türkiye hakkındaki kehanet

peril

Kayıtlı Üye
ben inanıyorum çünkü şu anda ülkemizde petrol kaynakları bulunduğu ve 5 yıl içerisinde dışarıdan petrol alımının kesileceği söyleniyor dolayısıyla ülke harçamalarının kısılması ve gelirimizin artması demek buda bir başlangıç :D

club_club

Kayıtlı Üye
İş
Computer and Treasure Huntur
Türkiye yer altı zenginliklerini akıllıca kullanırsa( Bor % 63 Petrol % Miktarını Bilmiorum) Emperyalist Güçleri Defederse Ülkeminiz Kanını Emen Belli Başlı Bazı Siyasilerin Ağası olan Gladyocuları Defederse Siyonizmin Baskısını Üzerinden Atarsa Tam Bağımsız Bir Ülke Olarak Askeri Sanayileşmeye (Örn. Aselsan Tai vb..) daha çok önem Verirse Şu Anda Dünyanın En Güçlü 6'ncı Ordusu Konumunda Olan Türkiye dünyanın stratejik merkez olarak kabul ettiği memleketimiz Balkanlarda OrtaDoğuda ve Kafkasyada Birleşimi sağlarsa Süper Güç Olmaması Kaçınılmazdır..Bu Benim Düşüncelerim Üzerine kurmuş olduğum kehanetimdir arkadaslar..teşekkürler

maydonoz39

Kayıtlı Üye
umarım güzel şeylerolur....bu arada ben yeniyim herkeze merhaba:hurray:

Alexandrea

Kayıtlı Üye
ben inanıyorum çünkü şu anda ülkemizde petrol kaynakları bulunduğu ve 5 yıl içerisinde dışarıdan petrol alımının kesileceği söyleniyor dolayısıyla ülke harçamalarının kısılması ve gelirimizin artması demek buda bir başlangıç :D

Hiç sanmıyorum ve Katılmıyorum da Bu gidişle türkiyenin ne ab ye gireceği nede süper güç olacağı var AB ye girmenin de önemini kavramış değilim
ayrıca süper güç olmak değil önemli olan,önemli olan bütün ırkların bütün ulusların bir arada barış içinde yaşaması

menthoLL

Banlı Kullanıcı
İş
öğğğrenci..
zaten tek süper güç olsak Avrupa Birliğine fln gerek kalmaz bnce..

kış güneşi

Kayıtlı Üye
Türkiye yer altı zenginliklerini akıllıca kullanırsa( Bor % 63 Petrol % Miktarını Bilmiorum) Emperyalist Güçleri Defederse Ülkeminiz Kanını Emen Belli Başlı Bazı Siyasilerin Ağası olan Gladyocuları Defederse Siyonizmin Baskısını Üzerinden Atarsa Tam Bağımsız Bir Ülke Olarak Askeri Sanayileşmeye (Örn. Aselsan Tai vb..) daha çok önem Verirse Şu Anda Dünyanın En Güçlü 6'ncı Ordusu Konumunda Olan Türkiye dünyanın stratejik merkez olarak kabul ettiği memleketimiz Balkanlarda OrtaDoğuda ve Kafkasyada Birleşimi sağlarsa Süper Güç Olmaması Kaçınılmazdır..Bu Benim Düşüncelerim Üzerine kurmuş olduğum kehanetimdir arkadaslar..teşekkürler

kesinlikle çok doğru söylemişsiniz...Türkiye gücünün farkına varsa başındaki asalakları def etse kehanetlere hiç gerek kalmayacak.

alphucan

Kayıtlı Üye
sacma bır kehanet,ama baska bır acıdan bakılırsa gerceklık payı da yok degıl,tam anlamıyla somurge olursa o zaman belkı.

cankatnart

Kayıtlı Üye
İş
RESSAM
Bunlarin hepsi uydurma.hicbir kehanet yok ortada.2012 yse koca bir balon.turkiye hi bir zaman super guc olamayacak.size en son olacaklari yazayim belki o zaman anlarsiniz.boynunda kadin oturmus ejderha kudus semalarinda donuyordu(sanirim aziz peter in sozu)muhiddin arabi....onlar musluman elini haksiz yere vururlar.bir kara bayrak karsi durur.diger kardeslerindende yardim gorur.galebe gelmeye 3 kala kara bayraklilar yanlis haber sonucu musluman kardesini vurur(kara bayraklilarda kasit iran,,kardesi turkiye)haberden kasit istihbarat eksikligi.bir devir daha doner.yenilgi gunes gibi dogdu sanilir.ama iki kardes birlesir,safak sokerken hiristiyanlarin padisahinin.hac i devrilir.isteyenler muhuddin arabi hz kitaplarina ve incilin son 10 sayfasina basvurabilir.bu arada ilk harekat 2011 de yazik olacak bu vatana.

cankatnart

Kayıtlı Üye
İş
RESSAM
O (mehdi)davut un kilicini alir.alirda deccalin basini vurur.davidu kilici nerede...istanbul topkapi muzesinde.mehdi nereden cikacak...semerkant.deccal nerede zuhur edcek... Israil,kehanet isteyenler kucuk bir dunya atlasi alsi.istanbul,semerkant,kudus u uc nokta alarak bir ucgen cizsinler.bakalim kehanet e gerek kaldimi.bu kehanet yalanlari.amerikanin son 20 yilda,islam alemine ozellikle turkiyede fisilti gazetesiyle yaydigi gayri nizami harbin ana unsuru psikolojik harpten baska bir sey degil.rehber kuran.muallim.hz. Peygamber.cephe komutanlari. Muhuddun arabi ve silsile isaadat.gerek yok varmi nostrodamus a
ki o zatin.once kabalayi ogrenmek istedigi.sonra kovildugu.daha sonra islam rituellerini kullanan bir ailenin yaninda yarim yamalak ogrenim gordu,oradan da kovuldugu.kadin si ihtiraslari yuzunden hicbir egitimini tamamlayamadigini artik cocuklar bile biliyor.gerek yok kehanet falan.corba pisiyorken sen ne yaptin,ona bak,tuzmu kattin,karistirdinmi,yoksa bos bos baktinmi

mirves32

Kayıtlı Üye
ancak benim okuduğum bir yazıya göre ise. ayağa kalkacak ırk kendini biliyor. ve buna hazırlanıyor. ve aynı güçsüzlerin doğa tarafından yok edilmesi gibi. bu yüksek bilince ulaşmamış insanlar ne yazık ki yok olacak deniyor. Tabi bunlar kehanet...Irk derken yalnış anlaşılma olmasın belirli bir ırktan ziyade daha çok belirli bir bilinç düzeyindeki kişilerin oluşturduğu gruptan bahsediliyor.

kumarbaz01

Kayıtlı Üye
peril yazının kaynağını verirsen merakımı giderebilirim sanırım, yeni yeyim o yüzden bu kadar geç yazdım. Kaynağını vermezsen ve devamını okuyamassam sanırım kafayı yerim.

Monarcas

Kayıtlı Üye
300 katrilyon borçla hiçbirşey olamayız.. Biz hala tüm ülkece bu borcun faizini ödemekle meşguluz..

Osmanlının borcunu bile son kuruşuna kadar ödeyen Mustafa Kemal önderliğindeki ilk cumhuriyet hükümeti hem de o fakir halimizle,daha sonradan iktidara gelenlerin ülkeyi nasıl perişan hale getirdikleri ise dediğim gibi ortada..

bendeniz

Kayıtlı Üye
Sanirim Bulgar kahininden alintilar, ama Türkiyeyi hic bir zaman Aurupa topluluguna almayacaklar kusura bakmayin. 1989 Senesinde ödenemin Alamaya basbakani bir fuar calisinda konusma yapti bu konusmadan anlasilacagi Türkiyenin hic bir zaman Avrupa toplumanuna alinmayacagi acik ve net bir sekilde dile getirildi. Belki önümüzde Cag degisimi olursa o zaman Türkiye bir Super güc olabilir yoksa ne eski düzende nede simdiki düzende nede gelecekte olabilir. Toplum olarak denisimi ugramadigimiz taktirde bir yere varamiyiz.

elfkonza

Kayıtlı Üye
Avrupa birliği ekonomik kriz ile başı oldukça dertte.İrlanda,Yunanistan arkasından Portekiz,İspanya.Bırakın krizi,sadece şu makaleyi okuyunuz "Alman Süddeutsche Zeitung gazetesinin editörülüğünü yapan Stefan Kornelius bu konuda şöyle diyor: “Avrupa Birliği’nin, iyi gün birliği mi olduğu yoksa birlik üyelerinin gerçekten ortak bir siyasî kaderi mi paylaştıkları ortaya çıkacak. Biz her zaman söyledik, bizde siyasî birlik yok, siyasi birlik olmadan da para birliği olmaz. Elde ortak ne bir mali politika, ne vergi politikası ne de hangi endüstrilerin sübvanse edileceğine ilişkin ortak bir politika mevcut. Üstüne üstlük, liderlerin hiçbirinde diğerlerini bataklıktan çıkaracak güç de bulunmuyor.”