Cinleri ruhlari görmek istiyorum ! (yardim)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

omg

Kayıtlı Üye
cagırdıktan sonra kurtulamazsan ugras dur hayatın o kadar önemliyken cin için feda etmeye değmez

Mithra

Kayıtlı Üye
Dini inancınızı bilmiyorum fakat şöyle bir yaklaşımda bulunayım.Cinler ve ruhlar enerjisel varlıklardır.Fiziki bir bedenleri yoktur bu yüzden fiziki dünyada bedene bürünemezler.Cünkü bedensize beden vermek yalnızca yaratanın marifetidir.Ancak varlık sizin beyninize hükmederse size istediği şekli gösterir,istediği şeyi yaptırır işte içine cin girmesi,musallat durumu vs. budur. (Şahsi görüşümdür doğruluk iddia etmiyorum)
Sizin bilinçaltınızda bulunan korkularınızdan faydalanır sapıtırsınız.İnanın buluşmak istemezsiniz tanıdığım değerli bir arkadaşım kendisi davet etmediği, bu işlerlede alakası dahi olmadığı halde gelmişti inanın azı yüzü yamulmuştu bakamazdın uyutmazlar, tatlı uykun rüyaların cehennmeme döner kurtulmak için dualar edersin davet ettinmi belli olmaz suflimi, ulvimi, gaymı, müslümanmı, musevimi inanın şansınıza süper modun bu konu hakkında çok güzel bir yazısı vardı cinlerle ilgili okumanızı tavsiye ederim
link http://www.gizlimabet.com/threads/32236-Cin-Çağıracaksın-da-ne-olacak

Styxq

Banlı Kullanıcı
Kendini farklı ve özel hissetmek için yanlış bir yol tutuyorsun sudakikaya kadar denedigin teknikler ve yollar ilerde pişman olacagın sebeplere yol acar acabilir demiyorum daha hayatın basındasında demiyorum sadece girdigin dönemde yanlızlıgını ve kendini ispatlama egonu baska yollarda denemen daha dogru diyorum akıl vermiyorum ögütte degil sadece uyarıyorum.. DİKKAT ET.

deadlyenes

Banlı Kullanıcı
ya zaten dediğiniz gibi astral seyahati bi kaç kez denedim olmuyor :( bi çıkabilsem

magics21

Kayıtlı Üye
tuvalete ekmek koy

Dalga geçmeyelim. herhangi bi bilgin varsa konuş !
---------------------------------------------------------------
senin soruna gelince kardeş, yalnız cin çağırmak ileri derecede tehlikeli. çağırdığında musallat olma durumu var. musallat oldugundada foruma gelip lütfen yardım edin diye feryat figan bağıra bağıra konu açarsın. benim tavsiyem cindir,şeytandır çağırma işleriyle ugrasma. ama illa çağırcam diyosan bu işde çok iyi olan birini yanına alıp halletmen gerek ve imanının kuvvetli olması gerek. müslüman değilsen de çeşitli dualar ederek de sağlam bi önlem almalısın. NOT: kesinlikle ifrit çağırmayı deneme.

janet

Kayıtlı Üye
Görüp ne olacak diye çok merak ettim. :D Kız tavlayabilmek için, hava atmak için, ve ya arkadaş çevrene kendini kabul ettirebilmek için mi. Her neyse, sebep beni ilgilendirmez. Ne zaman hiç dokunmadan bir kabloda elektrik olup olmadığını görmeye başlarsan, o zaman onları gözle görebilirsin.

SlnY.

Kayıtlı Üye
Ne değişik birisin ya öyle.Cin gelsinde takılalım beraber demeyecek farkındasın herhalde ? Sen başka boyuttan başka bir varlık çağırıyorsun,oldum olası cin/şeytan/ruhani varlıklar çağırma işine karşıyımdır.Bir de hiç korkmam diyorsun,insan psikolojisi daha önce hiç görmediği/yaşamadığı bir olay yaşarsa refleks olarak korkar.Ayrıca bu bir rüya da olmayacak yani uyanınca geçmeyecek de,hele ki ilk çağırışın olacak bu.Eğer gönülden tanışmak istiyorsan sadece istemeye devam et.Elbet çıkacaktır karşına.Çağır onu,sesli ve inançlı bir şekilde,gel de.Meraklıları da var onların,hiç merak etme.Ne kadar tanışmak için uğraşırsan onlar da o kadar uğraşır.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bu işin olgunlukla ilgisi yok. Kimileri vardır 25 yaşındadır 15 yaşında gibi gözükür, kimileri vardır 15 yaşındadır 25 yaşında gibi görünür.

Olgunlukla alakası olmadığını nereden çıkardınız ??

İnsan olgunlaştıkça enerjisi de gelişir.Varlıklar enerjiden oluştuğu için ve enerjiye etki edebildikleri için emebildiği için 18 yaş küçüklerin yapması zararlı olduğundan demiş arkadaş.Eğer yapmaya kararlıysanız araştırın hiç durmadan araştırın.Korunmaları öğrenin.Ve ilk önce şunu sorun kendinize ''Ben neden varlık çağırıyorum ? '' eğer bu soruya cevap verebiliyorsanız çağırın.

sanatorium

Kayıtlı Üye
görmeden senle uğraşmadan korkmuyorum devek kolay :D sana gerçek sıfatıyla görünseler deli olursun birader uzak dur
Sonuna kadar katılıyorum şimdiye kadar görmemişsen tabi korkmazsın aklını kaçırmayacağın ne malum.Allah korusun çok riskli.

memories

Kayıtlı Üye
Yaşınızın 18 yaşından küçük olması iletişim durumunda zarar görmenizi azaltan bir faktör.Burda 18 yaş sınırı diye bir kavram yok fakat, 6-14 yaş aralığında musallat durumu o insanın algı seviyesinde destek olarak kabul görür.Yaşıtlarından farklılığı belirginleşir ve algı seviyesi yaşıtlarından daha üst düzeye ulaşır.Bazı eklem rahatsızlıkları, kekeleme veya kuşkucu olma gibi durumlar yaşanır geçici olarak.Sizin şu an farkındayım veya bilincindeyim dediğiniz hiçbirşeyin bilincinde değilsiniz o yüzden kalıcı bir zarar görmezsiniz.Yaşayacağınız büyük bir korku hissiyle beraber yaptığınız veya düşündüğünüz hiç bir olayda tek olmadığınızı her an hissetmek olacak.Çevrenizle uyumsuzluk, içe kapanıklık ve bulunduğunuz toplumun yapısından bağımsız olarak farklı arayışların ardına düşmek gibi hisler belirecek.Bilgi sahibi olmaktan daha zor olan şey, o bilgiyi kabullenebilmektir.Sizin bunu taşıma gücünüz yoksa yani kabullenemediğiniz takdirde kalıcı ve hayatınızı mahveden problemlerle yüzleşmeye başlarsınız.Size diyebileceğim bu bilinçsizlik düzeyinde kalmanızın ne kadar büyük bir kazanç olduğunun farkında olabilseydiniz keşke.

AkuJuk

Banlı Kullanıcı
Görmek için önce Şizofreni olmak gerekiyormuş. :)
Öyle duymuştum bir yerden
Doğru mudur diye sorayım dedim..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Görmek için önce Şizofreni olmak gerekiyormuş. :)
Öyle duymuştum bir yerden
Doğru mudur diye sorayım dedim..

Hayır şizofreni felan olmak gerekmiyor.Öyle bir şey olsa bu işin uzmanları olmaz.Forumda Moderatölerden bazıları bu işin ustası.Urum,Yule gibi.Ve onlarda şizofreni olmadığına göre.

Görmek için duru görünüzün gelişmesi gerekiyor.Ve enerji seviyenizin yüksek olması gerekiyor.

AJA

Elit Üye
Siz hala göremediniz mi ?

AkuJuk

Banlı Kullanıcı
Hayır şizofreni felan olmak gerekmiyor.Öyle bir şey olsa bu işin uzmanları olmaz.Forumda Moderatölerden bazıları bu işin ustası.Urum,Yule gibi.Ve onlarda şizofreni olmadığına göre.

Görmek için duru görünüzün gelişmesi gerekiyor.Ve enerji seviyenizin yüksek olması gerekiyor.

Harika bir cevap.
Ve cevabın doğru yere gittiğini düşünerek
gülümsüyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...