Reiki ile Şifalandırma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

macide

Kayıtlı Üye
Kundalini Reiki 2 uyumlaması istiyorum lütfen arkadaşlar bu çok önemli benim için

origanum

Yönetici
Kundalini Reiki 2 uyumlaması istiyorum lütfen arkadaşlar bu çok önemli benim için
Bu bölüm Usui Reiki ile isteyene şifa vermek içindir, Usui Reiki ya da Kundalini Reiki uyumlaması yapılması ile ilgisi bulunmamaktadır. Yanlış anlamışsınız sanırım.

thyke

Kayıtlı Üye
bende sedef hastalığı var lütfen bana enerjinizle yardımcı olur musunuz fatma özer kocaeli

Osiris

Kayıtlı Üye
Macide benimle iletişime geçebilirsen yardımcı olurum.

thesecret

Kayıtlı Üye
Merhaba ben reiki insiyesi oldum çok farklı çok güzel şimdi reiki 2 ye insiye olmak istiyorum adım aslı 29 yaşındayım ankarada oturuyorum bana yardımcı olabilir misiniz?

origanum

Yönetici
Merhaba ben reiki insiyesi oldum çok farklı çok güzel şimdi reiki 2 ye insiye olmak istiyorum adım aslı 29 yaşındayım ankarada oturuyorum bana yardımcı olabilir misiniz?
1. inisiyeyi aldığınız ustanızdan almanız en doğrusudur. Bu mümkün değilse bir şekilde yardımcı olmaya çalışırız. Bir de hangi reiki idi, biliyorsunuz çeşitleri var. Bir de özel bilgilerinizi burada açıktan vermeyin. Gerekirse biz özelden isteriz.

thesecret

Kayıtlı Üye
sevgili Silwer bu çok heyecan verici geçtiğimiz yıl reiki insiyesi aldım şimdi reiki 2 insiyesi almak istiyorum yardımcı olurmusun

origanum

Yönetici
sevgili Silwer bu çok heyecan verici geçtiğimiz yıl reiki insiyesi aldım şimdi reiki 2 insiyesi almak istiyorum yardımcı olurmusun

Silwer inisiye etmiyorki ondan istiyorsunuz. Orada yazdığını yanlış anlamışsınız. Sadece şifa vermek istediğini söylemiş. Ayrıca artık sitemizin şifa talepleri bölümü var o yüzden artık sitemizde bilgimizin dışında şifa çalışmaları uygulanmıyor. Tıbbın çözüm bulamadığı bir rahatsızlığı olanlar şifa talepleri bölümüne yazıyor ve bilgilerini de özel mesajla bana bildiriyor. Enerji gönderiyorum. İnisiye için de yukarıdaki mesajda size anlatmıştım zaten. Usui reiki inisiyesi sitemizde verilmiyor, çünkü bunun maddi karşılık alınarak verilmesi esastır. Ben de para karşılığında olan hiç bir uygulamayı yapmam. Şifa ya da başka inisiyeleri parasız vermek prensibimdir.

gulberk

Kayıtlı Üye
benımde rahatsızlıklarım var yardımcı olmanızı çok isterım ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...