akrabam şeyh kurana bakıyor (her şeyimi bildi)

forward 1905

Kayıtlı Üye
benim uzak akrabam var aslında akrabada tam sayılmaz.kendisi şeyh mis.evlerine gittim adam yaşlıydı çok garipti evleri duvarlar kitaplarla doluydu hepsi çok eskiye benziyordu.adam biz içeri gelince annem yanımda diye hemen diğer tarafa döndü kadınlara bakmıyordu yaşlı genç farketmez.adam bakım yaptı bana kuranla yapıyormuş benim yanımda yapmadı zaten ben başka odadaydım adam her şeyimi bildi sanki 24 saat beni kamerayla izlemiş gibi çok şaşırdım.bide kafama bir soru takıldı bu adam suya değil aynaya değil gidipte kuranla nasıl bakım yapıyor?ilk kez duydum kuranla bakım yapanı.daha önce görmemiştim böyle bir bakım türü.KUranla bakım nasıl oluyor ?

elidaa

Kayıtlı Üye
Bana çok ilginç geldi..Böyle bir bakım olup olmadığını bende merak ettim..Umarım bilgileri olanlar bizimle paylaşır..

omg

Kayıtlı Üye
geleceğini de söyledi mi?

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Bazı insanlar sufi yolda kendilerini geliştirirler.yani tasavvuf ve kabalanın çok benzer olması gibi.Kabalada nasıl ki farkındalığımızı geliştiriyoruz böylece durugörü,telepati vb. alanlarımız gelişiyor tasavvufta da aynı şekilde. bu kişi kendisini geliştirmiş olmalı.Kadınlara olan yaklaşımı ise kendince birşey olabilir,yada yasakla alakalıdır.

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
bi tokat patlatsaydın bakam harbi geleceği görebiliyomu :D

omg

Kayıtlı Üye
bence o 6. hissi çok güçlü biridir ve hissetmesi için nereye bakarsa baksın farketmez

janet

Kayıtlı Üye
Böyle bir bakım var. Bakan birini tanıyorum, fakat yurtdışında yaşıyor. Baktırılan kişinin adı ve anne adı ile bakılıyor. Görünüşe göre razgele sayfa açıyor, ve kişi hakkında konuşuyor. Geleceği de söylüyor, fakat fazla ayrıntı vermiyor, yani komple hayatını 20-30 cümle kullanarak anlatıyor. Önemli olanları söylüyor yani. Ne yazık ki kadına ulaşıp kullandığı teknik hakkında daha fazla bilgi almama imkanım yok.

SPARTANS

Banlı Kullanıcı
Ilmin adı Istihare oluq farslar tarafından yaygınlaşmışdır.Özel bakım kitabı var ama genelde kuran tercih edilir.bakımdan once özel okunan duaları vardır.iyi forumlar..

AJA

Elit Üye
Kuran ile bakım olduğunu ilk defa duydum ve direk Kurana bakarak bakım yapılacağını sanmıyorum , bir ihtimal kitaptaki dualarla başlanan bir görü açma sistemi olabilir.

aşk1

Banlı Kullanıcı
Böyle bir bakım var. Bakan birini tanıyorum, fakat yurtdışında yaşıyor. Baktırılan kişinin adı ve anne adı ile bakılıyor. Görünüşe göre razgele sayfa açıyor, ve kişi hakkında konuşuyor. Geleceği de söylüyor, fakat fazla ayrıntı vermiyor, yani komple hayatını 20-30 cümle kullanarak anlatıyor. Önemli olanları söylüyor yani. Ne yazık ki kadına ulaşıp kullandığı teknik hakkında daha fazla bilgi almama imkanım yok.
sende bakım yaptırdın mı? :p böylelerde hep ulaşılmaz arkadaş :D yurtdışındaymış :(

janet

Kayıtlı Üye
sende bakım yaptırdın mı? :p böylelerde hep ulaşılmaz arkadaş :D yurtdışındaymış :(

Dedem için gitmişti annem. Bana da baktırdı. Bölgede çok meshur biriydi ve kimseyi geri çevirmezdi. Mütevazi ve olgun bir kadındı. Artık yaşlanmıştır, hatta ölmüş olabilir. biz annemle 27 yıl önce gitmiştik, ve 45-50 yaşlarındaydı.

forward 1905

Kayıtlı Üye
Ilmin adı Istihare oluq farslar tarafından yaygınlaşmışdır.Özel bakım kitabı var ama genelde kuran tercih edilir.bakımdan once özel okunan duaları vardır.iyi forumlar..

adam Farsçada biliyor.bunun yanında 7 dil daha biliyormuş Osmanlıca arapça almanca hatta rusça bile biliyor eski gazeteciymiş.

aşk1

Banlı Kullanıcı
Dedem için gitmişti annem. Bana da baktırdı. Bölgede çok meshur biriydi ve kimseyi geri çevirmezdi. Mütevazi ve olgun bir kadındı. Artık yaşlanmıştır, hatta ölmüş olabilir. biz annemle 27 yıl önce gitmiştik, ve 45-50 yaşlarındaydı.
böyle insanlarla tanışamamak kötü şey :(

N_efertiti

Kayıtlı Üye

Bende bu şekilde bakım yapan birisini tanıyorum ve bazen beni çok şaşırtıyor. Kendisi şeyh torunu. Varlıklardan yardım alarak bakmadığını kendisine sormam üzerine söylemişti.

winelilac

Kayıtlı Üye
gerçekten çok garipmiş. keşke benimde öyle bi imkanım olsa da baksa.