51.Bölge Sınırdan Fotoğraflar

RoyalArch

Kayıtlı Üye

parkingarea.jpg

parkingarea2.jpg

etsign.jpg

nellissign1.jpg

camodudesclose.jpg

nellissigns2.jpg

nellissign3.jpg

nellissign4.jpg

nellissign5.jpg

spytower1.jpg

spytower2.jpg

truckfromhill.jpg

patroltruck1.jpg

patroltruck2.jpg

mesignsandcamodudes.jpg

Alıntıdır.

sigaram

Kayıtlı Üye
bölge bildiğin çorak araziye benziyor sırrı nedır birisi kısaca anlatabilir mi

fourdimension

Kayıtlı Üye
Bölgenin sırrını bilmiyorum ama yazılanlardan 'Camo Dudes'' denilen kişilerin bölgeyi sıkıca izledikleri anlaşılabiliyor. Ve bölge termal kameralar , radar , radyo antenleri , ısı sensörleri ve Doppler Resimleme demiş (?) gibi aygıtlar ile denetim altında . Ve kahramanlarımız da herhalde macera olsun diye oradalar :D .

janet

Kayıtlı Üye
51 bölge Amerikada Nevada eyaletindedir. Bölgeye giriş yasak. İzinsiz girdiğiniz an koruyan askerler sizi öldürebilir, her türlü yetkiye sahipler. Orada UFO olduğu, uzay üssü olduğunu, deneyler yapıldığı söyleniyor. Ne olduğunu bi ordakiler birde Allah bilir.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
51.bölge ile ilgili çok önceki araştırmalarımdan kalma bilgiler mevcut bende.Yakında paylaşırım bende. :)

51.Bölge bildiğiniz buluşma noktası gibi Melez canlılar,uzaylılar,deneyler her türlü şey orada yapılıyor. :)

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Filmi bile vardı uzaylılara ait bir koloni filan kurulduğuna dair...

Denteus

Kayıtlı Üye
Bildiğim kadarıyla 51. Bölgeyi Google Earth dan göremiyosunuz

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Aslında ufolardan çok bana ABD nin nükleer işlerini yürüttüğü alan gibi geliyor.Gizli silahları vs. dünyanın görmesini istemediği silahlar üretiyor olabilirler.Orada dolaşan birisini vurabilecek yetkiye sahiplerse...

SlnY.

Kayıtlı Üye
Amerika'nın bir nevi sırları diyelim.NASA, CIA,FBI gibi federal ve dünya dışı konuların bulunduğu bir üs.Bölgeye girildiği anda,sınırları koruyanların sizi öldürmesi hakkı vardır ve bundan yargılanmak söz konusu bile değildir.Hiç bir şekilde dışarıdan insanlar giremez,hiç bir şekilde dışarıya bilgi sızdırılamaz hatta bunun için zihin kontrol projeleri bile var deniliyor.Yani casuslarının asla konuşmamalarını sağlayacak şekilde.Zihin kontrolleri iğrenç ve insanlık dışı sistemlerdir.51.Bölgeyle ilgili internette bulduğunuz bilgiler bir paragrafı geçmez,ama sakladığı çok derin konular vardır.Sadece silahlar ya da roketler olsa,öyle ki şu illuminati dediğimiz şey çocuk şekeri kalır.En basitinden uyguladıkları MK Ultra Zihin kontrol Projelerini biliyorum,inanılmaz iğrenç şeyler.İşkence gibi sırf sırları onlara kalsın diye.İnsanlara yaşattıkları tonlarca şeyler var.

fourdimension

Kayıtlı Üye
Amerika'nın bir nevi sırları diyelim.NASA, CIA,FBI gibi federal ve dünya dışı konuların bulunduğu bir üs.Bölgeye girildiği anda,sınırları koruyanların sizi öldürmesi hakkı vardır ve bundan yargılanmak söz konusu bile değildir.Hiç bir şekilde dışarıdan insanlar giremez,hiç bir şekilde dışarıya bilgi sızdırılamaz hatta bunun için zihin kontrol projeleri bile var deniliyor.Yani casuslarının asla konuşmamalarını sağlayacak şekilde.Zihin kontrolleri iğrenç ve insanlık dışı sistemlerdir.51.Bölgeyle ilgili internette bulduğunuz bilgiler bir paragrafı geçmez,ama sakladığı çok derin konular vardır.Sadece silahlar ya da roketler olsa,öyle ki şu illuminati dediğimiz şey çocuk şekeri kalır.En basitinden uyguladıkları MK Ultra Zihin kontrol Projelerini biliyorum,inanılmaz iğrenç şeyler.İşkence gibi sırf sırları onlara kalsın diye.İnsanlara yaşattıkları tonlarca şeyler var.

Ürperdim bir an .

magics21

Kayıtlı Üye
arkadaşlar astral seyahat yaparak oraya gitsek bişey olurmu ?

Mümkünse özel mesajlar bildirebilirmisiniz ?=

SlnY.

Kayıtlı Üye
arkadaşlar astral seyahat yaparak oraya gitsek bişey olurmu ?

Mümkünse özel mesajlar bildirebilirmisiniz ?=

Şöyle bir şey biliyorum,böyle örgütler mesela illuminati gibi basit bir örnek vereyim.Genellikle birbirlerine zor bir anda ulaşmak için astral seyahat yaparlar.Bu yöntemle,- bir nevi telepati de var işin içinde- birbirlerine ulaşabilirler.Düşünün,pentagram tılsımının bir özelliği de şeytanları/cinler vb. varlıkları içine hapsetmesi.Hatta gerekli büyü vs. ile (atıyorum) bir evin içine girememesi.Bu adamların dünyayı yönetebilecek kadar sırları ve imkanları varsa,herkes den korumaları gerektiğini biliyorlar.Sırf mantıklı düşünce ile de değil,ruhani şeyler tarafından korumaları gerektiğini düşünemeyecek kadar sıfır zeka olamazlar herhalde.Hoş,astral seyahat yapıp içeri girmiş veya girememiş değilim sadece öylesine bir düşünce :) Demem o ki sadece fiziki anlamda korumalar yoktur işin içerisinde.Bence fiziki olduğu kadar ruhani de koruma var.

sigaram

Kayıtlı Üye
bu bölge hakkında elinde bilgi olan bu başlıktan yada özelden bildiği paragraf fotoğraf vb. şeyleri paylaşırsa iyi olur heleki ordan içeriye girdiğin an askerlerin seni öldürmeleri gerçekten garip geldi bu resimler herhalde sınırın yakınındaki yerlerden çekilmiş.ayrıca madem bu kadar gizli işler dönüyor diğer dünya ülkelerinin önüne geçmeye çalışmamaları garip