Cinleri ruhlari görmek istiyorum ! (yardim)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deadlyenes

Banlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar. Bana ''Ne kadar aptalsın'' Diyebilirsiniz ama gerçekten Cinlerden,Şeytandan Ruhlardan vs. hiç birinden korkmuyorum ve gerçekten cinleri vs. ruhları falan görmek istiyorum aklımda bi plan var gece çöplüklere kaynar su dökmek tırnak yakmak ve cinleri rahatsız etmek. ve bana musallat olmalarını istiyorum ! Çünkü onları görmeyi çok istiyorum ve korkmuyorum ! Onları nasıl görebilirim veya nasıl kendime musallat edebilirim Bilen varsa Yardım Edebilirmi ? Çok Önemli :(

mysen13

Kayıtlı Üye
Bu dediklerinizi Gencliginize veriyorum belli ki hic musallat yasamamissiniz cunku yasasaniz isimlerini dahi aginiza almazdinir .
Ruhlari gormek diye islam dininden birsey yoktur Allah dostlari gozukebilir buna Kalp gozunu acmakla .
Siz zaten boyle merak ettikce bilincsizce davet yaptikca onlar gelecektir cunku onlarin aralarinda da meraklilar var .
Bence bu merakinizi yenin ve bu islerle ugrasmayin cogu kisi helak oluyor .

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
sayın deadlyenes sen onlardan korkmaya bilirsin ama emin ol bizim boyutumuzda bizden daha güçlü ve kurnazlar sana yardım eder gibi yaparlar evlenirsin (bi insanla) bi gelirsin evine evin yanmış veya karına gözükmüşler ve korkutmuşlar karın senden boşanır patronuna vesvese verirler işten atılırsın gittiğin yerde huzur bulamassın dışlanırsın ha zararı olmadan davet yapmak şekillerini görmek istiyorum o zaman forumda bir zikir vardı belli süre belli sayılarda okunarak hiç çarpılmadan görülebiliyormuş bir araştır istersen ama eğer manevi yönden güçsüzsen hiç bulaşmamanı tavsiye ederim.

tozasor

Banlı Kullanıcı
cinler zor bi konu benimde başımda bi böyle bi olay var ama benim ki çok farklı boşlukta olan cinimi kurtarmaya çalışıoyrum onların kuralları çok katı ve eğer onu kurtarırsam bnmle evlnck

Babafaca

Kayıtlı Üye
görmeden senle uğraşmadan korkmuyorum devek kolay :D sana gerçek sıfatıyla görünseler deli olursun birader uzak dur

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Bu dediklerinizi Gencliginize veriyorum belli ki hic musallat yasamamissiniz cunku yasasaniz isimlerini dahi aginiza almazdinir .
Ruhlari gormek diye islam dininden birsey yoktur Allah dostlari gozukebilir buna Kalp gozunu acmakla .
Siz zaten boyle merak ettikce bilincsizce davet yaptikca onlar gelecektir cunku onlarin aralarinda da meraklilar var .
Bence bu merakinizi yenin ve bu islerle ugrasmayin cogu kisi helak oluyor .

Kalp12 kesinlikle haklı. Olay dışarıdan göründüğü kadar basit değil. Varlık çağırma konusuyla pek ilgim alakam olmadı ama sonuçlarını bu sitede çok okudum. Yaşamadığınız için size eğlenceli görünüyor ama varlık görmek, size musallat olması hayatınızı mahveden eden bir durumdur. Macera arıyorsanız başka bir işle uğraşın. Bu konular dalgaya alınacak konular değil.

deadlyenes

Banlı Kullanıcı
Bu macera arayışı değil. Ben ne olacağını biliyorum ve her şeyi göze alıyorum ve onları görmek istiyorum :(

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
enes yaşın kaç önce 18 yaşından küçüksen hiçbir daveti yapma

tozasor

Banlı Kullanıcı
Bu macera arayışı değil. Ben ne olacağını biliyorum ve her şeyi göze alıyorum ve onları görmek istiyorum :(

görmek istiyorsan reiki enerjisini dene öncelikle enerji seviyeni onların seviyesine getirmen lazım diye düşünüyorum reiki ' yi araştır bu anlamda bir adım olablir alt zemin olmadan görmemelisin sağlıklı değil her şeyden önce ama dediğim gibi olursa bi derece

mysen13

Kayıtlı Üye
Biz ne desekte anladigim kadariyla bir kulaginizdan giriyor bir kulaginizdan cikiyor :) Seytanilerle irtibatta olan kisi Buyu isleriyle ugrasir ve Ya intihar eder ya da bakirkoye yatirirlar ya da bu dunyada rahat eder fakat ahiret de kurtaricisi yoktur .Simdi diyeceksiniz ben seytanileri gordugumde buyu yapmam , Fakat bir Allah yolundan giden biriyle arkadaslik yaparsan ona benzersin fakat kotu yolda gidenle takilirsan ona benzersin .
Seytanilerin amaci Insanlari kotu yola saptirtmak insanlarla eglenmektir ve soylediklerinin cogu yalandir Ve gelecegi de bilmezler .
Size tavsiyem diyorsaniz ben gormek istiyorum merak ediyorum Bir ehli hoca bulun size ogretsin bu ilmi .
Sunu unutmayin ben cok sey gordum bu dedigimi bir kenara yazin Seytanilerin hic bir yarari yoktur .Bu dedigimi belki ilerde anlayacaksiniz
Sevgi ve isikla ...

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Dini inancınızı bilmiyorum fakat şöyle bir yaklaşımda bulunayım.Cinler ve ruhlar enerjisel varlıklardır.Fiziki bir bedenleri yoktur bu yüzden fiziki dünyada bedene bürünemezler.Cünkü bedensize beden vermek yalnızca yaratanın marifetidir.Ancak varlık sizin beyninize hükmederse size istediği şekli gösterir,istediği şeyi yaptırır işte içine cin girmesi,musallat durumu vs. budur. (Şahsi görüşümdür doğruluk iddia etmiyorum)

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Arkadaşın anlamaya niyeti yok arkadaşlar biz gereken uyarıyı yaptık, olacakları anlattık artık gerisi kendi sorumluluğuna kalmış.

deadlyenes

Banlı Kullanıcı
İyi-Kötü Fikirlerinizi Benimle Paylaştıgınız için hepinize teşekkür ediyorum.

aşk1

Banlı Kullanıcı
Çöplüğe sıcak su dökmek demişsin ya çarpılırsan nolucak? çarpılmak nedir biliyor musun? insanlar zaten buyüzden korkuyor ya ondan en çok!

acid

Kayıtlı Üye
Ben de diğer arkadaşlar gibi düşünüyorum. Ancak madem fikrin kesin iyisi ya da kötüsü sana ve şansına kalacak bu durumda. En azından bedensel ve ruhsal olarak güçlenme çalışmaları yapmanı tavsiye ederim. Çünkü yoğun ve farklı boyuttan bir enerjiye dayanamayabilirsin.

diyego33

Kayıtlı Üye
bence astral seyehat yap kardeşim yaşın daha küçük ne istediğini bilmiyorsn macere olsun yeter diyorsan astral seyehat yap onu yapablrsen diğer işlere sonra tekrar gözden geçir

omg

Kayıtlı Üye
ben 18 yasıma girerken cin daveti yaptım hatta o davet yaptığım arkadaşımı da kaybettim

önce esprisine çağiriyorduk sonra davet esnasında cagırırken ciddiyete donustu

kısacası cagırmayın geldiklerinde size iyilikleri olacağını sanmam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...