense de sizi yavaşlatır, algılarınızı yavaşlatır özellikle dikkat,konsantrasyon gerektiren hallerde kesinlikle önerilmez, trafiğe çıkanlar için önerilmez.Ancak şurup formu tablet formundan rakamca oldukça ucuza geldiği için insanlarla tercih nedenidir. Kaldı ki önerilen gerçek miktar bir ölçek iken hiç kullanmamış ve ihtiyaç seviyesi belirsiz hatta ihtiyaç duyup duymadığı bile belirsiz birine 4-5 kaşık önerisi ciddi bir sorumsuzluktur.

fourdimension

Kayıtlı Üye
Temelde eczanelerde reçetesiz satılıyor bile olsa burada her hangibir ilaç önerme gibi bir lüksünüz yok arkadaşlar
İkincisi passiflora özellikle şurup formunda kullanımı doz ayarı yapılamadığından önerilmez, çünkü her ne kadar yan etkisi yok dense de sizi yavaşlatır, algılarınızı yavaşlatır özellikle dikkat,konsantrasyon gerektiren hallerde kesinlikle önerilmez, trafiğe çıkanlar için önerilmez.Ancak şurup formu tablet formundan rakamca oldukça ucuza geldiği için insanlarla tercih nedenidir. Kaldı ki önerilen gerçek miktar bir ölçek iken hiç kullanmamış ve ihtiyaç seviyesi belirsiz hatta ihtiyaç duyup duymadığı bile belirsiz birine 4-5 kaşık önerisi ciddi bir sorumsuzluktur.

Herhangi bir ilaç önerme lüksünüz yok demişsiniz ; evet , bence de ilaç önermek en son çözüm olmalı fakat dikkat ettiyseniz yardım isteyen kişinin doktora gitmeye meyilli olup olmadığı yazdıklarından da anlaşılabiliyor ve sorununu da uyuyamadığı yönünde belirtiyor. Her ne kadar metafizik dolaylı korkularından olmuş olsa da bu ilacı önerdim çünkü ben de kullandım.Soran kişiye doktora gitmesini tavsiye etmek veya sağlamak belki en iyisi olacaktı bu durumda ancak uykusuzluk bazı kişiler için büyük sorun haline gelebilir bunu da unutmamak gerek. Ve bu ilacın internetteki çoğu yorumlarda pek de kaale alınmadığının farkındayım . Herhangi bir tablet ilaç kesinlikle önermem ; kullanmış olduğum için ve şurup formunda olduğu için önerdim. Evet , ihtiyaç seviye ve ihtiyaç duyup duymadığı bile belirsiz bir kişi var burada. Fakat bir doktora görün demeyi tercih etmedim. Uyku sorunlarında önerilen ; yatmadan bir saat önce 2 ölçektir . Fakat ben 4-5 ölçekle uykuya girebiliyordum . Ben kendi önerimi ciddi bir sorumsuzluk olarak görmüyorum.Belki , önce doktora gitmelisin demek daha doğru olacaktı ama ben sadece bir tavsiye verdim .

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
ohooooo ne ugrasıon surupla eğer dinin reddetmiyorsa alkolü al ordan bitane rakı sabahleyin neyi unutmaya calıstıgını bile untursun :D